Máte radi Bubbleology?

Kto ešte neskúsil Bubbleology, prišiel o veľa a je čas to napraviť. 🙂 Sú to jedny z najzaujímavejších nápojov, aké vôbec poznám. Hoci by sa mohlo niekomu zdať že nie sú prírodné či prirodzené, opak je pravdou. Ich základom sú kvalitné zelené alebo čierne čaje. Ja už roky pijem každý deň zelený čaj s citrónom a môžem potvrdiť, že aj ten zelený z Bubbleology je naozaj kvalitný a chutný, hoci je rôznorodo dochutený, niekedy jednou či viacerými príchuťami.
V stánku s Bubbleology dostanete 12 mliečnych (moka, jazmín, banán, vanilka, kokos,…) a 14 ovocných príchutí (jahoda, malina, mango, kiwi,…).

Každý sa však stáva vlastným mixológom a môže si nechať namiešať vlastnú príchuť bubble tea. Kombinovať sa dajú ovocné príchute s ovocnými, mliečne s mliečnymi, ale aj ovocné s mliečnymi! Stačí mať odvahu experimentovať! Dostanete ich v studených i teplých variáciách. Mňa teraz dostala novinka- zelený čaj v studenej forme s príchuťou tropického ovocia, škorice a s jablkovým zeleným želé. Odporúčam. Stánky Bubbleology nájdete v každom dobrom obchodnom centre. Ja ho navštevujem v OC Mirage v Žiline. 🙂

Odporúčam vám sledovať aj moju fb fanpage blogu a Instagram, kde budete môcť súťažiť o kartu s kreditom 10 € na tieto nápoje.

www.bubbleology.cz/sk

www.bubbleology.cz/sk

www.bubbleology.cz/sk

www.bubbleology.cz/sk

www.bubbleology.cz/sk

www.bubbleology.cz/sk