Instagram VS realita alebo potešte sa outfitom z Fasardi

Predtým než som bola tehotná, som si predstavovala, aké to bude, keď budem tehotná, keď budem nosiť zaguľatené bruško. Ako sa budem cítiť, pohybovať, obliekať. A celkovo, ako budem vyzerať. Obdivovala som všetky tie upravené nastajlované instagramové krásne tehuľky a predstavovala si, že aj ja sa budem pekne obliekať, cvičiť, maľovať, upravovať si vlasy. Keď som otehotnela, skutočne ma bavilo starať sa o seba, líčiť sa, fotiť, obliekať, česať (vtedy som mala asi naposledy natočené vlasy). Cítila som sa perfektne, keďže som pribrala len nejakých 5 kíl, cvičila som, bola som akčná a aktívna, neustále som niečo robila, ešte deň pred pôrodom som plnohodnotne do večera pracovala, fotila okuliare a vybavovala objednávky.

Keď som už bola tehotná, a čím bližšie bol termín príchodu na svet mojej dcérky, predstavovala som si, aké to bude byť mamou, keďže všetci naokolo hučali, že celý život a svet sa radikálne zmení. 😀 Okrem iného som aj rozmýšľala, či budem mať čas nalíčiť sa, upraviť si vlasy, obliekať sa a obdivovala som zase tie krásne teraz už Instagramové maminy, ktoré tlačia kočiar v podpatkoch a vyzerajú famózne aj s deťmi v náručí. 😀 Ktoré majú upravené vlasy, sú dokonalo nalíčené a v kútiku duše si želela, aby som aj ja taká bola. Aspoň niekedy.
Dobre, na začiatku to ešte ako tak šlo, i keď Olivka je veľmi akčné a nespavé dieťa. Výnimočne som sa vystajlovala, obliekla, nalíčila alebo som vystajlovala aj Olivinku a urobili si peknú fotku na pamiatku. A teraz? Snívaj snívaj… 😀 Moje líčenie sa obmedzilo na ľahký makeup a mascaru. Tiene, linky- zabudni mama. Som rada, ak sa mi vôbec podarí ta mascara, tak raz za týždeň alebo dva 😀 😀 :-D. Väčšinou si pod slnečnými okuliarmi skrývam unavené nenalíčené oči. (Tým nechcem povedať že materstvo je až také náročné, no keď ste naplno pracujúca mama a Olivku nedávame s manželom nikdy nikomu baviť ani len na hodinku), vtedy to začína byť troška náročnejšie.
A keď už náhodou nalíčená raz za čas som, využijem to na nafotenie viacerých fotiek, ktoré potom pridávam ešte 2 týždne na sociálne siete, a teda že Instagramové profily nie sú realitou!, i keď charaktery ľudí sa z nich dajú veľakrát vyčítať. Teda moje sociálne site nekopírujú môj režim dňa alebo život, sú to len malinké útržky z toho pekného, čo chcem zdieľať či už ako žena, mama alebo influencerka. Lebo však moje vyťahané pyžamo a mastné vlasy by asi málokoho zaujímali. 😀
Čo sa týka obliekania- oblečenie mám stále rada, i keď už nie je na nákupy a stajlovanie čas. Dokonca som takmer úplne upustila od blogovania a moje príspevky sa obmedzili nanajvýš na pol príspevku mesačne.

Avšak ak je príležitosť alebo čas, sem-tam sa rada pekne oblečiem. Mám v podstate stále rovnaký vkus, nakupujem stále v rovnakých e-shopoch, obľubujem stále rovnaké kúsky oblečenia. Napríklad malé čierne šaty, ktoré mám aj momentálne na sebe. Je to univerzálny základný must have kúsok, hodí sa na každú príležitosť, pokojne i na voľný čas, či slávnosť. Môžete si k nim obuť lodičky, sandálky, či už tenisky alebo čižmy. Tieto malé čierne mám z www.fasardiofficial.sk , e-shop, ktorý poznám a odporúčam už nejaký ten rok. Obliekala som sa z neho pred tým , ako som bola tehotná, i počas tehotenstva ale aj teraz. Veľmi som sa tešila z nových malých čiernych (ktoré sú veľmi kvalitné, avšak je potrebné objednať o 2 čísla vačšie, nakoľko nie sú príliš poddajné) a keď zasvietilo na chvíľku slnko, túžila som si ich obliecť, hoci i na prechádzku s Olivinkou v kočíku. A spomenula som si na tie instagramové vystajlované maminy a zatúžila som po podpatkoch a elegantnej verzii tohto outfitu, od čoho som však radšej rýchlo upustila a skombinovala ich s pohodlnými možno i troška elegantnými vysokými čižmami na rovnej podrážke (mám ich z obuvi Sempre z OC Eurovea) a majú už niekoľko rokov, čiže ani neviem odhadnúť, či som už moc neprestrelila, či sú ešte nositeľné.

Avšak keď sa nad tým človek zamyslí, niekdy nejestvovala taká pestrosť v móde, ako teraz. Nosí sa úplne, ale že úplne všetko. Kedysi bola móda jednoznačnejšia. Bol v móde napríklad len bomber a všetci nosili bombery. Teraz je v móde každý štýl bundy, aký si vieme predstaviť a dokonca každý materiál od hladkých, cez vinyl look, menčester, kožúšky, denim, ako napríklad táto bunda (Pullandbear). Ale o tom plánujem napísať v ďalšom príspevku.
V móde si prídete na svoje v e-shope www.fasardiofficial.sk kde ponúkajú nielen nádherný výber šiat, ale aj teplákových súprav, do ktorých som zamilovaná ja osobne najviac. Tiež tu nájdete topy, tričká, nohavice, bundy, kabáty i výnimočnú PREMIUM kolekciu.

Nakuknite do e-shopu a potešte sa niečím pekným cez túto pochmúrnu jeseň. Len tak, aby ste mali lepšiu náladu a úsmev na tvári.
Ako i ja, hoci unavené oči musím zakrývať veľkými slnečnými okuliarmi Gucci (nudokki.sk). Keďže šaty sú čierne, chcela som k nim doladiť taktiež čierne, nakoniec ma oslovili tieto oživené farebnými trblietkami.
Ďalším krásnym doplnkom je kočiar Bugaboo Bee5 od vandastore.sk , ktorý je v podstate ako golfka, je maličký, skladný, ľahúčky, avšak má popri golfke nespočetne veľa výhod, napríklad dá sa dať v smere i protismere jazdy, čo oceňujem najviac, keď chcem vidieť na dcérku. ďalšou výhodou je dokupovanie striešok v rôznych farbách. Momentálne som čiernu vymenila za červenú.

www.fasardiofficial.sk

www.fasardiofficial.sk

www.fasardiofficial.sk

www.fasardiofficial.sk

www.fasardiofficial.sk

www.fasardiofficial.sk

www.fasardiofficial.sk

www.fasardiofficial.sk

www.fasardiofficial.sk

www.fasardiofficial.sk

www.fasardiofficial.sk

www.fasardiofficial.sk