Inšpirujte sa: Všetko nielen do detskej izbičky v jednom trendovom e-shope Lalashop.sk

Svojej dcérke som zariadila dve izbičky, jednu vo víkendovom dome a druhú v byte, v ktorom sa zdržiavame väčšinu času. Izbičku v staroružovo-bielej kombinácií som zariaďovala pred pár mesiacmi v domčeku a teraz prišiel na rad byt. Viem, že veľa rodičov zvykne zariaďovať detské izby už pred narodením, lebo je to trendom. Ja som sa rozhodla počkať, predovšetkým na byte, lebo som ju už chcela riešiť vzhľadom na dcérkine záujmy. Síce sa v takom veku nedajú presne určiť, ale všimla som si, že ju celkom baví, keď spolu kreslíme.

Milujem bielu farbu. Milujem ju v móde, v architektúre a v bytovom dizajne. Vždy som mala v predstave izbičku v bielej farbe v kombinácií s ružovou alebo zlatou. Možno mi budú rodičia oponovať, že biela farba je nepraktická, rovnako ako mi oponovali pri výbere bieleho kočiarika. No môj názor a vlastná skúsenosť je taká, že rovnako ako dieťa vie umazať bielu vec, umaže aj ružovú a treba oprať očistiť bez ohľadu na farbu. A biela farba je farbou čistoty a nevinnosti a práve do detskej izbičky sa mi veľmi hodí či už pre dievča alebo pre chlapca.
Myslela som si, že zariadiť izbičku bude oveľa komplikovanejšie, no vďaka jednému skvelému slovenskému eshopu www.lalashop.sk to bola otázka pár minút. Izbička ešte nie je zariadená kompletne, ešte budem doobjednávať nejaké veci, ako drevené hračky, vešiaky, zrkadlo, vankúše, aby vyzerala útulnejšie. Chcem vám len priniesť inšpiráciu, informáciu o skvelom e-shope ktorí vlastnia samotní rodičia a tiež, ponúknuť vám všetkým zľavový kódik, ktorý by vás možno pred Vianocami potešil vo výške 10% v znení lala10. Teda konkrétne vaše detičky, lebo nie je nič krajšie ako detská radosť. Kvôli nej prestávame vnímať naše potreby , strácame sebeckosť a intenzívnejšie vnímame všetko to šťastie sveta.
A moje zlatíčko keď videlo práve dnes celú tú parádu, toľko bolo radosti. Zaujala ju stolička zo stolíkom. Voňavá, biela, drevená. Ale obľúbila si i hojdacieho jemnučkého jednorožca a domček, v ktorom si môže ukladať svoje hračky alebo môže slúžiť ako domček pre bábiky. Teraz večer sme sa hrali schovávačky v baldachýne. Plnom vankúšov. Miluje keď sa tvárim že ju nevidím a chodím po byte a volám „Kde je Olivinka, kde je Olivinka!… a ona cela naradostená vykukne spoza látky baldachýnu. Drevený nábytok- stolička, stôl, poličkový domček, baldachýn, vankúšiky, kufrík- toto všetko je jedinečného švédskeho dizajnu v podaní značky JABADABADO. Celý sortiment nábytku, drevených hračiek, textilu v tejto značke nájdete v -shope www.lalashop.sk a nezabudnite, že s kódom lala10 je aj zľava 10% na celý nákup. A Koľko nás to vyšlo dokopy- necelých 500 eur- kompletný nábytok, baldachýn, vankúšiky, jednorožec a nejaké doplnky. Čo pri dnešnej cenovej úrovni nie je také strašné a ide o naozaj kvalitný krásny a dizajnový nábytok- treba však hlavne pri montovaní pristupovať k nemu s citom. Z toho najdrahší bol jednorožec a domčkový regál, dokopy 300 eur, no napríklad drevený stôl a stolička stále necelých 100 eur a v ponuke majú i iné lacnejšie variácie.
V e-shope plánujem ešte objednať detské zrkadlo, zlaté úložné boxy, vešiaky, drevený xylofón a iné. Dokážem v tomto e-shope, hlavne pri značke JABADABADO stráviť dlhé minúty.
Blížia sa Vianoce, verím, že som niekoho inšpirovala, predovšetkým tých, ktorý vedia oceniť kvalitné materiály ako je voňavé drevo či ekologické materiály pri textíliách.
V eshope lalashop nájdete tiež detské oblečenie, ergonomické nosiče a iné veci od tých najlepších a najkvalitnejších zahraničných i slovenských výrobcov. Všetko pre vás vyberajú samotní rodičia, ktorí zostavili tento môj obľúbený e-shop.

lalashop.sk

lalashop.sk

lalashop.sk

lalashop.sk

lalashop.sk

lalashop.sk

lalashop.sk

lalashop.sk

lalashop.sk

lalashop.sk

lalashop.sk

lalashop.sk

lalashop.sk

lalashop.sk

lalashop.sk

lalashop.sk

lalashop.sk

lalashop.sk

lalashop.sk

lalashop.sk

lalashop.sk

lalashop.sk

lalashop.sk

lalashop.sk