MrBlanc je pohodlný a účinný spôsob bielenia zubov,ktorý naozaj funguje

MrBlanc dnes používam presne 11-ty deň a som nadmieru spokojná. Je to inovatívny a predovšetkým pohodlný spôsob bielenia zubov pomocou silikonových pásikov, ktoré si ľahko nalepíte na spodné i horné zuby. Výsledky uvidíte už po pár dňoch, môžete si všimnúť pod textom moju porovnávaciu fotku po deviatich dňoch bielenia a každým dňom je to lepšie a lepšie. MrBlanc určite neškodí zubnej sklovine, je bez peroxidov a sama som nepostrehla žiadne negatívne účinky. Keď si však nalepím silikonové pásiky, po chvíľke začínam cítiť akoby jemnučký tlak na zuboch a sem-tam brnenie.

No myslím, že je to celkom prirodzené, nakoľko čistí škvrny na zuboch aj pod sklovinou, no možno niekto tieto pocity nemusí pri jeho používaní vnímať.
MrBlanc môžete používať v dvojtýždňovom, štvortýždňovom alebo šesťtýždňovom programe. Na vybielenie pokojne stačia aj 2 týždne.
MrBlnac je prírodný, neperoxidový produkt, ktorého účinok je preukázaný na odstránenie škvŕn a bielenie zubov bez zvýšenej citlivosti zubov po jeho používaní. Je maximálne obľúbený na celom svete a používajú ho i známe celebrity.

A čo je obrovská výhoda, je práve to, že je to ten spomínaný najpohodlnejší spôsob bielenia. Na suché zuby si nalepíte pásiky, napríklad pri telke večer počkáte 30 minút a je to. 😀 Určite sa oplatí vyskúšať, 100% funguje (urobte si porovnávacie foto na začiatku a na konci). Objednať si ho môžete na www.mrblanc.sk . Môj tip, objednajte čím skôr, až vstúpite do nového roka so žiarivým úsmevom na tvári. Myslím že by urobil radosť aj ako vianočný darček. 🙂

www.mrblanc.sk

www.mrblanc.sk

 

www.mrblanc.sk

www.mrblanc.sk

www.mrblanc.sk

Po 9tich dňoch bielenia www.mrblanc.sk