Len dva tipy- na outfit a peknú postavu

V poslednej dobe mám veľmi chuť fotiť outfity a uverejňovať príspevky na blog. Žiaľ, počasie už značne dlhodobo nepraje foteniu, a tak som rada, keď sa mi niečo podarí nafotiť aspoň raz za dva týždne. Dnes bol aspoň na chvíľu deň bez dažďa a priznám sa, ani som príliš príspevok na blog neplánovala. Požiadala som manžela na prechádzke, aby mi urobil len pár fotografií kvôli tomu, že som mala na sebe nové nohavice obľúbenej značky, a to rovno v mojej obľúbenej sivej melange farbe, ktoré som zháňala už dosť dlhé obdobie.

Napodiv, z tých pár fotiek sa dalo vybrať aj zopár na kompletný blogový príspevok, ktorý práve čítate. Príspevok sa teda bude týkať dvoch tém, ktoré vás zaujímajú a na ktoré mi od vás často chodia do správ. Prvá téma sa týka samotných populárnych celosvetovo známych push up nohavíc FREDDY s efektom pre nadvihnutý okrúhly zadoček a štíhle stehná.

Pushup nohavice Freddy sa vyznačujú dokonale tvarovacím efektom, vďaka technológií WR.UP, ktoré sú výsledkom presného výskumu a predovšetkým exkluzívnymi patentmi a zahŕňajú napríklad: silikónový prúžok, ktorý je vložený vo vnútri pásu s cieľom zlepšiť tvar, ultralight ramienkovú membránu, ktorá je vkladaná do oblasti stehien pre ich modelovanie, vložka na zadku so zvláštnym anatomickým zakrivením tvarov, ktorý je určený predovšetkým pre PUSH-UP efekt- čo znamená výrazné nadvihnutie i zaoblenie vášho zadočku. Pozor však, pri obliekaní s nimi treba narábať jemne, napríklad obliekať ich štýlom, ako si obliekame pančušky.

Čo sa týka veľkosti, objednávajte si takú, akú nosíte, na stránke www.freddysk.sk nájdete aj veľkostnú tabuľku. Ja nosím veľkosť xs (159 cm/49-50 kg), obliekla by som aj S, lež kvôli útlym bokom sú mi v bedrách široké. Ak sa bojíte objednávať, môžete na Slovensku navštíviť aj predajne s nohavicami FREDDY, a to v Auparku v Bratislave a v OC Optima Košice, kde si môžete poskúšať viacero tvarov, modelov, farieb. Ak ste niekde počuli negatíva, o tom, že sa trhajú, je to úplná blbosť, pokiaľ si zvolíte správnu veľkosť a narábate s nimi tak, ako sa má narábať. Ja ich mám už roky, viacero typov, klasické nohavice i jeansy, dokonca i kožené a všetky krásne držia tvar a netrhajú sa. Čo sa týka dĺžky, ja nosím výslovne len 7/8 skrátenú dĺžku, keďže som nízka, no 7/8-ové ukážu pekne a na vyšších ženách, záleží od toho, na aký štýl ich chcete nosiť. V ponuke je samozrejme aj bežná dĺžka.

Ak po týchto nohaviciach túžite, je na čase si ich konečne zakúpiť, treba predsa na jar ukázať dokonalé krivky. 😉 A kedy potom ak nie teraz?? Nečakajte, čas predsa rýchlo letí, sem-tam si treba dopriať, potešiť sa a užiť si život. Ak nemáte cestu do Bratislavy alebo Košíc, môžete si ich pohodlne objednať z e-shopu www.freddysk.sk , ja dokonca uprednostňujem tento štýl nakupovania.

Druhá téma sa týka toho, že som troška dávnejšie spomenula, že sa mi podarilo konečne schudnúť na objeme zadku a stehien. A veľmi sa z toho teším a cítim sa oveľa lepšie. Vždy som túžila mať veľký okrúhly zadok, tak som pravidelne navštevovala fitness centrum a drepovala s ozaj ťažkými váhami na moju hmotnosť (už to bolo s takmer 200 % mojej hmotnosti, môj osobný rekord je 90 kg a pri mojej hmotnosti 50 kg), do toho som robila i iné cviky s ťažšími váhami- výpady, dvíhanie panvy, zakopávanie na kladke,…. No s každým centimetrom na zadku mi narástli stehná o pol centimetra (a to som si zadok takýmto cvičením zväčšila tuším z 83 cm na 94 cm). Moja hmotnosť však dosiahla úplne maximum, už som sa nezmestila takmer do žiadnych nohavíc a jeansov a nech som robila čokoľvek, aj keď som minimálne jedla, nechudla som, ani jedno kilo. Teraz s odstupom času viem, že to bolo kvôli tomu, že som neprestala cvičiť s ťažkými váhami.

V tomto roku som sa pevne rozhodla, že s tým už musím naozaj niečo urobiť a úplne som vynechala ťažké váhy, začala cvičiť výslovne len so svojou váhou alebo s minimálnymi závažiami, takmer každý deň, približne 40 minút. Naďalej robím drepy, výpady, dvíhanie panvy, zanožovanie, zakopávanie, avšak všetko bez závaží, alebo s úplne minimálnymi váhami- pár kg. Malo to za následok, že som zatiaľ cez zadok stratila 4,5 cm a cez stehna 3,5 cm. Cítim sa oveľa lepšie a hoci s malým zadkom, ale ženskejšie.

A nabudúce si to dobre premyslím, keď zatúžim po veľkom zadku. Veď ujde aj ten malý a navyše push up nohavice Freddy ho zdokonalia a opticky zväčšia. A ešte čo sa týka jedálnička, aj ten som dosť zmenila. Nikdy sa už nechcem riadiť fitness jedálničkami, ktoré odporúčajú tony bielkovín a sú absolútne proti ovociu, čo je úplný nonsens! Alebo tiež nepočítajú s tak zdravými, ľahko stráviteľnými pokrmami, ako sú polievky, ktoré majú neskutočne prospešné účinky pre náš organizmus. A teda môj jedalníček zahŕňa celozrnný chlebík Alnatura z DM drogérie, avokádo, vajíčka, bio jogurtové nápoje, polievky- tie úplne milujem- šošovicovú, hrachovú, mrkvovú, zeleninovú, vajíčkovú s rascou, tekvicovú,…čerstvé ovocie a zeleninu v surovom stave alebo vo forme smoothies či čerstvých štiav- teraz sa podržte, denne zjem aj 10 kusov rôzneho ovocia a zeleniny. Podľa fitness jedálničkov by som sa už gúľala, lebo tie absolútne nepripúšťajú konzumáciu ovocia kvôli vysokému obsahu sacharidov, až na jeden banán výnimočne. A to sa stravujem takto takmer štvrtý mesiac. A čo je ešte výborné, keď zjete veľké množstvo ovocia a zabezpečíte si vysoký obsah cukru (ale samozrejme toho zdravšieho cukru fruktózy), nebudete mať chuť jesť sladkosti s rafinovaným cukrom, čo je najväčšie zlo.

Od nového roka sa teda cítim oveľa oveľa lepšie, štíhlejšie (no na tej štíhlosti samozrejme až tak v živote nezáleží, skôr na spokojnosti so sebou a hlavne spokojnosti so zdravím) a hlavne spokojnejšie. A do budúcnosti som aj poučená- fitness jedálničkami sa riadiť nebudem- tie sú len pre tých, ktorý sa chcú venovať fitnessu profesionálne a skôr pre mužov ako ženy a ja ich rovno mažem a trhám. A tiež, keď sa mi zachce ťažkých váh, tak veľmi s mierou a už nikdy si nebudem dávať nereálne ciele. Raz keď človek nemá na niečo genetiku, zbytočne si bude škodiť na telo i myseľ.

www.freddysk.sk

www.freddysk.sk

www.freddysk.sk

www.freddysk.sk

www.freddysk.sk

www.freddysk.sk

www.freddysk.sk

www.freddysk.sk

www.freddysk.sk

www.freddysk.sk