Máme najradšej jednoduché veci?

Väčšina z vás mi dá istotne za pravdu, že aktuálny jednoduchý nenápadný sivý outfit nie je v podstate hodný blogerky. Snáď ani samostatného blogerského príspevku. Ale… Aj vďaka blogovaniu a vďaka vám, mojim fans a followersom som pochopila, že väčšina z vás máte radi práve tie jednoduché veci. Jednoduchšie línie, nenápadnejšie farby, prírodné materiály. Nemôžem to samozrejme tvrdiť o všetkých ženách, hovorím to za svoju blogerskú skupinu. Každá blogerka má istý okruh svojich fanúšikov, ktorým sa vždy páči niečo iné- niekomu prečačkanosť, farebnosť, extravagancia, komplikované veci, svetre po babke, sandále a lá doktorské dreváky. No a na základe týchto parametrov si ľudia vyberajú aj blogerky, ktorým venujú pozornosť. Teda každý, kto sleduje nejaké blogerky, sleduje tie, čo sú mu blízke vlastnému vkusu.

Ja som za tých pár mesiacov blogovania zistila, že sa vám, mojím fanúšikom, páčia tie jednoduchšie outfity. Poznať to podľa vašich komentárov, správ, zisťovaní kde je možné akú vec kúpiť…. Napríklad aj tento jednoduchý outfit na Instagrame celkom zaujal, od šiltovky cez šaty až po conversky, ktoré vlastní takmer každý môj follower. 😀 😀 A viete napríklad, koľko troška netypických správ som od vás dostala, napríklad, či môžete prať conversky aj v práčke? 🙂 Aj toto ma niekedy dokáže veľmi preveľmi potešiť.

Už ste si niektoré všimli, že som zavŕtala aj do niečoho nového, vlastné módne návrhy- jednoduché veci, klasické farby, kvalitné bavlnenej látky európskej výroby, ktoré je však celkom problém zháňať. Ďakujem mojej drahej Barborke za jej námahu a trpezlivosť. 🙂 Ale o tomto niekedy nabudúce.

A na záver, čo sa týka jednoduchého oblečenia, viete aký obrovský problém je natrafiť na pekné jednoduché veci? Teda ak nerátam bavlnené tielka z Tezenisu, no aj s nimi už začal byť problém.

1

2

DSC_8696

DSC_8654

DSC_8661

DSC_8694