Je výživový doplnok na vlasy Hairburst naozaj účinný?

V jednom zo svojich článkov na blogu, ktorý sa týkal starostlivosti o vlasy, som písala, že nemám skúsenosti so známym doplnkom Hairburst, neviem či funguje a celkovo som bola k jeho účinkom skeptická. Pýtala som sa na skúseností svojich známych, ktoré ho užívali, ako na nich fungoval. Názory na jeho účinky sa rôznili, rovnako aj vaše názory na Instagrame, keď som vám oznámila zahájenie jeho užívania. Aktuálne som doužívala mesačné balenie- 60 kapsúl (denne sa užívajú 2). Za seba vám musím povedať, že by som rada v jeho užívaní ešte pokračovala, aspoň mesiac- dva, aby boli jeho účinky viac vidieť, či cítiť.

Počas mesačnej kúry mi vôbec nepadali vlasy. Uvedomila som si to už po 2 týždňoch, čo je naozaj kratučký čas. Hoci som predtým skúšala nejaké vitamíny na vlasy, ako som už aj v spomínanom článku písala, po žiadnych som nevidela a necítila účinok. Pravidelne som užívala kombináciu vitamínov vápnik, horčík a zinok, ale tam to chce dlhé mesiace, až roky, aby ste si nejaké zmeny na vlasoch všimli.
V zložení Hairburst ma zaujalo najmä to, že okrem klasických vitamínov, minerálov a stopových prvkov obsahuje navyše silicu, BCAA, kolagén, metylsulfonilmetán a populárnu kyselinu hyalurónovú. Neobsahuje žiadne umelé farbivá ani príchute, čo robí tento produkt čistejším.Popularita Hairburst má celosvetovo stúpajúci charakter, čo hovorí za všetko. Ak by vôbec neúčinkoval, postupne by sa vytrácal z trhu, no mne osobne príde, že sa na ňom udomácňuje čoraz viac.
Čiže za mňa, jeho užívanie môžem odporučiť, skúste si odmerať dĺžku vlasov na začiatku užívania a na konci. Na moju škodu, ja som tak neurobila, viem že nejaké 3-4 cm podrástli, hoci to nie je zrejmé z porovnávacej fotky (predsa človek vždy rozdielne vzpriami svoje telo pri fotení, čo má vplyv aj na výslednú dĺžku na fotke. No všimnite si zmenu dĺžky na odrastoch melíru, tam je zrejmejšia. Ináč melír som nemala už takmer rok na vlasoch, no normálne rozmýšľam prvýkrát v živote nad nafarbením vlasov- išla by som asi do orieškovo hnedej, čo mi poradíte? 😉

Btw. Hairburst bol ešte na niečo dobrý- keď som si dala odfotiť vlasy zo zadu (predsa človek si ich reálne nevidí), zistila som, ako biedne sú na tom moje končeky. Tak dnes už nosím o takmer 20 cm kratšie vlasy. 😀
A ešte, aby som nezabudla, ak rozmýšľate nad kúpou Hairburst, pre seba alebo ako darček pre vášho blízkeho, využite zľavový kód “sissque” v e-shope www.hairburst.sk/ hairburst.cz a ušetríte 2 € alebo 50Kč.

www.hairburst.sk

www.hairburst.sk

www.hairburst.sk

www.hairburst.sk