Inovatívna liečba bolesti na našom trhu

Som typ človeka, ktorý je pohybovo a športovo aktívny počas celého roka, v každom ročnom období. Dokonca paradoxne v zimnom období chodím napríklad častejšie behať, ako v letnom. Pohyb milujem, vďaka nemu sa cítim fit a zdravo a neviem si predstaviť bez neho svoj život. Ak mesiac nevykonávam žiaden pohyb a žiadnu športovú aktivitu, necítim sa dobre a vo svojej koži. Každý človek to má s pohybom ináč, každý sa rád venuje niečomu inému. Niekto dáva prednosť pohodlnosti, niekto koníčkom, ktoré nevyžadujú pohyb, niekto sa nevie donútiť, prekonať, nemá pevnú vôľu a víťazí u neho lenivosť.

V tomto a čudujem hlavne mladým ľuďom. Šport nikomu neublíži, práve naopak. Samozrejme, že prináša aj isté riziká, niekedy zranenie i bolesť, ale to prináša aj takmer všetko ostatné na tomto svete, čo nám robí potešenie a radosť.

Blíži sa leto (teda aspoň dúfajme, že nejaké príde 🙂 ), kedy i tí menej pohybovo zdatní sa začnú venovať športovým aktivitám a športoví nadšenci v nich ešte viac pritvrdia. A ako som spomínala, šport prináša i bolesť, napríklad u mňa trpeli kolená, keď som takmer 3 roky neprestajne drepovala a cvičila na moju hmotnosť s veľmi ťažkými váhami, no našťastie som v tomto roku zvoľnila a prešlo to. Sem tam ma ešte niečo zabolí, pri cvičení či behu, no a na to mám bezpečné, overené a fungujúce riešenie v podobe Ozonicon emulgel.
Ide o novú generáciu zdravotníckej pomôcky v podobe gélového krému s rýchlym vstrebávaním, ktorý aktívne pôsobí pri samotnej liečbe bolesti priamo na postihnutom mieste. Prináša úľavu pri akútnych a chronických bolestiach, spôsobených úrazom, opotrebovaním, či zápalom. Pomáha aj pri bolesti spôsobenej osteoartritídou či reumatizmom.

Ozonicon emulgel je ozonoterapia považovaná za efektívnu a bezpečnú liečbu bolesti. V medicíne sa ozonoterapia aplikovala injekčne, teraz ju môžete používať aj v domácom prostredí vďaka tejto novinke, ktorá prostredníctvom ozónu a jeho derivátov, ktoré obsahujú Ozolipoil, pôsobí proti bolesti i zápalom. Navyše Glukozamín zabraňuje opotrebovaniu kĺbov, fytokoplex proti bolesti, chodroitín sulfát blokuje vápenatenie chrupaviek.

Ozonicon si môžete voľne zakúpiť v každej lekárni v balení 50 a 100 gramov, neobsahuje liečivo ibuprofén a diklofenak a ako jediný z gélov na lokálne použitie môžu používať tehotné i dojčiace ženy a deti do veku 12 rokov.

Som pevne presvedčená, že Ozonicon emulgel bude aj vašou voľbou číslo jeden pri bolesti celej rodiny. Viac na www.ozonicon.sk .

www.ozonicon.sk

www.ozonicon.sk

www.ozonicon.sk

www.ozonicon.sk