K tretiemu výročiu môjho blogu

Už čochvíľa môj blog oslávi tretie narodeniny, tri roky svojej existencie! Nikdy by ma v začiatkoch blogovania nebolo napadlo, že tu bude ešte aj po troch rokoch. Pri tejto príležitosti som rozmýšľala a rozmýšľam, čo špeciálne vymyslím, no priznám sa, nič svetoborné ma nenapadlo. Zbežne som si prešla webovú stránku môjho blogu. To že nie je na takej úrovni, ako by som si priala, viem už dávno, lež nikdy nemám dostatok času, aby som sa venovala všetkému tak, ako by som si priala venovať sa.

Aspoň som si zamenila základné informácie o mne, troška sa pousmiala (aj zahanbila) nad niektorými staršími outfitovými skvostami, ale tiež sa inšpirovala k aktuálnemu outfitu. Kedysi som milovala outfity v čiernobielej kombinácií, boli pre mňa typické už od samotného začiatku blogovania a mám ich na blogu celkom pekný počet. Avšak v tomto roku som akosi na ne zanevrela a nemám tu ani jediný.

Hoci sukne neobľubujem, dokonca som si nikdy nevedela predstaviť kombináciu sukne s pulóvrom a na kedysi obľúbené vysoké jarné semišové čižmy som zanevrela, cítila som sa v tomto outfite asi najlepšie zo všetkých tohtoročných blogových outfitov. Dokonca ma veľmi potešila a prekvapila známa Fancyillustrator– (na Instagrame ju nájdeš ako @fancyillustrator , kde ju môžeš kontaktovať) , ktorá mi vytvorila ilustráciu práve tohto outfitu. A mať od nej ilustráciu je veľká česť, ja sa už pýšim dvomi a tiež, nakreslila nám aj to najoriginálnejšie svadobné oznámenie, ktoré získalo veľký obdiv.

K čiernobielemu outfitu som si za doplnky vybrala okrem obľúbenej kabelky a obľúbených okuliarov Ray-Ban Aviator z www.nudokki.sk aj jemné, dokonale ručne prepracované, kvalitné a jedinečné zlaté šperky so vsadenými briliantmi značky ALOve. Zamilovala som si tieto jemné fashion náramočky, ktoré sú veľkým hitom, skvostom a zároveň doplnkom, ktorý na hodnote nikdy nestratí.

K svojim, na začiatku spomínaným, tretím blogovým narodeninám som si dala i dostala niekoľko špeciálnych a úžasných darčekov. Sama som si darovala vlastnú kolekciu oblečenia, ktorá už je v predaji, čo je môj veľký splnený sen a dostala som napríklad možnosť spolupracovať na projekte známej značky ALOve spoločnosti ALOdiamonds. Teší ma nielen to, že môžem hrdo nosiť módne šperky z pravými diamantmi, ale moje blogerské srdce potešilo práve to, že si v Prahe z celého Slovenska všimli zo všetkých blogeriek práve mňa. Takáto vec poteší blogerku najviac a má pre mňa veľký význam i hodnotu a je dôkazom toho, že má zmysel toho čo robím. Človek nepotrebuje umiestnenie v bezúrovňovej blogerskej súťaži (do jednej takej ma žiaľ niekto nominoval), členstvo v primitívnych asociáciách a združeniach, či byť samozvanou “elliteblogers”.

Uznanie a ocenenie sa predsa neprejavuje tým, že si človek naháňa hlasy, či lajky, prípadne pristúpi na isté dohodnuté pravidlá, uznanie a ocenenie vychádza skôr z objektívneho hodnotenia, konkrétnej praxe či práci a predovšetkým prichádza neplánovane a nečakane, pre mňa je to okrem spomínanej spolupráce s ALOve i iných spoluprác, ilustrácie od talentovanej Fancyillustrator, práve vaša priazeň, vás moji čitatelia a fanúšikovia, lebo práve vy ste tým mojím hnacím motorom a bez vás by som tu nikdy v živote nefungovala tieto tri roky. Zo srdca vám za to ďakujem.

Aj keď žiaľ už musím odmietať veľké množstvo príležitostí a spoluprác, verím, že ešte aspoň krátke obdobie budem v pozícií blogerky prospešná a nápomocná značkám, spoločnostiam, e-shopom a hlavne si želám, aby som dostávala od nich tie najkrajšie darčeky v podobe ich spokojnosti a vďačnosti.

www.alove.cz

www.alove.cz

@fancyillustrator

@fancyillustrator

www.alove.cz

www.alove.cz

@fancyillustrator

@fancyillustrator

www.alove.cz

www.alove.cz

www.alove.cz

www.alove.cz

www.alove.cz

www.alove.cz