Doplňte svojej pleti vitamíny prírodnou kozmetikou

Zdá sa aj vám, že po zime je niekedy vaša pleť ako bez života? Mdlá, bez farby, jasu, s nerovnomerným tónom? U mňa presne takáto bezprostredne po zime bola, dokonca som niekedy vyzerala až strhane. Rozhodla som sa teda objednať druhýkrát vo svojom živote ku kozmetičke, avšak kvôli karanténe sa návšteva kozmetičky zrušila. Siahla som teda po dostupných možnostiach, po dostupných kozmetických prípravkov, ktoré by vrátili pokožke tváre, krku i dekoltu žiarivosť. Siahla som po produktoch vysoko kvalitnej účinnej nemeckej prírodnej kozmetiky ANNEMARIE BÖRLIND, ktorá obsahuje výťažky z rastlín z certifikovaného organického pestovania, vlastnú minerálnu vodu, je bez živočíšnych výťažkov, minerálnych derivátov a jej účinnosť je potvrdená a produkty bývajú celosvetovo ocenené.

Ako dosiahnete žiarivú pleť v štyroch krokoch?

Každú každučkú kozmetickú procedúru začínam peelingom. Nemá zmysel aplikovať rôzne krémiky a séra, ak sa pleť nezbaví odumretých buniek a nečistôt. Milujem peelingy, rôzne druhy, značky, konzistencie. Sú pre mňa alfou a omegou každého pleťového ošetrenia a celé roky ich používam pravidelne minimálne každý týždeň. Pokračujem maskou, ktoré som si obľúbila hlavne v poslednej dobe, niekedy zvyknem použiť sérum a vždy zakončím ošetrenie krémom či olejom. A výsledok? Čítajte ďalej.

www.annemarieborlind.sk

www.annemarieborlind.sk

www.annemarieborlind.sk

www.annemarieborlind.sk

ENZÝMOVÝ PEELING ANNEMARIE BÖRLIND ako základ každého pleťového ošetrenia

Môj prvý enzýmový peeling v živote! A môj prvý peeling v práškovej forme! A skutočný zázrak, ktorý hneď po použití  zjemní, rozžiari a tým i viditeľne omladí pleť. Rozdiel poznáte rovnako ako na pohľad, aj na dotyk. Dokonca je vhodný aj na citlivú pokožku.

Ako už spomínam, ide o peeling v prášku, ktorý sa na dlani rozmieša s malým množstvom vody, spení sa a aplikuje na pokožku, nechá sa minútku pôsobiť. Môže sa používať i denne namiesto akéhokoľvek čistiaceho prípravku.

Úprimne odporúčam každej z vás. Budete nadšená z jeho účinkov a verím, že si ho rovnako zamilujete. Enzýmový peeling sa zaradil nielen medzi moje top pleťové peelingy, ale aj medzi moje top obľúbené kozmetické produkty celkovo.

Nájdete v e-shope www.annemarieborlind.sk

www.annemarieborlind.sk

www.annemarieborlind.sk

www.annemarieborlind.sk

www.annemarieborlind.sk

 

VITAMÍNOVÁ DUO MASKA ANNEMARIE BORLIND vedie k mladšej a žiarivejšej pleti

Je intenzívna sviežo voňajúca dvojfázová maska krémovej konzistencie s dvojitým aplikátorom. Treba pritláčať presne v strede aby maska vychádzala rovnomerne z oboch časti, pretože najúčinnešia je vtedy, keď sa zmieša biela časť krémová s oranžovou vitamínovou. Necháva sa na pleti pôsobiť 10-15 minút. Už počas pôsobenia sa budete tešiť zo sviežej vône a spočiatku aj zo sviežeho, akoby chladivého pocitu na pokožke.  Oplachuje sa teplou vodou.

Vďaka Vitamínovej duo maske zabudnete na mdlú a unavenú pleť!!! Maska je plná vitamínov a zložiek ako goji, acai, rakytník. Používanie masky vedie k mladšej a žiarivejšej pleti. Túto masku si zamilujete.

www.annemarieborlind.sk

www.annemarieborlind.sk

www.annemarieborlind.sk

www.annemarieborlind.sk

 

ENERGIZER Z POMARANČOVÝCH KVETOV je doslova zázrak pre unavenú a mdlú pleť

Prírodné dvojfázové sérum je dokonalým životabudičom pre moju pokožku a obľúbil si ho aj môj muž. Potrasením sa obe jeho časti zmiešajú a nanáša sa na pokožku tváre. Akurát to nanášanie je troška problematickejšie, keďže ma riedku konzistenciu (steká pomedzi prsty), ale to je asi jediná vec, čo by som mu mohla vytknúť. Ináč nádherne energizuje, vitalizuje, hydratuje, rozžiaruje pokožku a dokonca jej podľa mňa dodáva aj jednotný tón, čo je úplne perfektné 🙂 . V e-shope ho nájdete za 19,5 eur, čo je vzhľadom na jeho účinky dobrá cena.

A čo také zázračné obsahuje? Extrakt zo sicílskeho červeného pomaranča, ktorý stimuluje v pokožke vlastnú tvorbu kolagénu. Vitamíny C a E, ktoré chránia pokožku pred starnutím. Jojobový a makadamiový olej dodávajú pokožku pružnosť a elasticitu.

Ak máte po jeho použití pocit napnutej pleti, pokojne sa nakrémujte, účinné látky sa už stihli vstrebať alebo použite intenzívne olejové kapsule (čítajte ďalej)…

www.annemarieborlind.sk

www.annemarieborlind.sk

www.annemarieborlind.sk

www.annemarieborlind.sk

www.annemarieborlind.sk

www.annemarieborlind.sk

www.annemarieborlind.sk

www.annemarieborlind.sk

INTENZÍVNE OŠETRUJÚCE KAPSULE ANNEMARIE BÖRLIND pre vyhladenie a regeneráciu

Bomba zázrak pre strhanú, suchú, citlivú pleť!!! Pre jej regeneráciu a znovuzrodenie. Téglik obsahuje 50 kusov špeciálnym olejom naplnených kapsuliek a momentálne sú aj v e-shope www.annemarieborlind.sk v akcii.

Červené zázračné kapsule obsahujú nezvyčajný  borákový olej a ceramidy. Ich obsah je dosť hútny olejový. Tento olej však po pokožke nesteká ani nekĺže, ale pekne k pleti priľne, takže máte pocit akoby ste mali vysoko účinnú regeneračnú masku. Skúste naniesť na noc a uvidíte, s akou krajšou, hebkejšou pleťou sa prebudíte ráno. Ja si kapsule aplikujem príležitostne, ale ževraj by sa mali aplikovať po dobu 30 dní, kedy sú výsledky ohromujúce a potom sa už aplikujú len vo forme udržiavacej kúry. Len môj problém je, že niekedy večer proste zabúdam, že si neviem udržať tú 30 dennú pravidelnosť, ale verím, že sa mi to podarí a určite si objednávam ďalšie balenie.

www.annemarieborlind.sk

www.annemarieborlind.sk

www.annemarieborlind.sk

www.annemarieborlind.sk

 

A prečo používať ANNEMARIE BÖRLIND kozmetické prípravky???

Netvrdím, že používam len túto kozmetickú značku a že používam len prírodné značky. Mixujem to, hľadám to najlepšie. A u ANNEMARIE BÖRLIND som našla skutočné kozmetické skvosty. Ktoré fungujú. A viem, že používaním neškodím sebe ani prírode. Viem, že to nie sú zbytočne vyhodené peniaze, ale investícia do svojho vlastného zdravia, do svojej vlastnej pokožky. Prírodnú kozmetickú značku ANNEMARIE BÖRLIND uznávajú odborníci z dermatológie. Získala vyše 60 vyznamenaní a ocenení. Filozofia spočíva v úctivom zaobchádzaní k prírode, ľuďom, zvieratám, spoločnosti, prírodným zdrojom. Vyskúšajte, neoľutujete. Ináč z takmer každého produktu si môžete na e-shope www.annemarieborlind.sk objednať aj vzorky, čo je úplne super.