Ed Hardy dress or jersey

Zistila som, že som už celkom dávno nemala na sebe šaty. Cez víkend som si chcela nejaké obliecť, no nie elegantné šaty typu office, aké nosím do práce, ale skôr nejaké pohodlné a zaujímavé.
Zo svojho šatníka som vytiahla svoje obľúbené a pohodlné úpletové mini šaty či predĺžený svetrík s krátkym rukávom americkej značky ED HARDY. Táto značka má pekné extravagantné oblečenie, no škoda že na Slovensku nie je dostupná bežne v obchodoch. Napríklad tieto šatočky- sú jednoduché strihom, no zároveň veľmi zaujímavé potlačou typickou pre túto značku. Vyskúšala som ich k opätkom i k teniskám. V elegantnejšej verzii som si na šaty vzala čiernu koženku a obula čierne sandále KOTON. Kabelku mám vo výraznej ružovej farbe značky LIU.JO. Ako doplnky som si vybrala farebné okuliare RAY BAN, zlaté hodinky a náramky MICHAEL KORS.
V športovejšej verzii som zo šiat urobila predĺžený svetrík, obliekla som si k nemu jeansy MEXTON a obula conversky. Čo poviete, na aký spôsob sa vám viac páči tento kúsok oblečenia značky ED HARDY? Skôr ako šaty alebo svetrík?

I have learned I didn´t put on a dress a long ago. At the weekend I wanted to put on some, but not the type of office dress, what I wear to work. I wanted to put on some nice and interesting dress.
I have chosen my favorite and comfortable mini dress or sweater with short sleeves of the american brand ED HARDY from my wardrobe. This brand has the nice extravagant clothes, bur what´s a pitty, that it is not normally available in stores in our country Slovakia. For example, this dress has simple line, but has very interesting print typical for this brand. I tried it with heels and sneakers, too! In the first version of the dress I took a black leather jacket and black sandals Koton. I have pink bag LIU.JO. I have chosen colored glasses Ray Ban, gold watches and bracelets Michael Kors as accessories.
The second (sporty) version of the dress I used the dress as a sweater with jeans MEXTON and with Converse. What is your opinion- how do you like this piece of clothing Ed Hardy ? Rather than dress or sweater?

ed hardy

DSC_9572

DSC_9578

DSC_9610

DSC_9613

DSC_9631

DSC_9637

DSC_9652

DSC_9655