Čo pekné som si priniesla z Bratislavy

Uplynulý víkend som strávila  v Bratislave a to kvôli činnostiam a spoluprácam, ktoré súvisia s mojím blogom.  A z Bratislavy si vždy odnášam niečo pekné, tentokrát to boli nové skúseností z kurzu líčenia v akadémií Fame, nádherné kvety od Exclusive Fleurs Bratislava a úžasný náramok s vážkou značky BORN IN BARCELONA Barcelona. Spolu s náramkom a kvetmi som nafotila konečne aj nejaký elegantný outfit pozostávajúci z bielych šiat, čiernych topánok a kabelky. Šaty sú zo Zary a veľmi som si ich obľúbila. V minulých rokoch, ale v podstate aj teraz veľmi obľubujem šaty. Len v poslednej dobe sa mi akosi nedarí zohnať také, ktoré by ma naozaj oslovili, či už na nete alebo v predajniach. Nemáte náhodou tip na nejaké pekné?

Minimálne v Bratislave som vždy zvykla nájsť nejaké pekné, ktoré sa napríklad v Žiline v predajni rovnakej značky nedali zohnať a chodievala som tu veľmi rada a často aj kvôli nákupom, no už mi akosi zovšednelo aj toto mesto, i keď niekedy „zaľutujem“, že bývam relatívne ďaleko a musím odmietať rôzne príležitostí, pozvánky na otvorenia predajní (za posledné 2 mesiace TOUS, Michal Negrin, Lindex,…) prezentácie produktov v známej parfumérií Marionnaud a iné aktivity, ktoré súvisia s blogovaním.

V tomto čase som priam zavalená spoluprácami, ale som rada, že som sa naučila aj v tomto smere rozlišovať a odmietať. Na Slovensku si ešte stále mnoho predajcov, firiem či majiteľov e-shopov neuvedomuje hodnotu práce bloggera. Niekedy sa aj pousmejem nad bizarnosťou ponúk v súvislosti s blogovaním, napadá ma napríklad ponuka od jedného portálu, že si ma vybrali mňa ako blogerku, aby som napísala článok o ich klientovi- ASUS, ktorý je isto dobre známy každému. A keď som sa informovala na svoj benefit, tak vyplynulo z toho asi to, že mi pošlú produkty Asus ktoré nafotím, napíšem o nich článok a pošlem im ich naspäť. Milé, však. 😉 😀 Častokrát za to môžu aj samotné blogerky i neblogerky, ktoré sú schopné písať majiteľom e-shopu napríklad aj kvôli lesku na pery za 3 €, že ho nejakým spôsobom odprezentujú, len aby ho mali zadarmo. 😉 Asi rozumiete, čo tým myslím.

Ešte k môjmu outfitu. Ako ma poznáte, nenosím príliš doplnky, až na hodinky, no tento náramok s vážkou značky BORN IN BARCELONA som si natoľko obľúbila, že je teraz mojou každodennou súčasťou. Šperky BORN IN BARCELONA sú veľmi špecifické , aj preto vznikajú v limitovaných edíciách 1+21 kusov, ktoré sa už nikdy nebudú opakovať.

Základné komponenty tvoria prvotriedna koža z jednej z najprestížnejších fabrík v Katalánsku a kovové komponenty s antialergickou úpravou. Jedinečnosť šperkom dodávajú časti, ktoré tvorcovia nachádzajú počas ciest v zabudnutých zákutiach sveta. Vzniká tak dokonalá harmónia šperkov BORN IN BARCELONA, ktoré nemajú byť len doplnkom, ale partnerom k osobnosti každého človeka.

Tieto šperky asi najdokonalejšie vystihujú tieto slová: “Príbeh každého šperku BORN IN BARCELONA je tvojím príbehom. U nás sa zrodil. Sprevádza Teba. Na cestách svetom či pri cestách mysle. Nápad prišiel pri potulkách Barcelonou. Do šperkov BORN IN BARCELONA schovávame vibrácie miest, vnemov a žitia tu a teraz. Kdekoľvek je „tu” a kedykoľvek je „teraz”. Spájame svety, kultúry, idey a zážitky.”

Ak vás náramok zaujal, viac sa dozviete na www.borinbarcelona.eu a objednať si ich môžete na www.silvermoon.sk alebo www.folklove.cz.

www.borninbarcelona.eu

www.borninbarcelona.eu

www.borninbarcelona.eu

www.borninbarcelona.eu

www.borninbarcelona.eu

www.borninbarcelona.eu

www.borninbarcelona.eu

www.borninbarcelona.eu

www.borninbarcelona.eu

www.borninbarcelona.eu