Imidžová čiapka- najštýlovejší doplnok ležérneho outfitu

Pri samotnom vzniku môjho blogu prakticky vznikol aj nápad s imidžovými čiapkami. Približne takto pred rokom som pridala na svoj blog takmer identický outfit, ako mám teraz. Čisto šedý jednoduchý teplákový outfit, lebo šedú a tepláky milujem, najviac spolu s converskami a imidžovou čiapkou. Outfit sa tešil veľkému úspechu u vás čitateľov, no i u neznámych ľudí, nakoľko si fotky prevzali aj nejaké facebookové stránky, z čoho zas na druhej strane tiež nie som príliš nadšená. Outfit sivý, kvázi nenápadný, jednoduchý… Keď sa tak nad tým zamyslím, bodku za celým outfitom dala práve ta imidžová sivá čiapka.

Vtedy som vlastne zistila, že o takéto typy čiapok je veľký záujem a je relatívne ťažké ich zohnať. Mám na mysli kvalitné čiapky z kvalitných látok, v rôznych farebných prevedeniach. Barborka, moja spolužiačka z vysokej školy, mi pomohla pri realizácií môjho nápadu. Pár handmade čiapok sa ušlo našim známym a kamarátkam, ktoré si ich zamilovali, no ďalej som akosi nemala čas a nadšenie pokračovať v začatej veci.

A takto pred rokom sa mi zrodila v hlave myšlienka, ktorú som však nezačala realizovať. Proste asi nie vždy je vždy ten správny čas na isté veci….

Lebo… Lebo ešte pred rokom som pracovala na mestskom úrade v našom meste a rovnakú pozíciu na mestskom úrade, len v inom meste mala aj moja spolužiačka Barborka- náhoda. 🙂 Napríklad v jeden deň sme sa vzájomne videli v televíznych novinách rozprávať, ja za svoje mesto, ona za svoje… A práve v čase, keď som hľadala šikovného človeka, nenapadlo ma, že by to mohla byť práve zase Barborka, hoci presne v tom čase ma po dlhých mesiacoch kontaktovala. 🙂 No a na úrade už nepracujeme momentálne ani jedna z nás, každá z iného dôvodu … 🙂

Práve v jednej z najzložitejších chvíľ v mojom živote, pri jednom zásadnom životnom rozhodnutí, pri trápení a pocítení istej životnej nespravodlivosti, aká sa mi mohla stať (lebo ľudia sú žiaľ takí, akí sú), sa práve ozvala Barborka s prosbičkou o malú pomoc, ktorej som vyhovela.
V tom čase som bola sústredená na všetku tú nespravodlivosť, ktorá sa mi udiala a prehliadala som isté vecí a súvislostí. A tiež, bola som stále sústredená aj na slová svojich kamarátov, priateľov a blízkych, ktorí za mnou a mojím rozhodnutím stáli a nespochybňovali ho a práve naopak, vraveli, že ja dobre viem, prečo som urobila to, čo som urobila a život pôjde ďalej, prídu nové šance a možnosti. Ďakujem vám. No a ja som v tých chvíľach stále hľadala a zamýšľala sa nad tými šancami a možnosťami, ktoré neprichádzali.

A potom, prišlo to nejako samo. Zase som sa zamyslela nad svojim snom a vtom ma napadla Barborka a všetko nabralo rýchly spád. Dni sa nám zdajú ako hodiny, mesiace ako týždne. Nekonečné komunikovanie, písanie, vyberanie a objednávanie látok, … Stres , panika, niekedy sa aj pochytíme, raz to vzdá jedna, potom druhá,…. Lamentovanie, riešenie, smútok strieda radosť a naopak…
Lebo chceme robiť a vytvárať s láskou pre vás a pre ľudí to, po čom túžia, túžite, čo si želáte, čo vás urobí krajším, štýlovejším, čo vás poteší. Začali sme malými vecami, no naše plány ich prevyšujú. 😉

Ďakujeme, že sa vám páčia imidžové čiapky, extravagantné turbany, mašľové croptopy, šatky do vlasov… Budeme robiť všetko pre to, aby ste boli spokojné. Ak stále váhate nad niektorým handmade kúskom by SISSQUE, nemusíte, ak vám čiapka, či turban nesadne, pokojne môžete vrátiť, toto môže potvrdiť každá z vás, ináč by som to tu nepísala. A veľmi ma potešil nejeden komentár od vás, že môžete zaručiť, že imidžové čiapky pristanú každej. Zažiadajte si o hocijakú farbu, urobíme pre vás aj nemožné. 🙂

Ďakujem Bohu za každodenné šance a príležitostí, ktorých je v poslednej dobe asi viac, než za celý môj život. Ďakujem za všetky ponúkané spolupráce, ktorých je nemálo, no žiaľ, z nedostatku času musím niektoré i odmietať. Plánovala som skončiť s blogovaním v auguste a vidíte, nedá mi to, lebo zase sa udiali nové a nové veci, prišli nové a nové spolupráce a príležitostí.

A moja dookola opakujúca sa rada, neostávajte v kolektíve, či už v zamestnaní, kde je zlá energia. Kde sú ľudia so zlou energiou schopní uškodiť vám vo vašom živote a v živote vašich blízkych. Neostávajte tam, kde si vás nevážia, nechcú a neprajú vám nič dobré- ono sa to dá ľahko vycítiť a poznať! Len človek vo svojej naivite niekedy isté veci prehliada, či toleruje alebo dokonca vo svojej hlúposti pomáha tomu najhoršiemu a najnevďačnejšiemu človeku, ktorý zabudol, kto pri ňom na začiatku stál. Na toto ľudia najľahšie zabúdajú, je tak? 😉 Ja však verím na karmu a preto sa ku každému snažím zachovať vďačne a s úctou, teda aspoň dúfam, že  nikto nemá na mňa ťažké srdce, ak áno, rada napravím. 🙂

Zbavte sa všetkého negatívneho a otvoria sa vám nové možnosti, o ktorých ste nemali ani len tušenie. Je to veľká pravda, ktorej som ja sama nikdy nechcela uveriť.
No a neviem, či veriť naďalej na náhody alebo osud, že všetky veci sa dejú, lebo to tak má byť… Jedno je však veľká pravda, človek sa musí snažiť vo svojom živote vo všetkých oblastiach a nie byť pasívny. A pri hocijakých, i tých negatívnych udalostiach, ktoré sa udejú v jeho živote, by mal ostať človekom. VŽDY A ZA KAŽDÚ CENU!

sissque

sissque

sissque

sissque

sissque