Matné pery sú najviac IN

V oblasti beauty trendoch a v líčení sa dostávajú do popredia matné pery. Priznám sa, mne sa tento trend páčil už dávno a matné pery som si vytvárala pomocou klasickej matnej kontúrovacej ceruzky na pery. 🙂 Bol to však zdĺhavejší proces a efekt nebol 100%-ný. Vytvoriť si dokonale matné pery je teraz oveľa jednoduchšie, i vďaka najlepšiemu e-shopu s dekoratívnou kozmetikou www.krasotika.sk . Krasotika ponúka jedinečne značky kozmetiky za najlepšie ceny na Slovensku i v zahraničí. Nájdete tu širokú ponuku matných rúžov v tuhej i tekutej forme (ako lesk) značiek Sleek, W7, Milani, Jordana,…

Pre tento príspevok som testovala tekuté matné rúže (vo forme ako lesk) značiek Sleek- Matte me, W7- Mega Matte Lips a Milani- Amore Matte. Prikladám i fotografie, aby ste mali lepšiu predstavu o odtieňoch a verím, že vám niektoré možno aj uľahčia výber pri nakupovaní- objednávaní z www.krasotika.sk.

Tekuté matné rúže SLEEK sú prestížnej a známej anglickej značky. Teraz sú vďaka Krasotike dostupné za úžasnú cenu aj na Slovensku. Majú pekný obal a nanášajú sa pomocou penového aplikátora, ktorý umožní precízne nanesenie. Sú bez vône a extrémne odolné. Ich odolnosť si vyskúšala aj môj partner, keď sme raz čakali v aute v kolóne, natrel si ten najtmavší odtieň Fandango Purple na pery (samozrejme zo srandy, aby ma pobavil) a nečakal, že nepôjde len tak ľahko odstrániť. 😀 Zahanbený si schovával tvár pred oproti idúcimi autami. 😀 Odporúčam pozrieť i toto video: https://www.youtube.com/watch?v=8IU-WzwoASU . Ja osobne mám rada béžové a púdrovo-ružové odtiene na denné nosenie Petal (púdrovoružový) a Birthday Suit (béžovo hnedý) , no vyskúšala som i extravagantný tmavý (môjho priateľa obľúbený) Fandango Purple. Všetky tieto spomínané odtiene môžete vidieť na fotografiách alebo kompletnú ponuku odtieňov Sleek Matte me vo videu.

Moje obľúbené odtiene zo SLEEK na denné nosenie: Petal, ktorý mám na perách na prvej fotografii a Birthday Suit na druhej.

S1

S2

Birthday Suit s tieňovaním pomocou svetlého tieňa na oči.

S3

Môj obľúbený odtieň zo SLEEK (aj môjho priateľa 🙂 ) na večerné príležitosti Fandango Purple

S6

S7

S5

S4

 

Tekuté matné rúže W7 Mega Matte Lips sú úžasné, jemné a voňajú ako koláčik. Dokonale sa s nimi pracuje a sú za super cenu. Nevysúšajú pery, nie sú však až také extra odolné ako Sleek. Bez nich si však svoje líčenie už neviem predstaviť. Nájdete ich v piatich odtieňoch, odporúčam všetkých týchto 5, každý na inú príležitosť. Na denné nosenie milujem krásny sladký ružový Sinful, béžový Two Bob alebo príjemný korálovo ružový Oddball. Na večerné príležitosti dokonalý červený Hasta La Vista alebo výrazný a príjemný oranžovo-ružový Chippie, ktorý opticky vybieli vaše zúbky. Objednať si ich môžete na www.krasotika.sk už v najbližších dňoch, určite odporúčam.

W1

Zaujímavý béžový odtieň z W7 Two Bob.

W2

W3

Môj najobľúbenejší z W7 príjemný ružový odtieň Sinful.

w8

 

A korálovo-ružový Oddball.

W6

Dokonale červený matný rúž W7 v odtieni Hasta La Vista

W4

W5

 

MILANI Amore Matte je matný tekutý krém v luxusnom balení a je to naozaj luxusný kúsok. Trošička sa rozpíja, odporúčam ho používať spolu s bázou pod rúž tiež značky MILANI. Milujem tento odolný matný odolný krém, krásne sa dajú s ním aj tieňovať pery a to tak, že rovnomerne nanesiem na pery tento krém a prstom jemne do stredu pier vklepem svetlý tieň. Pery tak vyzerajú opticky väčšie a dodá im to zvláštny vzhľad, ktorý zaujal i vás. Milani Amore Matte mám v odtieni Loved.  Tiež má jemnučkú vôňu ako koláčik. J Btw., odporúčam aj matné rúže Milani, na leto napríklad výrazný cyklaménovo-neónovo-ružový Matte Orchid.

Milani v odtieni LOVED, podkladová báza v ceruzke a malinový olekček na pery.

M1

Milani v odtieni LOVED s jemným tieňovaním.

M2

M3

 

Matné krémy a rúže majú malinkú nevýhodu pre ľudí, ktorý majú náchylnosť na vysúšanie pier, nemusia im tak prospievať, no napríklad mne osobne žiaden z nich pery nevysúša. Na hydratáciu pier odporúčam jedinečné balzamy Softlips alebo olej na pery značky Milani, novinka, z ktorej som úplne unesená.

IMG_2028