Dá sa spojiť kariéra, práca, štýl a materstvo?

Drahé ženy, nesmierne si vážim všetky vaše gratulácie a pekné slová, a i keď niekedy sa mi nedá každej z vás jednotlivo poďakovať, chcem vám na úvod môjho outfitového príspevku napísať , že vám zo srdca ĎAKUJEM. Čítam si každý jeden komentár, každý jeden ma potešil a som rada a vďačná, za tak skvelé čitateľky, sledovateľky, fanúšičky. Napísali mi z vás aj budúce mamičky s prosbou o príspevok, ako byť i v tehotenstve fit a štýlová. I keď nerada zachádzam do hlbokého súkromia, istotne sa posnažím v najbližšom príspevku priniesť vám nejaké informácie o tom, ako sa stravujem ako cvičím.

Tiež vás zaujíma kde nakupujem šaty, ktoré nosím v tomto období najčastejšie a ako sa snažím byť aspoň trocha štýlovou i v tehotenstve. 🙂

Dnes ponúkam jeden tip na outfit na teplé letné dni, pre všetky ženy tehotné i netehotné samozrejme. Ak sa chcete cítiť pohodlne a štýlovo, siahnite po bavlnenej košeli a pokojne, ako som to urobila i ja, aj vo väčšej veľkosti. Ja ich už dlhú dobu, no predovšetkým v tomto období, veľmi obľubujem. Kedysi som ich nosila viac menej klasicky, dnes ich nosím rôzne, aj asymetricky, zaviazané na uzol, ležérne vytŕčajúce spod pása, či rozopnuté. Po šatách typu bodycon v púdrových farbách, na ktoré sa ma mnoho z vás pýta a onedlho o nich aj prezradím niečo viac, obliekam dnešný typ outfitu najradšej.

Oversized jeansové šortky sú módnym hitom, i keď nie sú tehotenskými, mne tak prídu nielen z hľadiska vzhľadu, ale hlavne pohodlnosti. Jedno musím pripustiť, veľmi náročne sa zháňa, kupuje a objednáva štýlové netehotenské oblečenie, ktoré sa dá nosiť i v tehotenstve. Ttieto šortky sú typickým príkladom, zohnala som ich prostredníctvom medzinárodne známeho Ebay.com a môžem povedať, že som sa po ozaj dlhých rokoch vrátila k tejto stránke a sem-tam si tam nájdem naozaj dobrý značkový, ale aj neznačkový kúsok, je tam proste všetko. Pred pár dňami som si odtiaľ objednávala priamo z Austrálie veci známych austrálskych značiek, na našom trhu nezohnateľné a strašne sa na ne teším, len som zvedavá, na dobu dodania. Nákup na Ebay nesie aj malé riziko (asi ako každý nákup), spočívajúce v tom, že vec nemusí vyzerať presne podľa predstáv a nemusí sedieť, samozrejme vrátiť sa dá všetko, avšak zasielať veci na druhý kontinent je nie vždy najjednoduchšie. Napríklad spolu s jeansovými šortkami som si našla ďalšie plátené šortky, biele, nádherné, ktoré vyzerajú naozaj dokonale, majú v páse taktiež gumu, lež je príliš tesná, takže ich samozrejme nevyužijem.

Ako doplnky k outfitu som zvolila béžové pohodlné sandálky Valentino, kabelku Yves Saint Laurent a nezameniteľné , pre mňa dokonalé luxusné slnečné okuliare FENDI z úplne najnovšej kolekcie 2017 a nájdete ich v e-shope www.nudokki.sk a čoskoro k vám budú ešte dostupnejšie, ale o tom troška neskôr, nechcem vopred prezrádzať, ale ide o senzačnú vec týkajúcu sa aj mojej pracovnej oblasti, ktorá prišla možno troška nečakane, troška prirýchlo a hlavne prekvapivo, juuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuj. 🙂

Viem že sa zase opakujem, ale každý deň musím ďakovať Bohu za všetko čo v živote mám, hlavne v súkromnom živote, ktorý je najdôležitejší, ale aj v tom pracovnom, ktorý je taktiež spätý s tým súkromným a súvisí aj so sebarealizáciou a pocitom uspokojenia, čo sú tiež dôležité a základné ľudské potreby. Pri tomto mi nedá nespomenúť, keď mi moja kamarátka z detstva napísala na FB z ničoho nič vyčítavú správu, že ona dosiahla toho v živote oveľa viac, aj keď sa jej to nezobrazilo na účte, lebo ona na rozdiel odo mňa má dve deti a že je veľmi pekná aj bez úprav ktoré mám ja, že sa o ňu dokonca zaujímajú aj modelingové agentúry v Čechách kde žije- rozumej tým- syndróm zakomplexovanej 30 ročnej ženy, ktorá ledva skončí strednú školu, nikdy v živote nepracovala a nezarobila jediné euro, no stačí jej nájsť si bohatého muža, ktorého ani nemiluje, no ktorý jej zas všetko vybaví a zariadi. Nikdy v živote nemusieť pracovať, nerozvíjať sa kariérne čatokrát môže znamenať byť nešťastný a výsledkom toho je, že takýto ľudia riešia životy druhých.
Veď takéto záležitosti sú osobou vecou každého človeka a netreba súdiť, niekto chce mať najskôr rodinu, niekto kariéru, niekto vie spojiť oboje. Je normálne v dnešnej dobe, že ženy túžia byť študované, úspešné, sebestačné, chcú zarábať. Jasné, že najschodnejšia a najjednoduchšia cesta je štýl mojej bývalej kamarátky, no nie každého stretnú v živote ideálne podmienky.

Keď som ja stretla svojho terajšieho manžela, bola som ešte študentkou vysokej školy, on si ešte v tých časoch rozbiehal biznis. Boli sme bez spoločného bývania, bez auta, prakticky bez ničoho. Vyriešili sme to nájmom na niekoľko rokov, neskôr kúpou nášho prvého ojazdeného auta, o niekoľko rokov aj hypotékou na náš spoločný byt. Nikto mi nič nedal zadarmo, dostala som však do cesty úžasného človeka, dnes manžela, s ktorým už deviaty rok pracujeme, podporujeme sa, rozvíjame, radíme si vzájomne, vymýšľame, riešime, sem-tam investujeme a aj padneme na hubu ako sa hovorí, ale aj o tom je život, čiže nesúdiť .

NO a takto pred dvoma rokmi som urobila aj obrovské a dôležité rozhodnutie v živote, ktoré zásadne ovplyvnilo moju kariéru i život- vzdala som sa teplého a istého miestečka po takmer piatich rokov a v tomto čase mi už plynula výpovedná lehota z pozície hovorkyne primátora. Tohto rozhodnutia som sa strašne obávala, no inak sa nedalo a dnes som v pracovnej oblasti najšťastnejší človek a hodnotím to ako jedno z mojich najlepších rozhodnutí v živote. Od vtedy pracujem na voľnej nohe, rozvíjam sa, robím to, čo ma baví a do cesty mi prichádzajú samé prekvapenia a nečakané veci, jedno bude známe už onedlho. A som samozrejme vďačná aj za všetkých dobrých, prajných a nezakomplexovaných ľudí v mojom živote, ktorí vedia, že do čo prajú druhým, bude im samým dopriate.

A na záver, ešte jedna malá rada, dokonalou a štýlovou ženou budete keď budete mať nielen upravený zovňajšok, pekný outfit, ale treba vyžarovať niečo pekné aj z vnútra. A bodku za vaším štýlom a outfitom vám vždy dodajú perfektné najmodernejšie okuliare z e-shopu www.nudokki.sk, kde sa stretáva krása, kvalita, dobrá cena, ochota a úžasný prístup majiteľky, za ktorú som tiež vďačná vo svojom živote. Ďakujem Klau a teším sa uuuuuuuž.

www.nudokki.sk

www.nudokki.sk

www.nudokki.sk

www.nudokki.sk

www.nudokki.sk

www.nudokki.sk

www.nudokki.sk

www.nudokki.sk

www.nudokki.sk

www.nudokki.sk

www.nudokki.sk

www.nudokki.sk

www.nudokki.sk

www.nudokki.sk

www.nudokki.sk

www.nudokki.sk

www.nudokki.sk

www.nudokki.sk