Čo vystihuje môj štýl

Asi som to tým včerajším príspevkom o krásnom počasí, jarných a letných outfitoch zariekla, keďže počasie sa začalo správať ako typické aprílové. Dúfam teda, že som kožúšok obliekla v tejto sezóne poslednýkrát a už budem pre vás pripravovať len letné, najviac šatové outfity a inšpirácie, na ktoré sa veľmi teším. A tiež vám chcem onedlho prostredníctvom môjho blogu predstaviť aj vlastnú dizajnérsku tvorbu outfitov, ktorú si budete môcť aj zakúpiť, ak Boh dá a všetko nakoniec dobre dopadne. Bude vyrábaná priamo na Slovensku, v obmedzenom počte kusov, možno málinko výnimočná, ale predovšetkým na začiatok jednoduchá.

Avšak postupne sa aj ja plánujem zdokonaľovať vo všetkých smeroch mojej práce, i v tej dizajnérskej. Prvé outfity, ktoré vám plánujem predstaviť na blogu, budú pohodlné, ľahko kombinovateľné a z kvalitných materiálov, ktoré už ja osobne momentálne testujem. Budú jednoduchých línií, pretože podľa mňa v jednoduchosti je krása, jednoduché veci sú trendy, navždy módne i univerzálne a ako sa vždy a všade opakujem, najjednoduchšie veci sa zháňajú najťažšie.
Dúfam , že k tretím blogovým narodeninám si dám darček a predaj bude spustený naplno , hoci viem, že to môže skončiť fiaskom, no ak to nevyskúšam, nebudem spokojná sama so sebou, že som nevyužila všetky svoje možnosti, príležitostí, schopnosti či talent. Ale o tom viac nabudúce.

Každého štýl sa vyhraňuje, i ten môj sa vyhranil, je to značne poznateľné, napríklad keď si porovnám začiatky svojho blogovania a teraz. Momentálne si myslím, že to, čo nosím posledný rok-dva, nosím najradšej, najdlhšie obdobie a vystihuje mňa a môj životný štýl asi najviac. Nechystám sa ho meniť, lebo som s ním spokojná, jedine si želám málinko viac nosiť elegantnejšie outfity.
Nenosím žiadne čačky, flitre, ozdôbky, prehnané volány, kamienky, kvetinové potlače, nášivky, metalické farby, bižutériu, gýčové vysoké opätky, výstrihy… – no niektoré i z týchto módnych „nerestí“ som obľubovala a mám s nimi zopár úsmevných kreácií i tu na blogu … Ja osobne som v konečnom dôsledku rada, že nie som ten typ človeka, ktorý podlieha veľmi krátkodobým trendom v móde a prenáša si ich do ďalších období, kedy už nie sú tieto veci moderné. Nazývam to po svojom „uspanie na ére“ , ako príklad uvediem Swarovski kamienky, zrazu sa zjavili, bol to veľký hit, nosili to komplet všetci, všetko bolo okamienkované od jeansov, cez bundy, nápisy na tričkách, šaty,… trend dávno ustúpil, no mnoho žien mu tak podľahlo, že ho nosí neustále doteraz. Ale však samozrejme, všetko je vecou vkusu a každý nech si nosí to, čo sa mu páči a v čom sa cíti dobre. Samozrejme nezatracujem kamienky na niektorých veciach, kde sa to priam vyžaduje, no všetko s mierou.

A aký je môj štýl? V elegantnejšej verzii napríklad aj taký, ako môj dnešný outfit- jednoduchý čierny overal, jednoduché čierne vysoké čižmy bez opätkov, kožúšok, čierna kabelka, slnečné okuliare a takmer vždy šperky namiesto bižutérie. Tentokrát sú to fashion šperky zo zlata s briliantmi značky ALOve. Nie sú extrémne výrazné , sú ľahúčke, pôsobia luxusným dojmom, diamanty sú osádzané ručne v kreatívnom ateliéri v Prahe, a preto nečakajte žiadnu masovosť, lež výnimočnosť. A každá žena túži byť predsa výnimočná.

Na sebe mám tentokrát po dlhšej dobe okuliare typu oversized v hrubom čiernom ráme , ktoré sú stále veľmi módne. Ak by sa nekomu zapáčili tieto čierne GUCCI, hoci je to minuloročná kolekcia, dá sa stále objednať na www.nudokki.sk. Alebo chvíľku počkajte a dočkáte sa úplne horúcich hitov- novinky 2017 budú úžasné a neprekonateľné.

www.alove.cz

www.alove.cz

www.alove.cz

www.alove.cz

www.alove.cz

www.alove.cz

www.alove.cz

www.alove.cz

www.alove.cz

www.alove.cz

www.alove.cz

www.alove.cz

www.alove.cz

www.alove.cz

www.alove.cz

www.alove.cz

www.alove.cz

www.alove.cz

www.alove.cz

www.alove.cz