Ktorá značka a ktoré módne kúsky ma príjemne prekvapili?

Zbožňujem dámsku módu, pre ktorú je príznačná nápaditosť, odlišnosť, výnimočnosť… Módu, ktorá má šmrnc. Niekedy sa mi zdá, že mnoho obchodov a e-shopov ponúka takmer identické kúsky oblečenia, mnoho značiek mi príde až príliš podobných, uniformných,… skrátka nezaujmú. Pri mnohých značkách sa mi stane, že na ne zabudnem a stratím o nich prehľad, no sú aj také, čo mi ihneď prirastú k srdcu a sledujem ich nové kolekcie, nové trendy, nové módne kúsky… Prirastú mi k srdcu, ako napríklad značka MY77. Právom jej patria vlastnosti ako výnimočnosť, extravagantnosť, populárnosť, krása,…


Značka ponúka naozaj krásne šaty, tričká, topy, tuniky, svetre, legíny, súpravy, nohavice, šortky, bundičky, ktoré sú nielen kvalitné, ale majú aj hlavne štýl!
A kto je môj pravidelný čitateľ, respektíve fanúšik môjho blogu, určite mu neuniklo, že často nosím outfity pozostávajúce z jedného kusu – overaly. A práve spomínaná značka ponúka vo svojej novej kolekcii naozaj neskutočne zaujímavé overaly či súpravy. Neodolala som ani ja a nafotila som opäť outfit „v jednom kuse“ 🙂 do nového príspevku. K šedomodrému overalu s bielymi detailmi MY77 som doladila sivú čiapku Koton s rovnakými bielymi detailmi, obula conversky a outfit je hotový. Jednoduché, však???
Overaly sú aktuálne mimoriadne rozšírené a stávajú sa čoraz populárnejším kúskom odevu. Na mnohé spôsoby, na mnohé štýly- elegantné, športové, každodenné, príležitostné. Mám slabosť na overaly, ale slabosť na naozaj prepracované, kvalitné a výnimočné overaly, aké môžete dostať v e-shope my77.sk . Určite neodolám aj iným módnym kúskom z tejto značky. Zaujali ma tu tiež šaty, tunika s kapuckou a mašľou, či súpravy.
Ak chceš byť neodolateľná po celý deň, a pritom sa cítiť pohodlne so sexi oblečením, ktoré doladí tvoju krásu, ukáže krivky, nakukni tu: www.my77.sk . Určite tu nájdeš štýlový, moderný a hlavne kvalitný outfit, ktorým zaujmeš.

 

my77

my77

my77

my77

my77

my77

my77

my77

my77

my77