Croptopy a jeansy s vysokým pásom

V tomto príspevku sa dočítate o jednoduchšom klasickom športovejšom type outfitu, respektíve o jeho jednotlivých, aktuálne módnych kúskov. Začala by som jeansami do pása, respektíve jeansami so značne vysokým sedom. Ešte do minulého roku ich bežné reťazce prakticky neponúkali, s vysokým sedom sa dali zohnať legíny a kraťase. Moje prvé rifle s vysokým sedom boli kraťase Levi´s vintage zohnané cez ebay, o ktorých som písala aj tu na blogu vo svojich prvých príspevkoch. Dlhé roky sa predávali a nosili predovšetkým bedrové strihy riflí, (čím bedrovejšie, tým lepšie 😀 ) a tak boli relatívne pre mňa celkom novinkou, ktorú som si však obľúbila a veľmi rýchlo si na ňu zvykla. Majú obrovskú výhody, ktoré som už kedysi spomínala- nemôže sa vám stať, že by z nich vytŕčalo spodné prádlo pri nesprávnom pohybe alebo faldíky na bokoch. 😉 Ak do nich zapášeme tričko či košielku, nevyťahuje sa z nich, ako z bedráčov. Krásne ukážu na vysokých ženách, opticky nôžky ešte viac predĺžia a tým pádom aj zoštíhlia, no a nízkym ženám, ako napríklad ja, čo mám ledva 160 cm 😀 , sú úžasnou „pomôckou“ na predĺženie postavy a nôh.

Obľúbili ste si jeansy s vysokým pásom aj vy?? A ktorá ich ešte nemáte, krásny výber za dobré ceny ponúkajú známe, cenovo dostupné značky- Mango (tu nájdete asi najväčší výber dlhých riflí s vysokým pásom vo veľmi veľkom množstve odtieňov- jedny z nich mám na sebe aj ja), Zara (tu nájdete predovšetkým veľký výber kraťasov s vysokým pásom), ale ponúkajú ich aj iné, bežne dostupné značky na našom trhu a v našich obchodných centrách.

Ďalšie kúsky, ktoré sa stali veľmi populárne, sú croptopy. Nosím ich celkom rada, ale aj veľmi opatrne, nikdy si ich neoblečiem k bedrovým rifliam či kraťasom, hlavne ak je croptop kratšej dĺžky, vyzerá to potom dosť vyzývavo a nie príliš vkusne a keď sa posadíme, brucho tiež nevyzerá najlepšie- všetke vieme. 😀 Čiže obľubujem nosenie croptopov k nohaviciam, kraťasom a k sukniam jednoznačne s vyšším, ba až čo najvyšším pásom, ako napríklad v mojom aktuálnom outfite.
Čiže ak chcete byť módne, chcete pôsobiť štýlovo a vkusne, k populárnym croptopom voľte radšej populárne vysoké sedy.

A čo si ku takémuto oblečeniu obuť? Všetko závisí predovšetkým od croptopu, či je elegantného alebo športového typu. Ja som si obula nesmrteľnú klasiku, obľúbené a na celom svete vo veľkom nosené Adidasy supestary. A ako ma potešilo, že v tomto roku z nich urobili aj platformovú verziu – veď viete, kvôli mojej výške, predsa len tých pár centimetrov pomôže. 😀

Na hlave mám obľúbenú šiltku, resp. snapback slovenskej značky Luxury Flava. Veľmi oceňujem a obdivujem vznik nových nápaditých značiek, za ktorými stoja mladí, šikovní, talentovaní a cieľavedomí ľudia, hoci sa priznám, že v poslednej dobe som ich zaznamenala akýsi väčší počet, že sa v nich úplne strácam, no držím palčeky. 😉

Krásny zvyšok nedele, pekný začiatok nadchádzajúceho týždňa, nech nám to slniečko vydrží. 🙂 Minimálne do augusta! Aby nám robilo dobrú náladu, aby sme boli šťastní, spokojní, prajní, usmievaví, priateľskí, žili si šťastný život, vychutnávali každý okamih…. :-* Lebo darmo bude človek tvrdiť že je šťastný a spokojný, keď jeho činy, vyjadrenia, staranie sa do druhých, riešenie cudzích životov a cudzích ľudí hovoria o opaku.

Na záver mi preto nedá nepoložiť ešte jednú otázku, troška mimo módy- boli by ste schopní ľuďom, svojim priateľom písať verejne negatívne a urážajúce komentáre na sociálnych sieťach, keď si myslíte že sa mýlia, keď s nimi nesúhlasíte alebo píšu doslova hlúposti??? Ja za seba NIKDY! Keď sa mi niečo páči, dám like, keď sa mi niečo nepáči, nezdá, pousmejem sa, ignorujem, neriešim a každému len to najlepšie doprajem. Šťastný a vyrovnaný človek nerieši. Ani tie najväčšie nezmysly. Pred pár týždňami som čítala o týchto faktoch jednu štúdiu, že sa čoraz viac rozmáha počet negatívne naladených ľudí, ktorí si svoju zlosť, závisť, zlú náladu, nespokojnosť, negatívne emócie vybíjajú komentovaním a urážkami na sociálnych sieťach, možno ste čítali aj mnohé/mnohí z vás. Čiže, spokojný, šťastný a vyrovnaný človek si žije v harmónií svoj život a nerieši životy a skutky iných.

02

02cb

02b

DSC_8039

DSC_8041