FAME- akadémia, v ktorej sa naučíte nielen líčiť

V tomto roku som sa začala venovať líčeniu. Od malého dieťaťa som bola skôr kreatívny človek a bavili všetky kreatívne činnosti a to predovšetkým v súvislostí s kreslením a maľovaním. Navštevovala som rôzne krúžky, no najdlhšie asi výtvarnú výchovu, nielen počas základnej školy, ale i počas gymnázia. Kreslenie a maľovanie mi prinášalo neskutočný pokoj, relax, snívanie,…. častokrát som sa pri tvorbe nejakého obrazu zabudla napríklad aj celý deň najesť. 🙂 Som znamenie ryba a o rybách je známe, že sú to citlivé duše, ktoré rady snívajú a majú umelecké nadanie.

Skoro všetky tieto i iné charakteristiky tohto znamenia na mňa sedia, i keď, vekom som už prestala snívať, dúfať, veriť v zázraky a žijem realitou. Pochopila som, že ľudia sa nemenia, náhody neexistujú a zázraky sa nedejú, svet je čoraz horší a o ľuďoch ani nehovorím. Ľutujem, že som sa prestala venovať kresleniu a maľovaniu, no ak chce človek denne študovať vysokú školu, popritom ešte ďalšiu školu a ešte neustále pracovať, na záľuby už neostane čas. Podľa mňa, kreslenie a maľovanie má veľmi blízko k líčeniu ľudí a preto som sa rozhodla vyskúšať to, čo ma naozaj baví a čím budem kvázi i pomáhať ženám stať sa krajšími, napríklad i pri dôležitých chvíľach ich života.

V marci a v apríli som si urobila kurzy Basic make-up a svadobné líčenie v Prahe. Teraz v máji som absolvovala zaujímavý kurz Fashion a extravagant make-up workshop v akadémií FAME v Bratislave. Priznám sa, donedávna som netušila, že aj na Slovensku máme možnosť absolvovať kvalitné kurzy zamerané na make-up, styling, vlasy,módu ….
Nevedela som, že existuje také niečo, ako je prestížna akadémia Fame. Jej názov je zložený zo začiatočných písmen slov Fashion and Media Education. Pôvodný názov v sebe zahŕňal pojem Make-up, no ešte v začiatkoch bol zmenený na Media. Fame sa vyznačuje kreativitou v myslení a na trhu je už vyše 8 rokov.

Fame je akadémia, kde sa učia budúci top make-up artisti, fashion stylisti, hairstylisti, módni návrhári, lektori, blogeri, ale aj odborníci v oblasti médií a marketingu. Prináša kvalitné vzdelanie, ktoré zužitkovalo už stovky úspešných absolventov.
Vo Fame si môžete vybrať rôzne druhy kurzov, stačí si pozrieť ich zaujímavú web stránku www.fame.sk alebo sledovať facebookovú fanpage či Instagram @fame.sk.

Ja osobne odporúčam každej žene minimálne Basic make-up kurz, ktorý je alfou a omegou každého líčenia. Líčenie je každodennou súčasťou nejednej z nás a ak sa budete vedieť správne a pekne nalíčiť, urobí to z vás nového človeka. Čiže kurzy líčenia odporúčam aj ženám, ktoré sa nechcú venovať profesionálne make-upu a vizáži, ale chcú sa držať trendov, chcú dobre vyzerať a pozitívne pôsobiť na svoje okolie a toto si priam vyžadujú i niektoré povolania.
Ako som spomínala, ja som absolvovala v akadémií Fame kurz fashion a extravagant makeup, čo je výrazný a extravagantný make-up určený napríklad na módne prehliadky. Najskôr nám lektorka, profesionálna vizážistka povedala niečo o teórií tohto líčenia, pozreli sme si krátke videá. Vybrali sme si make-up, ktorý sme mali vytvárať na modelke. Lektorka nám ukázala príklad líčenia- komixové líčenie, ktoré môžete vidieť na fotografiách, rovnako i moje dymové extravagantné líčenie.

S týmto workshopom som veľmi spokojná, naučila som sa zase niečo nové a už sa teším na ďalší. Zaujal ma napríklad workshop Vytvor si vlastnú sukňu alebo top.

Priestory akadémie sú kvalitne vybavené, líči sa s mimoriadne kvalitnou a profesionálnou kozmetikou. Počas kurzov máte zabezpečené jedlo, nápoje, kávu, ovocie, sladkosti, z čoho som bola veľmi prekvapená, rovnako ako i z milých darčekov. A predovšetkým, ľudia, ktorí pôsobia vo Fame sú ozaj skvelí a úžasní, dúfam, že ich budem mať možnosť opäť niekedy vidieť.

www.fame.sk

www.fame.sk

www.fame.sk

www.fame.sk

www.fame.sk

www.fame.sk

www.fame.sk

www.fame.sk

www.fame.sk

www.fame.sk

www.fame.sk

www.fame.sk

www.fame.sk

www.fame.sk

www.fame.sk

www.fame.sk

www.fame.sk

www.fame.sk

www.fame.sk

www.fame.sk