Maskáčový vzor je sexy a cool :-)… na ženách i na mužoch

Tentokrát píšem o tipe na outfit a e-shop so super oblečením  nielen pre dámy, ale aj pre pánov. Páči sa vám army štýl? Maskáčový či kamuflážový vzor v prírodných odtieňoch šedej, hnedej a zelenej? A čo myslíte, páčia sa aj našim polovičkám ženské outfity vo vojenskom štýle? Za mňa rozhodne odpovede na všetky otázky áno áno áno 🙂 Maskáčový vzor je vysoko módny, imidžový, navyše aj cool, sexy… 😀 Samozrejme, je vhodný skôr v ležérnejších outfitoch, na voľný čas a len na jednom kuse odevu (o čom som už písala). Hoci je v móde aktuálny a trendy, je relatívne ťažké zohnať pekné oblečenie v tomto štýle (usudzujem to aj z tohto- keď som na blog pridala fotku v maskáčových rifliach, mala som zaplavenú schránku správami a aj v komentároch pod fotkou ste sa veľmi zaujímali, kde som ich zohnala). Teraz sa najviac teším z maskáčového kvalitného trička značky DOUBLE RED z e-shopu www.doublered.eu . Tiež ho kúpite aj na stránke www.reynoldstere.com. Na tejto stránke nájdete ďalšiu super značku Selepceny, ktorú vám predstavím v ďalšom príspevku.
Práve toto maskáčové tričko podčiarklo a zvýraznilo outfit pozostávajúci z jeansov a olivovo zelenej parky ZARA a topánok TIMBERLAND. Nakuknite na www.doublered.eu , určite si vyberiete z bohatej ponuky nielen tričiek, ale aj mikín, búnd, skvelých teplákov, viest…. Rovnako ako dámam , odporúčam aj pánom- nám ženám sa to na vás páči. Identický outfit, čo mám na sebe, si viem úplne predstaviť aj na pánoch. Na oboch pohlaviach vyzerá naozaj veľmi dobre a imidžovo. Tak čo, inšpirovali ste sa?

Na záver chcem poďakovať za spoluprácu s doublered.eu, selepceny.sk, reynoldstere.com, mojej sestričke za fotenie, neznámemu psíčkovi, ktorý sa so mnou chcel fotiť 🙂 a som šťastná, že po dlhej dobe vyšlo u nás slniečko. 🙂

doublered, Double Red

doublered, Double Red

doublered, Double Red

doublered, Double Red

doublered, Double Red

doublered, Double Red

doublered, Double Red