Keď sa nám už vrátila tá zima :-)

Z toho , že sa nám vrátilo zimné počasie, by som v ostatných prípadoch nebola príliš nadšená, ale tak som aspoň mohla začiatkom tohto týždňa nafotiť ešte jeden plánovaný outfit, ktorý som nestihla v chladnom období a počas uplynulých teplých dní sa mi do neho nechcelo príliš obliekať a následne fotiť. Dôvod je zrejmý podľa fotiek, keďže pozostáva z teplého dlhého zeleného umelého kožúška. Hoci väčšinu odtieňov zelenej skôr neobľubujem, no tento a ešte olivovozelený odtieň mám veľmi rada, no príliš pekného a štýlového oblečenia vo farbe ako je kožúšok bežne v ponuke obchodov a e-shopov nenachádzam.

A čo vy?

Čiapky sú mojím top obľúbeným módnym doplnkom. Táto rozkošná s Mickey je slovenskej značky BFAM a nájdete ju (i jej iné „mickey variácie“) v eshope www.bfamclothing.com . A asi je tu aj zbytočné písať, že ďalším mojím mega obľúbeným módnym doplnkom sú slnečné okuliare a oranžovo-zlaté FENDI ma úplne uchvátili (zlatú na okuliaroch milujem 😉 ) Keby niekto zháňal tento model alebo hocijaký iný model okuliarov populárnej značky FENDI, garantujem vám, že za najlepšiu cenu sa dá kúpiť v e-shope www.nudokki.sk .
Celý môj outfit sa nesie v takom mixovaní štýlov. Najskôr som tento kožuch pôvodne plánovala obliekať a obliekala len k malým čiernym šatám a elegantnému tmavému outfitu, keďže je dosť sám o sebe výrazný. K ničomu inému som si ho ani nevedela predstaviť, predsa len veľmi pociťujem, že čím som staršia, tým viac sa môj štýl stáva konzervatívnejší (čo sa týka farieb, ozdôb, flitrov, vysokých opätkov, mixovania štýlov…) No pre tentokrát som popustila uzdu fantázií a k výraznému kožuchu si obliekla čierny top s čiernymi koženkovými nohavicami a obula som si (stále pre väčšinu ľudí troška ku kožuchu netypicky) Adidas superstar a zakončila spomínanou čiapkou Mickey. Čerešničkou outfitu sú zlaté Fendi okuliare z novej kolekcie. Outfit vyznieva pre každého ináč, repektíve určite každá čitateľka mu istotne pripíše rôznu dávku extravagancie.

Na fotkách môžete vidieť aj môjho kocúrika, najdúšika, ktorého sme pomenovali Čibo a asi prvýkrát mal ako tak náladu sa so mnou odfotiť.
Spolu s ním sa nám podarilo s priateľom pred približne štyrmi rokmi v priebehu jedného roka nájsť 4 čierne mačičky. Ďalšiu vyhodili nejaký ľudia z auta pri Tescu, tá je u rodičov na dome, jednu sme prikrmovali pravidelne pri paneláku a štvrtého zraneného kocúrika sme našli cez Vianoce schovávať sa v kúte na schodoch pri vstupe do nášho podniku, toho sme umiestnili do priateľovej rodiny.

Mojím veľkým snom bolo mať kedysi útulok s mačkami, no samozrejme a žiaľ, nie všetky sny sú splniteľné a realizovateľné, preto aspoň sledujem niektoré útulky na facebooku a v rámci možnosti pomôžem a podľa môjho názoru by sme tak mali robiť všetci. Ako vždy píšem, samozrejme, pomáhať by sme mali aj ľuďom, no ľudia si na rozdiel od zvierat pomoc vedia pýtať a niekedy ju veru aj zneužívať a plus, neprejaviť vďaku, lež naopak… Nepíšem to tu len tak, nakoľko som sa minule zamyslela a pousmiala nad tým, že za poslednú dobu čo som fotila pre e-shopy, ich majiteľky buď vlastnia útulky- Janka z Dishe.sk, alebo veľké množstvo psíkov- Paťka z Justlovemag.sk alebo pomáhajú a priamo spolupracujú s útulkami- Klaudika z Optiky Klaudia a môjho i vášho najobľúbenejšieho e-shopu s luxusnými slnečnými okuliarmi Nudokki.sk. , o ktorých často píšem na svojom blogu. Nielenže tu nájdete najlacnejšie slnečné okuliare z najnovších kolekcií svetových značiek , ale ich objednaním prispievate i vy istou časťou na to, aby sa mali i tí nechcení a naši úbohí štvornohí priatelia aspoň o kúsok lepšie. (Btw. Klau sa na mňa pri prvom fotení okuliarov asi aj dosť hnevala, keď bola presvedčená, že mám na sebe živý kožuch a keby bol, neviem-neviem, či by mi dala príležitosť na ďalšie fotenia. 😉 )

A preto som šťastná, že mám možnosť spolupracovať s tak výnimočnými ženami, ktoré som spomenula. Ale samozrejme aj s ďalšími, napríklad s Naďkou z úžasného kozmetického e-shopu Krasotika.sk, kde dostanete výslovne kozmetiku netestovanú na zvieratkách.

A ešte jedna vec, ktorá ma veľmi potešila. Pamätáte sa na nedávne fotky značkového outfitu z americanoutlet.com, kde je so mnou odfotený nádherný psíček, ktorý so mnou neustále pózoval, keď som mu dala najesť . Myslela som si , že s najväčšou pravdepodobnosťou patrí niekomu z okolitých domčekov. Jedna kočka, keď zbadala túto fotku na mojom Instagrame, mi napísala, že približne v ten deň, ako som zverejnila fotky s týmto psíčkom, prišiel k nim a už si ho nechali. Naozaj krásne gesto od mladej kočky a aj od všetkých ľudí, ktorí pomáhajú a snažia sa pomáhať. 😉

www.nudokki.sk

www.nudokki.sk

www.nudokki.sk

www.nudokki.sk

www.nudokki.sk

www.nudokki.sk

www.nudokki.sk

www.nudokki.sk

www.nudokki.sk

www.nudokki.sk

www.nudokki.sk

www.nudokki.sk

www.nudokki.sk

www.nudokki.sk

www.nudokki.sk

www.nudokki.sk