Elegantný look aj pri kočíku hotový za 5 minút

Predsa len ku kočíku sa zvyčajne všetky maminy obliekame športovo. Ja tiež obľubujem pohodlné outfity- tenisky, tepláky, jeansy, mikiny,.. . Avšak veľmi obdivujem elegantné mamičky, ktoré sa dokážu krásne ku bábätku a kočíku zladiť a neboja sa napríklad aj opätkov. Hlavne Instagram je plný inšpiratívnych fotiek, krásne nahodených štýlových žien, ktoré sú matkami. Myslím si, že mnoho, až väčšina mamičiek by sa však s elegantne oblečenými ženami – matkami príliš nestotožnili, keďže z pozície blogerky mám skúsenosť, že niektoré matky nemajú pochopenie ani pre to, ak je iná žena- matka len minimálne upravená.

V predchádzajúcom článku som už spomínala, že mi boli adresované na sociálnych sieťach výčitky tohto druhu. Celkom tomu nerozumiem, keďže vyzerať upravene zaberie oveľa menej času, než riešenie ostatných na sociálnych sieťach. Napríklad aktuálny elegantnejší look mi dokopy zabral maximálne 5- 7 minút. Jeho najdôležitejším prvkom sú práve slnečné okuliare. Zaujímavé elegantné oversized okuliare známej talianskej značky miu miu. Ja osobne si neviem predstaviť outfity a celkovo módu bez tohto doplnku. Tieto, i ostatné modely okuliarov značky miu miu nájdete na nudokki.sk za akciové ceny a môžete ušetriť až takmer 100 eur.

Pri bábätku sa nelíčim takmer vôbec alebo úplne minimálne, a tak je to i v tomto prípade. Použila som rúž na pery a bronzer na líčka. No a práve vďaka slnečným okuliarom si vôbec nemusím líčiť očí a ušetrím tak celkom dosť času. Aj z tohto dôvodu sú okuliare súčasťou takmer každého môjho outfitu. Dúfam, že tipmi nielen na outfity ale aj na slnečné okuliare inšpirujem aj moje čitateľky, ktorým už je istotne známy aj e-shop www.nudokki.sk . Aktuálne prichádzajú na trh nové modely, nové tvary, nové kolekcie, medzi ktorými nájdete aj tieto, pre mňa obľúbenej nadrozmernej veľkosti.

K outfitu by sa mi hodili aj spomínané opätky, avšak kvôli pohodliu som predsa len uprednostnila vysoké čižmy na rovnej podrážke. Čo sa týka úpravy vlasov, najčastejšie nosím pohodlné drdoly vypnuté na temene hlavy, či už v strapatej ležérnej verzii alebo uhladenej, ako v tomto prípade. Takýto účes mi s vlasovými gumičkami Papanga zaberie len pár sekúnd. Jeho špecifikom však je, že zakaždým vyzerá ináč a najlepšie sa vydarí, keď si na ňom nedám záležať.

Nabudúce, dúfam že ešte do konca roka sa mi podarí urobiť príspevok konečne s nejakým farebnejším outfitom a tiež napríklad so spomínanými opätkami. A samozrejme s nejakou horúcou novinkou slnečných okuliarov známej značky.

www.nudokki.sk

www.nudokki.sk

www.nudokki.sk

www.nudokki.sk

www.nudokki.sk

www.nudokki.sk

www.nudokki.sk

www.nudokki.sk

www.nudokki.sk

www.nudokki.sk

www.nudokki.sk

www.nudokki.sk

www.nudokki.sk

www.nudokki.sk

www.nudokki.sk

www.nudokki.sk