Inteligentná kefka na tvár LUNA fofo – ako to funguje?

Aj keď v súčasnosti sa častokrát zanedbávam, nakoľko nemám toľko času popri Olivi starať sa aj o seba, predsa niečo v starostlivosti o seba zanedbať nedokážem. Moju pleť. Nie, neznamená to, že sa denne líčim, práve naopak, svoj čas venujem radšej starostlivosti o pleť, ktorá spočíva v dokonalom vyčistení pletí a investícia je pre mňa druhoradá. Som veľmi spokojná s čistiacou kefkou LUNA mini 2, ale chcela som sa posunúť ešte o level vyššie a to vďaka vlastnému inteligentnému “Beauty kočovi” LUNA fofo od FOREO. A práve táto inteligentná kefka na pleť, ktorá funguje spolu s mobilnou appkou, mi prezradili, ktoré časti pleti som zanedbala. Ak chcete vedieť, ako je vôbec niečo takéto možné, čítajte nasledujúce riadky!

Na úvod by som vám ešte rada v krátkosti priblížila švédsku spoločnosť FOREO, ktorá je čoraz viac známa aj na našom trhu, vďaka unikátnym a jedinečným produktom, ktoré vytvára. Ide o produkty na osobnú hygienu, ale aj skrášľovanie či napomáhanie k zdravému vzhľadu. Tu na mojom blogu som vám v máji tohto roku predstavila jedinečnú sonickú zubnú kefku ISSA 2 a na sociálnych sieťach som vám zopárkrát ukázala jedinečnú maskovú technológiu na omladenie starostlivosť i liečbu pleti od FOREO Ufo mini a prevratnú i na Slovensku mimoriadne obľúbenú silikónovú čistiacu kefku na tvár LUNA Mini 2, o ktorej som už písala v prvých riadkoch. Všetky tieto produkty denne používam a neviem si v momentálnom čase predstaviť už fungovanie bez nich.

Môj nový beauty kouč LUNA fofo
Dovoľte mi, aby som vám predstavila absolútnu novinku, ktorá k nám prichádza na trh. Je ňou prevratný sonický silikónový čistič na tvár LUNA fofo. LUNA fofo je inteligentná kefka na pleť, ktorá na prvý pohľad pripomína vzhľadom LUNA Mini 2. Avšak ide o menší, no prepracovanejší model, ktorý spolupracuje prostredníctvom Bluetooth s vaším mobilom- mobilnou aplikáciou FOREO For You a na mieru vám pripraví čistiaci program pre konkrétny typ vašej pleti.

LUNA fofo originálne balenie

Moja rutina s LUNA fofo

Ako funguje LUNA Fofo?
Už som spomínala jej menšiu veľkosť, je menšia ako LUNA Mini 2. Čistiacu plochu má len na jednej strane. Z druhej strany sa nachádza tlačidlo, ktorým sa zapína Bluetooth jeho 5 sekundovým podržaním a samotné čistenie stlačením. Nachádzajú sa tam i 2 analyzátory vašej pleti, ktoré si budete prikladať k pleti pri jej analýze pomocou mobilnej aplikácie FOREO For You.

LUNA fofo senzory na analýzu pleti

Ako funguje analýza pleti?
V krátkosti opíšem, ako to celé funguje. Zdarma si stiahnete mobilnú aplikáciu FOREO For You, zapnete na LUNA Fofo Bluetooth. Zaregistrujete sa v aplikácii a nahodíte si údaje, ktoré od vás bude vyžadovať, ako vek, koľko vody vypijete, ako často cvičíte,… následne si zo zadnej strany budete k pleti postupne prikladať 2 zlaté senzory a zanalyzovanie a zistenie stavu vašej pleti. Aplikácia vám aj zistí skutočný vek vašej pleti. Potešila som sa, že tá moja je podľa nej mladšia, než v skutočnosti je. Aplikácia všetko vyhodnotí a vygeneruje vám personalizovaný čistiaci plán, ako dlho a ktorým partiám sa máte venovať pri dennom čistení a v akom smere ťahať po tvári LUNA Fofo.

Ako LUNA fofo zmenila moju rutinu?
Čistenie s Luna fofo je kratšie, ale tým, že je presne zacielené na osobitosti a špecifiká mojej pleti, je o to účinnejšie. Zistila som, že moja pleť nie je na tom až tak dobre, ako som si myslela, uvedomila som si to už pri nastaveniach v aplikácií, napríklad, že málo času venujem športu, a preto som sa i tieto veci, ktoré nesúvisia s inteligentnou kefkou LUNA fofo, ale súvisia priamo s mojím životným štýlom, rozhodla zmeniť a cvičím každý deň.

Moja rutina s LUNA fofo

Moja rutina s LUNA fofo

Hodnotenie LUNA fofo – oplatí sa to alebo nie?
Ja som z tejto dokonalej vecičky unesená. Rovnako ako aj s ostatnými produktami značky FOREO. Je to maličký zázrak. Je praktický a super i na cestovanie. A účinný. Mimoriadne. Nechápem ako som bez neho mohla fungovať. Doposiaľ, keď som si tvár odličovala od makeupu čistiacim penivým gélom, i po dôkladnom vyčistení boli na bielom uteráku biele škvrny. Vždy som sa musela dočisťovať pleťovou vodou. Teraz nemusím. Pleť je dokonalé čistá, jemná, hladká, svieža, voľne dýcha a je pripravená na aplikáciu krému alebo inteligentnej masky UFO mini.

Doprajte si aj vy potešenie zo zdravej a krásnej pleti. Je to skutočne skvelá investícia. Ja to píšem a prezentujem vždy, najlepšia investícia je investíciou do seba, do zdavia a krásy. Oveľa lepšia, než napríklad do topánok či oblečenia.