Čo by som si na seba nikdy nedala… a predsa tomu podľahnem

Drahé ženy, máte to aj vy tak v móde, že sú vám niektoré módne záležitostí, vychytávky, outfity, doplnky úplne proti srsti a hovoríte si, že vy by ste do toho nikdy nešli? A čím viac je toho všade naokolo, tým viac vám je to protivné a uisťujete sa, že vy by ste sa v tom nevedeli predstaviť a nakoniec sa vo vás predsa niečo zlomí a danej veci úplne podľahnete? Ja to tak mávam často, napríklad s topánkami- Uggy, Timberland,… sem-tam i s oblečením, momentálne s high-fashion záležitosťami- kabelkou typy ľadvinka 😀 , teniskami na rovnej platforme- tým som už podľahla ako i divotvorným tvarom najmódnejších a najštýlovejších okuliarov.

Pred vyše dvoma rokmi sa začali ukazovať na módnom okuliarovom výslní okrúhle okuliare, ktoré mali minulý rok úplný boom a tiež som s nimi nebola stotožnená, no obľubujem ich doteraz. V tomto roku bola spočiatku pre mňa okuliarová móda naozaj zvláštna, zvláštnejšia než s tými okrúhlymi tvarmi sklíčok. Do popredia sa dostali geometrické tvary menších rozmerov, rozumejte čím menšie okuliare máte na sebe, tým ste viac in. Najskôr som sa takýmto typom bránila a nebola som s nimi stotožnená. No potom som ich videla a vidím všade, i na najznámejšej módnej ikone Rihanne. Za vyskúšanie nič nedám. Prvotný dojem- nie- to nie sú okuliare pre mňa. Ja som za klasiku v podobe čiernych oversize. No vŕtali mi v hlave. Pomyslela som si, že by som nemala v móde uspať na ére (ja to tak zvyknem hovoriť, keď niekto si prenáša dlhé roky isté módne trendy z nejakého obdobia, ktoré sú momentálne nemoderné, ba až nevkusné) ale ísť s dobou, keď už nie príliš v oblečení (lebo ono tak až tak moc nejde popri bábätku a práci), tak aspoň pri doplnkoch, ako sú topánky, kabelky i spomínané okuliare.

A tak nosím na tvári absolútny hit v podaní mini ováloch značky Ray- Ban. Sú pohodlné, ľahúčke, vkusné a navyše za super cenu, takže keď vyjdú z módy, príliš to nezabolí, ale myslím že budú in ešte ďalšie obdobia. Kúpite ich v Optike Nudokki v BA na Bajkalskej alebo v Galante v Optike Klaudia alebo v e-shope: www.nudokki.sk . Za najlepšie ceny , s najlepším servisom a vo viacerých predajniach. A ak sa rozhodnete do týchto módnych okuliarov investovať viac, na výber máte i v iných celosvetovo známych značkách, krásne robia napríklad Fendi. Mimochodom s týmito okuliarmi budete nielen štýlová a módna diva, ale navyše vďaka nim necháte vyniknút svoje črty tváre. Za mňa veľké odporúčam.

Tieto okuliare navyše zladíte úplne ku všetkému, ku modernému, menej modernému i klasickému oblečeniu, ktoré mám na sebe ja aktuálne. Biele tričko s výraznými nápismi (tie sú tu od minulej sezóny a tiež som im príliš neholdovala) a klasické čierne šortky s vysokým pásom, tie mám minimálne 2 roky, keďže minulý rok som bola tehotná. A samozrejme sme sa aspoň trocha zladili s Olivi. Vždy som po tom túžila, že až raz budem mať dcérku, budeme sa rovnako obliekať. A rovnakým outfitom dám vždy prednosť aj pred ultra moderným outfitom. Len škoda, že neexistujú príliš obchody a e-shopy, ktoré ponúkajú outfity mama a dcéra. Ja to riešim hľadaním v e-shopoch, prispôsobovaním alebo polovlastnou výrobou. 🙂 Ale napríklad také okuliare mama a dcéra nájdete aj v spomínaných optikách alebo v e-shope www.nudokki.sk . Konkrétne aj zo značky Ray-Ban a konkrétne aj v nových kolekciách.

Ďalším doplnkom, na ktorom mi záleží, aby bol pohodlný, praktický, ale aj štýlový, je už v minulom blogu spomínaný kočiarik. Zamilovali sme si Stokke z www.vandastore.sk . Ide o tohtoročnú novinku V6 v prevedení Lotus pink. Viac inšpirácií i inými kočiarikmi nájdete v spomínanom e-shope alebo v ich predajni v BA na Žilinskej.

www.nudokki.sk

www.nudokki.sk

www.nudokki.sk

www.nudokki.sk

www.nudokki.sk

www.nudokki.sk

www.nudokki.sk

www.nudokki.sk

www.nudokki.sk

www.nudokki.sk

www.nudokki.sk

www.nudokki.sk

www.nudokki.sk

www.nudokki.sk

www.nudokki.sk

www.nudokki.sk

www.nudokki.sk

www.nudokki.sk