Jesenné a zimné novinky CCC vás ohúria pestrosťou

Obujte sa svetovo so značkou CCC! Nová sezóna obľúbenej obuvi európskej výroby v sebe snúbi atribúty vysokej kvality, veľkého výberu a štýlovej rozmanitosti, inšpirovanej trendmi zo sveta. Fotenie kolekcie tentoraz prebiehalo v meste, ktoré dýcha nenútenou eleganciou, uprostred parížskych bulvárov.
V kožených Lasocki topánkach sa po Paríži s ľahkosťou prechádzala Anja Rubik, múza Karla Lagerfelda a účinkujúca z poľského vydania programu America’s Next Top Model. Jej účasť na fotení pre CCC v Paríži bola symbolická, práve parížsky Vogue ju pred časom zaradil medzi tridsiatku najtalentovanejších modeliek nového tisícročia! Pánske trendy a rad športových topánok Sprandi Earth Gear predviedol ďalší známy model, Sasha Knezevic. Zaujímavosťou je, že Anja a Sasha tvoria v súkromí manželský pár, autenticky preto podtrhli romantickú atmosféru Paríža.

Vytvorte si SVOJ štýl
Široká ponuka sortimentu, príznačná pre značku CCC, nechýba ani v novej kolekcii. V predajni CCC nájdete všetko, čo potrebujete, aby ste jeseň a zimu skrášlili svojím vlastným módnym rukopisom. Od klasických poltopánok po extravagantné modely z lesklej či lakovanej kože. Línia Lasocki, vyznačujúca sa vysokou kvalitou a remeselným spracovaním, prichádza aktuálne s novou paletou farieb, vzorov a textúr. Hitom jesene sú jednoznačne topánky na klinovom či stĺpcovom podpätku, ktoré opticky zoštíhľujú a lichotia ženskej postave. Tradičné jesenné farby od klasickej čiernej cez čokoládové odtiene hnedej až po teplú medovú dopĺňajú opäť sýta červená a bordová. Jedinečný štýl je vystavaný na detailoch a nová kolekcia CCC nezabúda ani na tie.

Prím hrajú výrazné zvieracie motívy, kovové dekoračné prvky či visiace strapce, ktoré robia z každého kroku vizuálne divadlo. Z úplne iného súdka sú masívne workery voľne inšpirované robotníckou obuvou. Dnes sú stredobodom pozornosti každej fashionistky a svojím drsným vzhľadom tvoria vítaný kontrast k jemnej ženskosti. O tom, že ani tohto odvážneho trendu sa netreba báť, hovorí renomovaná slovenská stylistka Miroslava Dobiš Michalková: „Masívne topánky, tzv. workery, sú módnou vychytávkou už niekoľko sezón a ak ich ešte doma nemáte, túto jeseň si jedny určite zadovážte. Veľmi ľahko sa kombinujú a skvele vyvážia žensky ladený šatník.“

Doladiť outfit hravo zvládnete s kabelkami CCC Jenny Fairy a Quazi. Medzi desiatkami sviežich modelov nájdete kúsky s držaním do ruky, cez plece, crossbody či spoločenské listovky. Jednoducho všetko, aby ste boli štýlová od rána do večera.

Nespomaľujte, bavte sa!
Aktívnym zákazníkom vychádza značka CCC v ústrety líniou športovej obuvi Sprandi Earth Gear. Tá so sebou prináša nadčasové lovecké topánky v ťavej farbe, pestrofarebné trekingové topánky i klasické modely, ktoré sa osvedčia počas dlhých jesenných prechádzok do mesta i do prírody. Ak milujete dynamický život, sychravé počasie vás predsa nezastaví.

Návrat k mužnosti
Vlajková loď pánskej obuvi CCC, Lasocki for men, otvára jeseň s farebnou paletou typickou pre chladnejšie dni – čiernou, hnedou, bordovou, sivou, tmavomodrou a horčicovo žltou. Stavia na farebných dvoj- či trojkombináciách, ktoré robia topánku vizuálne zaujímavejšou. Precízne kožené vyhotovenie perfektne podtrhuje šarm muža, ktorý sa o seba stará v každom veku.

Princezné a superhrdinovia
Samozrejme, CCC nezabúda ani na deti, od najmenších po tínedžerov. Na nové šik motívy sa môžu tešiť všetci priaznivci Disneyoviek aj svetoznámych marvelovských hrdinov. Dievčatká potešia nové postavičky z rozprávky Ľadové kráľovstvo (Frozen) a z chlapcov sa stanú malí bojovníci z Hviezdnych vojen (Star Wars). Koženou klasikou je kolekcia Lasocki Kids a Lasocki Young, optimálne zohľadňujúca potreby vyvíjajúceho sa detského chodidla.

Oživte chladné dni horúcimi vychytávkami z CCC. Najnovšia kolekcia Jeseň/Zima 2015 zaručene prekoná očakávania aj tých najprieberčivejších z vás.

Aktuálne trendy a ponuku topánok a kabeliek CCC nájdete na www.ccc.eu/sk/.

CCC

CCC

CCC

CCC

A ak by vás ešte zaujímalo, podľa čoho si Slováci vyberajú topánky, prečítajte si výsledky z prieskumu. 🙂

Slováci sú romantické duše. Do topánok sa musia zaľúbiť!

Aký zmysel primárne využívate pri kúpe topánok? Niekomu musí nová obuv voňať, inému dobre klopkať. Časť z nás si zo všetkého najviac potrpí na vyberaný materiál a nesmieme zabúdať ani na nevyliečiteľných romantikov, čo sa v predajni s obuvou potrebujú do topánok zaľúbiť. Samozrejme, jedine na prvý pohľad.

Na túto a mnohé ďalšie otázky odpovedalo v unikátnom CCC prieskume „Milujeme krásne topánky“ viac ako 2500 respondentov. Posvietili sme Slovákom na nohy. A výsledky? Pobavili aj prekvapili.

Tu je výber top odpovedí.

Topánky nie sú len topánky. Sú to VAŠE topánky
Určite aj vy doma „sušíte“ minimálne jeden pár topánok, ktorý je skoro na rozpadnutie, ale neviete ho vyhodiť. Či skôr nechcete. Viaže vás k nemu nostalgia a z praktického kúska módy sa tak stáva niečo viac, niečo vaše. Pre 53,6 percenta Slovákov sú takýmto „nevyhoditeľným“ kúskom topánok vychodené tenisky, v ktorých prešli poriadny kus sveta. 24,9 percenta z nás má vrelý vzťah k topánkam, vyplývajúci z ich pôvodu – boli totiž darované od blízkeho človeka.
Keď je reč o silných emóciách, je jasné, že do rebríčka sa musela dostať aj svadba. Na svoje svadobné topánky najradšej spomína 11,3 percenta Slovákov. Najmenšej popularite – 10,2 percenta – sa tešia topánky našej mladosti, erárne školské cvičky. Tak schválne, našli by ste ešte niekde tie vaše?

Nemusíme byť za Londýnčanov
Z prieskumu CCC vyplynulo, že vkus Slovákov je nevýstredný a praktický. V našich uliciach to teda vyzerá menej divoko ako napríklad v londýnskych. Iba 5 percent oslovených uviedlo, že preferujú topánky, ktoré sú odvážne a svojím výzorom vyčnievajú z davu. Väčší záujem je o aktuálne módne trendy. Každý piaty Slovák uprednostňuje obuv, ktorá vyzerá šik.
35,3 percenta volí najčastejšie obuv, ktorá nepodlieha momentálnym módnym prúdom a je na pohľad elegantná, so známkami nadčasovosti. Za absolútneho favorita si však Slováci zvolili športové a praktické topánky, rozhodlo o tom 39 percent respondentov.

Do topánok sa musíme zapozerať
Prieskum CCC neostal nič dlžný svojmu menu „Milujeme krásne topánky“. 82,5 percent opýtaných sa s poriadne vysokým náskokom vyjadrilo, že do nových topánok sa musia, obrazne povedané, zamilovať na prvý pohľad. V odpovedi na otázku, ktorým zmyslom nakupujú topánky, uviedli za primárny poradný orgán pri rozhodovaní zrak. Hmatom a preklepávaním kvality výrobného materiálu robí nákupné rozhodnutia 16,1 percenta slovenských zákazníkov. Ak sa v predajni s obuvou riadite najmä čuchom a sluchom, ste v značnej menšine. 0,9 percenta Slovákov si potrpí na vôňu novej obuvi a iba pol percenta z nás hodnotí nové topánky na základe zvuku, aký vydávajú pri chôdzi.