Môj osvedčený spôsob chudnutia- 50 najlepších smoothie receptov nielen na chudnutie

Po pôrode som sa veľmi rýchle dostala na svoju pôvodnú hmotnosť, prakticky som pribrala len na brušku (hlavne kvôli zdravotným komplikáciám, ale i pravidelnému cvičeniu – to bolo naposledy čo som mala čas cvičiť). Dokonca vďaka kojeniu som ešte schudla nejaké to kilečko, hoci som jedla tonu sladkostí. Vďaka kojeniu som si mohla dovoliť zjesť čokoľvek a akékoľvek množstvo a zázračne som nepriberala. No po nejakom čase to kojenie asi prestalo účinkovať. Postupne som priberala, ale máličko a tak nebádane 200 gramov, potom 400 g, potom 100g a zrazu boli z toho dve- tri kilečka, hoci som ešte stále kojila (a stále kojím takmer ročnú Olivi 😀 ). Viem že si možno veľa z vás povie čo sú to 3 kilá. Lenže pri mojich 160 cm to spôsobí, že sa ťažko napracem do skinny jeansov, že mi vystúpi celulitída, že nezapnem niektoré veci.

Neriešila som to, až kým neprišlo leto a veľmi som sa chcela dostať aspoň do nejakej formy. Aj som začala poctivo behať, no potom sme začali byť s manželom extrémne pracovne vyťažení, že som s behaním musela skončiť, nakoľko mi nemal byť kto pri Olivinke. Keď prišiel manžel z práce poobede, podvečer či večer, poznamenal, že on pri nej bude, nech si idem zabehať. A viete ako sa mi chcelo? Po celom dni som sa cítila a cítim taká uštvaná, že ísť behať alebo cvičiť by bolo to posledné, čo by som zvládla, i keď šport milujem od malička, venovala som sa mu i závodne.

Tak som skúsila pre svoju “formu” niečo iné, niečo čo mám osvedčené, a to smoothie diétku. Na začiatku tehotenstva, keď som ešte netušila, že som tehotná, som po troch dňoch hladovky, kde som pila len smoothie 5 krát do dňa schudla 2,5 kg. Vy, čo ste išli do toho so mnou, či po mne, ste dali dole aj 3,5 kg.
Teraz som nemala odvahu pri Olivi i kvôli kojeniu pustiť sa do niečoho takéhoto, tak som urobila jemnejšiu formu. Niektoré chody jedla som vynechala a nahradila ich smoothie. Niekedy obed, niekedy večeru, niekedy obed aj večeru. Vy, čo ma sledujete dlhodobejšie, hlavne na Instagrame, viete že som smoothieloverka a viete, ako som sa tešila, keď som na váhe v tomto roku prvýkrát pokorila číslo 5 na začiatku. (váha mi ukázala presne 49,8 kg). Momentálne som pokorila aj druhú deviatku a zastavila som sa na 48,6 kg.
Ešte začať behať, trocha cvičiť, dať dokopy diastázu, (tu som zanedbala najviac) a budem sa cítiť opäť fit. A čo ma nakoplo, čo ma motivovalo? Práve jedna z najobľúbenejších pre mňa vysoko motivačných kníh od Danky Kmeťovej z Akadémie krásy pod titulom Recepty na chudnutie 2 , ktorá obsahuje 50 smoothie receptov na lepšie trávenie, spaľovanie, energiu, krásnu pleť, dobrú náladu detoxikáciu,…a ktorú si už konečne môžete objednať aj vy na akademiakrasy.sk .

akademiakrasy.sk

akademiakrasy.sk

akademiakrasy.sk

akademiakrasy.sk

akademiakrasy.sk

akademiakrasy.sk

akademiakrasy.sk

akademiakrasy.sk

A práve vďaka tejto knihe som si aj v tomto roku spomenula na môj jediný overený spôsob rýchleho schudnutia. Nejaké smoothie recepty poznám aj ja, ale dochádzala mi fantázia. Keď sa mi dostala kniha Recepty na chudnutie 2 do ruky, napísala som si zoznam surovín, ktoré budem na prípravu potrebovať. Obľúbila som si ananásové smoothie na spaľovanie tukov a špenátové na energiu. Tieto dva i ostatných 48 skvelých receptov nájdete v prehľadnej knihe s dokonalými ilustráciami a s vysokou informačnou hodnotou. Ja to tu vždy píšem a vždy sa opakujem, ďakujeme ti Danka, že nás ženy takto super motivuješ a odporúčam ťa všetkými desiatimi. 😉

akademiakrasy.sk

akademiakrasy.sk

akademiakrasy.sk

akademiakrasy.sk

akademiakrasy.sk

akademiakrasy.sk

akademiakrasy.sk

akademiakrasy.sk

Keď sa žena cíti spokojne, pozitívne ju vníma i jej okolie, ako mladšiu, energickejšiu, plnú života a ľahšie zvláda všetky prekážky. Ja som sa konečne po dlhšej dobe začala cítiť skutočne fit, i keď ešte musím pohnúť aj zadkom. Knihu Recepty na chudnutie 2 si môžete objednať za výhodnú cenu tu: akademiakrasy.sk

Verím, že táto kniha vám bude veľkou motiváciou, minimálne tak veľkou, akou bola mne. Možno si mnohé z vás poviete po prečítaní tohto textu, že čo je to mať 3 kg navyše, no majte na pamäti, každá z nás je iná. Niekomu nič nerobí 10 kíl navyše, niekoho trápi i jedno kilečko. Ja by som pokojne rada zhodila ešte dve kilečka, aby som mala aj nejakú rezervu na papkanie, poznáte to, však? 😉

Ďakujem, ak mi napíšete aj vašu skúsenosť s Dankinou knihou/ knihami (úžasná je aj publikácia Recepty na chudnutie 2) či s vašou detoxikáciou alebo chudnutím.
Držím palce.

akademiakrasy.sk

akademiakrasy.sk

akademiakrasy.sk

akademiakrasy.sk

akademiakrasy.sk

akademiakrasy.sk