Jeseň a slnečné okuliare

Jeseň na sebe nenechala dlho čakať. Opäť tu máme chladné, krátke a upršané dni. Neviem ako vy, ale ja osobne by som mala najradšej stále leto. Už teraz cítim, ako veľmi mi chýba. Ja som ten typ človeka, čo v podstate celý rok teší na leto, na nakupovanie plaviek, slnečných okuliarov, šiat, opaľovanie sa, prechádzky, zmrzlinu, behanie, plávanie, čítanie kníh, dovolenky,… Letný čas využívam naplno, nemám niekedy ani čas sadnúť si za počítač a napísať niečo na blog. (Nedá sa nevšimnúť.) Nemám/ nemala som rada jeseň, ani jsenné outfity a niekedy som schopná celé dni len tak prežívať.

Túto jeseň som sa to rozhodla zmeniť a začnem si ju užívať ako leto, hlavne čo sa týka outfitov- chcem viac postovať na blog, cvičenia (v lete som ho zanedbávala), chcem sa viac venovať mojim záľubam a naplno venovať práci. Medzi mojimi záľubami sa nachádza možno aj jedna taká nie príliš typická a to sú slnečné okuliare. Kto si myslí, že s letom sa skončila aj sezóna slnečných okuliarov, veľmi sa mýli. Práve naopak! Najštýlovejšie a najzaujímavejšie vyniknú slnečné okuliare pri jesenných outfitov- pri koženkovej bunde, kožušinových vestách, ležérnych svetroch, ako mám napríklad na fotkách pod príspevkom aj ja, je od spoločnosti Štýlové oblečenie, nájdete na fb, ale predovšetkým na Instagrame @stylove_oblecenie_ .

Podľa mňa, čierne okuliarky FENDI dodávajú celému outfitu výnimočnosť. Extravagantná elegancia – týmito dvoma slovami sa dá asi najlepšie charakterizovať dizajn slnečných okuliarov značky FENDI. Všetky okuliare tejto značky, každý ich kúsok je niečím výnimočný. Hranaté tvary, výrazné farby a nezvyčajné detaily spôsobujú, že okuliare nie sú pre každého, no určite zaujmú pozornosť všetkých vo vašom okolí. Okuliarky sa pochybujú vo vyšších cenových kategóriách, avšak ak už ste sa pre ne rozhodli, za najlepšiu cenu ich objednáte na www.nudokki.sk. Sama som sa presvedčila na vlastné oči, že všetky bratislavské optiky ich predávajú minimálne o 100-150 € viac. Ak chcete byť výnimočná, chcete ušetriť, no zároveň si nie ste istá, či vám okuliarky sadnú, môžete tiež navštíviť najlepšiu optiku na Slovensku i v ČR- Optiku Klaudia v Galante.

A to, že som spomenula, že okuliarky sa nespájajú výslovne iba s letom, svedčia i nové jesenné kolekcie svetových značiek. Napríklad ja som si zamilovala dúhové Ray-Ban aviator. Dnes len takto krátko a o dúhových raybanoch i o niečom viac sa možno dočítate už v ďalšom príspevku o pár dní.

Btw., tento outfit som mala oblečený na otváračke americkej značky na Slovensku Forever21 v Auparku Bratislava a som rada, že i ja som sa stala jej malou súčasťou vstupu na slovenský trh. Onedlho plánujem taktiež niečo uverejniť na blog. Na mojom aktuálnom outfite síce nemám nič z tejto značky, až na náhrdelník, ale na mojom Instagrame @sissque postujem pravidelne fotografie s jednotlivými kúskami značky Forever21.

www.nudokki.sk

www.nudokki.sk

www.nudokki.sk

www.nudokki.sk

www.nudokki.sk

www.nudokki.sk

www.nudokki.sk

www.nudokki.sk

www.nudokki.sk

www.nudokki.sk

www.nudokki.sk

www.nudokki.sk

www.nudokki.sk

www.nudokki.sk

www.nudokki.sk

www.nudokki.sk