Luxusné cupcakes – najkrajší darček, s ktorým zaručene urobíte radosť

Chcete niekoho potešiť? Urobiť radosť pri príležitosti nejakého sviatku alebo výročia? Alebo len tak niekomu vyčariť úsmev na perách? A chcete byť pri tom aj veľmi originálny? Podarí sa vám to luxusnými cupcakes- koláčikmi na mieru od Teddy Baker v darčekovom balení. Sú to akoby muffinky na vrchu s plnkou a nádherne ručne modelovanou polevou, akou, to už je na vás. Ak viete, že vaša polovička je fashionistka, môžu potešiť napríklad Luxury Gucci cupcakes, ktoré potešili aj mňa- v ružovo-zlatej kombinácií s plnkou mascarpone a jahody. Samozrejme na výber máte aj ďalšie motívy, či už v oblasti značiek- Versace, Chanel, Louis Vuitton alebo v motíve športu, ak je váš partner napríklad futbalista, tenista… 🙂  Krásne sú i tie s detskými motívmi pre tých najmenších- Macko Pu, Hello Kitty a podobne, fantázií sa medze nekladú.
Alebo ak radšej obľubujete klasické torty, máte na výber z rovnakých motívov, ktoré som menovala pri cupcakes, sú rovnako úžasné, plnka a cesto samozrejme na želanie.
Malou nevýhodou je, že sú dostupné len pri priamom odbere v Bratislave, tak ak ste z Bratislavy a plánujete niekoho trocha netradične potešiť alebo obdarovať, máte to uľahčené. Zaslať kuriérom by ich bolo asi zbytočné, nedostali by ste ich v dobrom stave.
Luxusné cupcakes a torty môžete objednať na facebooku- Teddy Baker alebo telefónnom čísle: 0904 455 435.

Luxury, cupcakes, gucci

Luxury, cupcakes, gucci

Luxury, cupcakes, gucci

Luxury, cupcakes, gucci

Luxury, cupcakes, gucci

Luxury, cupcakes, gucci