Na vysokej nohe

…respektíve na vysokých nohách som sa ocitla po prvýkrát v tomto roku. A to nielen vďaka peknému počasiu, ale aj vďaka novým čiernym koženým lodičkám s otvorenou špičkou, ktoré majú asi najvyšší opätok spomedzi všetkých mojich lodičiek z posledných rokoch. Sú z CCC obuvi, nájdete ich pod značkou QUAZI a na to, že majú vysoké opätky, sú celkom pohodlné. Neraz píšem na blogu (a asi to nemusím ani písať, určite ste si všimli), že čím ďalej, tým menej nosím opätky a prednosť dávam teniskám.

No ako po uplynulé roky, ani tento rok nie je pre mňa výnimkou a sľúbila som sama sebe, že sa posnažím nosiť opätky častejšie a budem i na blog vytvárať elegantnejšie looky, ktorých súčasťou budú vysoké opätky, sama som zvedavá, či tento sľub dodržím.
K lodičkám som si obliekla tohtoročný najväčší trend, sieťované pančušky pod roztrhané jeansy. Týmto trendom som sa inšpirovala na zahraničných fashion profiloch, u nás som to prakticky nevidela nikomu, ak beriem do úvahy to veľké množstvo fotiek spomedzi mojich sledovaných ľudí, napríklad na Instagrame. Ešte začiatkom tohto roka som zo skrine vytiahla minimálne 10 rokov staré sieťkované pančušky (módny trend, ktorý sa zase vrátil), natiahla na ne roztrhané jeansy, cvakla sa, zavesila fotku na Instagram a FB a a čakala, či to nespustí kritiku. Chvíľu sa nedialo nič, no pár dní na to som mala Instagram denno-denne zaplavovaný fotkami sieťovaných pančušiek pod roztrhanými jeansami, niekedy až silenými a priznám sa, že i toto spôsobilo to, že už nie som z tohto trendu príliš nadšená.

Keďže sieťované pančušky pod roztrhanými jeansami nesú istú dávku extravagancie, zvyšok outfitu som doplnila najjednoduchšie ako sa dalo, čiernym rolákom a čiernou koženkou. Nesmel chýbať ani výrazný módny doplnok v podobe oversized výnimočných čiernych slnečných okuliarov značky Tom Ford, ktoré skvele doplnia, ale aj zvýraznia každý outfit. Tento štýl okuliarov mám asi zo všetkých typov najradšej a podľa mňa, veľké čierne okuliare sú módnym musthave kúskom každej správnej ženy, rovnako ako napríklad malé čierne šaty. Vedia to i špičkoví dizajnéri a veľké čierne okuliare nájdete nielen pod značkou Tom Ford, ale aj v iných značkách, ako napríklad Gucci, Céline,… v najexkluzívnejšom e-shope s luxusnými slnečnými okuliarmi www.nudokki.sk . Alebo ak sa obávate slnečné okuliare objednávať a niekedy budete mať cestu, zastavte sa priamo v Optike Klaudia v Galante, kde sú na predajni vystavené stovky nádherných modelov tých najprestížnejších značiek.

Ja aktuálne najradšej k outfitom ladím celočierne oversized okuliare, napríklad tieto Tom Ford, hoci na fotkách už príliš slnko nesvieti, mala som ich na sebe počas celého dňa, kedy svietilo slniečko.

www.nudokki.sk

www.nudokki.sk

www.nudokki.sk

www.nudokki.sk

www.nudokki.sk

www.nudokki.sk

www.nudokki.sk

www.nudokki.sk

www.nudokki.sk

www.nudokki.sk

www.nudokki.sk

www.nudokki.sk

www.nudokki.sk

www.nudokki.sk

www.nudokki.sk

www.nudokki.sk