Moje najobľúbenejšie šaty

Priznám sa, že som unavená z blogerstva a mám viac menej pauzu. Takmer úplne som prestala prijímať ponuky na spoluprácu so značkami a e-shopmi a čím ďalej, tým viac sa pozastavujem nad prístupom majiteľov e-shopov k marketingu, k reklame a hlavne k blogerom. Niekedy by som rada napísala o blogerskej situácií na Slovensku a celkovo o práci blogeriek podrobne, no bol by to článok, ktorý by si vyžadoval niekoľko hodín písania.:-) Najviac nemám náladu riešiť a dojednávať podmienky spolupráce, teraz nechcem nikoho uraziť, s hlúpymi a hlavne lakomými majiteľmi e-shopov, ktorí čakajú za 20-eurové šaty megalomanskú podporu predaja.

Momentálne, aj keď som blogovo a celkovo menej aktívna na sociálnych sieťach, radšej si odfotím svoj outfit, ktorý mám na sebe, ktorý sa mi páči a v ktorom sa cítim dobre. Uvedomila som si, že popri práci pre rôzne e-shopy , úplne zanedbávam svoj vlastný e-shop www.ciapkovo.sk, svoju vlastnú prácu a vlastnú dizajnérsku tvorbu. So svojou prvou kolekciou oblečenia som vyšla v mesiaci apríl a doteraz ju v e-shope nemám kvalitne nafotenú, lebo mi akosi nikdy neostáva čas. Neviem, ako budem na tom s časom v budúcnosti, preto som sa rozhodla ešte teraz v júli vyjsť ešte aspoň s jedným návrhom oblečenia, a to šiat, ktoré nosím v tomto období tak rada. Možno ide už o úplne posledný kúsok z mojej vlastnej kolekcie oblečenia, lebo tiež to nie je najjednoduchšia vec venovať sa takýmto záležitostiam, no nejdem predbiehať, čas ukáže, sama som zvedavá… 🙂
Tiež som si uvedomila, že nie je dobre stále sa za niečím naháňať a niekedy treba aj viac oddychovať a oddych v tomto roku svedomito zanedbávam, i keď by som nemala.

Tentokrát vám predstavujem v blogovom príspevku šaty mojej vlastnej značky a dizajnu, ktoré sú na prvý pohľad jednoduché, no zároveň výnimočné. Ide o pohodlné teplákové lurexové šaty s véčkovým výstrihom na chrbte a krásnymi detailami, ktoré už zaúpite v e-shope www.ciapkovo.sk .
Tieto detaily, jemne balónový strih rukávov ukončený patentmi, lodičkový výstrih a vaša voľba viazania robia z týchto šiat naozaj výnimočný kúsok, ktorý sa hodí rovnako k elegantnej obuvi, tak i k športovej. Záleží na vás, aký štýl uprednostňujete alebo na aký máte práve náladu. Ja som si ich skúsila k elegantnému štýlu a účesu, ako môžete vidieť i na fotkách, no perfektne ukážu i ku converskám či superstarom. Šaty nájdete v mojom už spomínanom e-shope www.ciapkovo.sk a onedlho dúfam že doplním ďalšie fotky a inšpirácie na ich nosenie. Okrem šiat tu nájdete aj iné oblečenie slovenskej výroby a tiež už známe a populárne doplnky na hlavu v podobe šatiek, čeleniek, turbanov a čiapok.

Látka je kvalitná jemná teplákovina, je pôvodom z EÚ, je popretkávaná striebornou niťou, ktorá spôsobuje jemné trblietanie na slnku. Šaty sú vyrobené priamo na Slovensku, ide o originálny návrh a čisto slovenskú kvalitnú výrobu, žiadna Čína, preto sa dúfam nebudete pozastavovať nad cenou, snažila som sa ju prispôsobiť všetkému a všetkým.

Logo značky Sissque nájdete na jednej zo šnúrok na chrbte v podobe malej striebornej mačičky. Šaty sú vyrábané v dvoch veľkostiach XS/S a M v svetlej staroružovej farbe a sivej jemne melange farbe. Šaty sedia na dané veľkosti, ja som nízka 160 cm a vážim 50 kíl, no mám pre seba ušitú špeciálne menšiu XXS/XS veľkosť, ktorá v predaji nie je. 😀

Ak vám šatočky nesadnú, samozrejme máte možnosť vrátiť, vracia sa nielen suma za šaty, ale i vaše poštovné.

Na záver vám chcem poďakovať za všetku vašu priazeň, podporu, čo sa týka môjho e-shopu, tvorby i blogu. Ďakujem vám za vaše návštevy, objednávky, pozitívne ohlasy, komentáre, ste úžasné, vážim si to.

www.ciapkovo.sk

www.ciapkovo.sk

www.ciapkovo.sk

www.ciapkovo.sk

www.ciapkovo.sk

www.ciapkovo.sk

www.ciapkovo.sk

www.ciapkovo.sk

www.ciapkovo.sk

www.ciapkovo.sk

www.ciapkovo.sk

www.ciapkovo.sk

www.ciapkovo.sk

www.ciapkovo.sk

www.ciapkovo.sk

www.ciapkovo.sk