Lesklé zdravé nádherné vlasy vďaka organickému extra panenskému olivovému oleju ukrytému v prípravkoch na vlasy CHI

Vlasovú kozmetiku odporúčam zriedkakedy, vynímajúc šampóny proti vypadávaniu vlasov či vitamíny, ktoré sa snažím užívať pravidelne a ktoré skutočne pomáhajú minimálne zmierňovať či zastaviť vypadávanie a posilňujú vlasy v raste do dĺžky. Avšak v tomto roku som objavila (a aj na blogu už spomínala) e-shop www.vsetkoprevlasy.sk a našla tam skutočne úžasné vecičky v podobe šampónov, kondicionérov, stylingových prípravkov. V eshope sú značky aké som doposiaľ nemala možnosť vyskúšať, väčšinou ide o kozmetiku, ktorú používajú aj profesionálni kaderníci. Samozrejme že veľký výber vlasovej kozmetiky je aj v drogériách, ale pre mňa je nepohodlné stáť a zavadzať medzi regálmi a vyberať to pravé. A koniec koncov, nemám na to čas. Ten keď si nájdem doma, napríklad večer, milujem rozklikávať e-shopy, obzerať, čo je v nich nové. V tomto roku som vám už odporučila vlasovú kozmetiku Mon Platin, ktorá sa nám všetkým, teda aspoň väčšine čo ste mi napísali, osvedčila.

Teraz by som vám rada napísala svoju skúsenosť s testovaním vlasovej kozmetiky značky CHI. Mala u mňa premiéru, pretože úprimne sa priznávam, nezvyknem vyhadzovať väčšie sumy za vlasovú kozmetiku, 20 eur za šampón sa mi zdá veľa, ale na druhej strane do krému na pleť som ochotná investovať aj 5-10 násobok tejto sumy.

vsetkoprevlasy.sk

vsetkoprevlasy.sk

vsetkoprevlasy.sk

vsetkoprevlasy.sk

Prekvapilo ma však, že v eshope vsetkoprevlasy.sk nie je vôbec kozmetika luxusnej značky CHI vôbec cenovo nedostupná, práve naopak! Navyše sú na produkty tejto značky skvelé akcie. Vybrala som si kozmetiku z rady CHI OLIVE ORGANICS. A NEĽUTUJEM!!!  Kozmetika obsahuje certifikovaný  organický extra panenský olivový olej. Je bez gluténu, bez parabénov a sulfátov! Vlasy nezaťažuje, dodáva krásny lesk a predchádza štiepeniu vlasových končekov, čo skutočne oceňujem. Čisté a bohaté antioxidanty z olivy pomáhajú zosilňovať vlasy a chránia ich pred poškodením. A tá vôňa! Neopísateľne nádherná. Mala som v kúpeľni otvorené okno a muž ju cítil až vonku , a to už keď sa ma on opýtal,  že čo to tak úžasne vonia?, je čo povedať.  😀

vsetkoprevlasy.sk

vsetkoprevlasy.sk

Zamilovala som si a rada vám odporúčim tieto produkty: šampón, kondicionér a repair&renew kit na kompletnú starostlivosť a tiež lak na vlasy CHI Deep Briliance lebo hoci drží pevne, vlasy nezaťaží a sú dokonale pružné.

vsetkoprevlasy.sk

vsetkoprevlasy.sk

vsetkoprevlasy.sk

vsetkoprevlasy.sk

Šampón CHI Olive Organics hair je hustý voňavý a dobre penivý šampón, ktorý nezaťaží vlasy, nesvrbí po ňom pokožka, nádherne vonia, dodáva krásny lesk a viete čo? Po dlhodobejšom používaní mám pocit menej rozštiepených končekov. A v eshope vsetkoprevlasy.sk je na ňom momentálne super akcia, za 340 ml namiesto 14,30 eur zaplatíte 11,30 eur. A keby vám nesadol, čo pochybujem, dá a používať aj ako sprchový gél a neverím, že by niekomu nevyhovoval.

 

vsetkoprevlasy.sk

vsetkoprevlasy.sk

vsetkoprevlasy.sk

vsetkoprevlasy.sk

 

Kondicionér CHI Olive Organics hair je jedným slovom úžasný. Neverím, že ja toto napíšem, nakoľko osobne nie som na kondicionéry príliš zaťažená a nie vždy ich použijem, lepši kondicionér som ešte nemala, dokonca ani Mon Platin nemá také skvelé účinky, ako tento. Viete v čom je najlepší? Stačí ho málinko a vlasy sa tak ľahúčko rozčesávajú, predídete tak zbytočnému lámaniu. Dokonca keď som nemohla nájsť svoj hrebeň na rozčesávanie, svoje dlhé vlasy som si po použití tohto kondicionéru dokázala rozčesať hustým minihrebeníkom s vylámanými zúbkami. Aplikácia kondicionéru je super a tiež, ak by vám na vlasy nevyhovoval, čo pochybujem, môžete ho použiť na telo ako telový kondicionér. Hoci úprimne vám napíšem, nenahradí účinky klasického telového mlieka, ale nie je na zahodenie ani ako mlieko do sprchy a hlavne kvôli pohodlnosti a ušetrenému času.

vsetkoprevlasy.sk

vsetkoprevlasy.sk

vsetkoprevlasy.sk

vsetkoprevlasy.sk

CHI Olive Organics Repair&Renew kit obsahuje všetko to, čím si zachránite či oživíte svoje vlásky. Obsahuje 59 ml miniatúry šampónu a kondicionéru o ktorých som písala, navyše obsahuje účinnú masku, ktorú necháte pôsobiť 3-5 minút a uvidíte účinky, ktoré budú ešte intenzívnejšie po 10 minútach pôsobenia.  Tvarovaciu emulziu používam pred tým, než si idem dať natáčky a kučery sú pevnejšie a lepšie držia. Nepožívam nikdy kulmy a žehličky na vlasy, prednosť dám radšej tvarovacej emulzii a natáčkam. Piatu vecičku, ktorú obsahuje kit, je olivový a hodvábny olej. Pre suché vlasy je najskvelejší pomocník. Ja mám vlasy typu mastné, preto ho používam len opatrne a na končeky. Ináč dá sa použiť aj na telo.

Celý tento kit s piatimi super vecičkami , každá o objeme 59 ml, objednáte za 22,40 eur v eshope vsetkoprevlasy.sk .

vsetkoprevlasy.sk

vsetkoprevlasy.sk

Lak na vlasy je v podstate moje jediné stylingové musthave! Nepoužívam ho denne ale niekoľkokrát mesačne určite. Keď chcem zafixovať kučery, drdol, či troška pritupírovať vlasy kvôli objemu. V podstate mi na značke až tak veľmi nezáležalo, hlavne aby držal. A keď ešte navyše pekne vonia a dodáva nádherný lesk ako CHI Deep Briliance, je to obrovské plus. A čo je ešte lepšie, nielenže dobre drží kučery a účes celkovo, no on nelepí vlasy! Nemáte pocit masky ako to pri niektorých silnejšie tužiacich lakov býva. Určite budete spokojné, cenovo je možno vyššie od ostatných lakov na vlasy ale u mňa ako celoročná investícia sa oplatí, keďže používanie lakov nie je na dennom poriadku, doma pri Olivi by to nemalo ani zmysel. 😀

vsetkoprevlasy.sk

vsetkoprevlasy.sk

vsetkoprevlasy.sk

vsetkoprevlasy.sk

vsetkoprevlasy.sk

vsetkoprevlasy.sk

Ináč v ehope www.vsetkoprevlasy.sk nájdete veľa super značiek, mnoho účinných a obľúbených produktov, ale aj gumičky či sponky, naprílad tie moderné perličkové, ktoré aj ja rada nosím.