Čierne alebo biele?

Môj vlastný e-shop mi zaberá až tak veľa času, že som takmer úplne zanevrela na outfitové posty, čo mi je aj veľmi ľúto a chcela by som to v blízkej budúcnosti napraviť, teda v čo najbližšej budúcnosti. 😉 Niekto môže za e-shopom vidieť len objednávky a zisk, samozrejme že i ja sama som kedysi takto vnímala predávanie tovaru. 😀 Kým som sa sama nepresvedčila, čo všetko to obnáša, o to viac, ak ponúkate vlastnú tvorbu. A hoci ide len o módne doplnky, je za tým mnoho hodín googlenia a nakupovania tej správnej látky.

Keď si napríklad zmyslím ružové plameniaky. 😉 Zlaté od vás od vás, keď mi napíšte, že vždy keď vidíte v obchode nejakú vec s plameniakom, spomeniete si práve na mňa a priznámsa, že som ani netušila, že práve táto šatka bude vaša najobľúbenejšia. E-shop ďalej obnáša neustále fotenie, stajlovanie, dopĺňanie a obmieňanie fotiek a popisov na web, komunikácia so zákazníkmi, vybavovanie samotných objednávok, spolupráce s inými subjektmi …

Ale baví ma to a napĺňa, i keď niekedy vidím všetko čierne, som unavená a nervózna, lebo napríklad i taká komunikácia s ľuďmi býva náročná- a kým vám poodpisujem na všetky správy (súkromný Facebook, fanpage blogu, fanpage Čiapkovo, directy na Instagrame, súkromné i pracovné maily, whatsup, sms…) , viem že to niekedy trvá i viac ako týždeň a ďakujem vám, že to chápete. Ďakujem vám, že ste nezanevreli i na môj blog, nakoľko ako som na začiatku spomenula, prestala som byť blogovo aktívna.

Príležitostne síce pridám nejaký outfit na Instagram, ktorý je asi môj najobľúbenejší a najjednoduchší komunikačný nástroj, ale asi je to aj tak málo. Nepridávam 3 fotky denne ako kedysi, ale som rada, ak sa mi podarí aspoň jedna za 3 dni a možno je to aj tak lepšie. 😉

Aby to však nevyznelo, že všetko vidím čierno, samozrejme e-shop má aj svoje svetlé stránky. Minimálne skvelý pocit, keď vám môžem robiť radosť. Keď od vás dostanem pekné fotografie, milú správu či opätovnú objednávku.
Prečo vlastne toto všetko píšem? Pri zakladaní svojho blogu (približne pred 2 rokmi aj nejakými 2 mesiacmi) som si písala popis o sebe na svoj blog, ktorý ma práve dnes náramne pobavil náramne pobavil a asi by som ho mala aj zmeniť.
Citujem úryvok:
„…Chcela som pôvodne pracovať v oblasti marketingu, reklamy, alebo v módnom priemysle – ako módny návrhár a stylista, ale nakoniec som sa stala hovorkyňou. Móda a krása sú ale stále mojou vášňou. Rozhodla som sa založiť svoj vlastný módny blog, kvôli vyplneniu voľného času a kvôli tomu, že móda ma veľmi baví. Milujem módu už od svojho detstva. Môj módny štýl sa samozrejme stále vyhraňuje. Mám rada všetko, čo súvisí s módou a krásou…“ (keby som vedela ako sa vo worde dávajú emoji ktorým tečú od smiechu slzičky, dám ich tu aspoň 20)…

Pobavili ma tieto slova, akým štýlom som ich podala. A zrazu si človek uvedomí, ako sa život môže v priebehu necelého roka zmeniť. Koľko príležitostí a možností sa mi naskytlo, hoci škoda, že som ten typ, že sa ťažko chytám týchto príležitostí, respektíve mnohé z nich nevyužijem.

Som šťastná a vďačná, že hoci fungujem relatívne krátko, moje produkty sa predávali v známych butikoch, že som sa mohla so svojou tvorbou zúčastniť úžasnej akcie Latino večer- módna prehliadka, ktorej súčasťou boli i moje produkty a ďakujem úžasným ženám, ktoré ma práve k takejto akcii podnietili… Urobilo mi radosť, že som sa aj so svojimi šatkami objavila v celoslovenských časopisoch…

Teším sa na ďalšie krásne akcie, ktoré či vyjdú alebo nevyjdú, budem tak či tak veľmi šťastná, že som mohla vyskúšať aj tento druh práce, čo bolo asi najlepšie, čo sa mi v pracovnej oblasti mohlo vyskytnúť a nechcem sa opakovať, ale nemôžem nespomenúť, že ľutujem, že som z predošlého zamestnania nemala odvahu odísť skôr. No ako vyššie uvádzam, bojím sa rozhodovať…

Je úžasné a taktiež sa z toho veľmi teším, že som momentálne s mnohými mojimi bývalými blogerskými spoluprácami – e-shopmi partnerkou so svojím vlastným e-shopom. Jednou takouto spoluprácou je práve e-shop s výnimočnými, značkovými a luxusnými slnečnými okuliarmi za najlepšie ceny. Ide o e-shop www.nudokki.sk, ktorý je nielen najznámejší na Slovensku, ale čoraz viac do popredia sa dostáva aj v Českej republike. Vďaka výnimočnému prístupu skvelej Klau, úžasnému výberu, najnovším trendom a skvelým cenám.

Pred pár dňami som mala možnosť fotiť aj svoje produkty s luxusnými značkami okuliarov. Nafotila som i tento jednoduchý outfit, ku ktorému som použila rovno dvoje okuliare – čierne výnimočné DSQUARED a elegantné biele GUCCI. Šatka s viazaním na mašľu je z mojej tvorby, nájdete ju na mojom e-shope www.ciapkovo.sk a dá sa uviazať na neskutočne veľa spôsobov. A k nej, či si už vyberiete biely alebo čierny rám na okuliaroch, v oboch budete vyzerať úžasne.

Práve tieto dva doplnky, luxusné okuliare a šatka ozvláštnili úplne jednoduchý outfit- jeansové šortky z www.americanooutlet.com , bielu košeľu Mexton, topánky FlossyStyle.

Navyše, ak ste ešte nezachytili, opakujem, že ku každej zákazníckej objednávke odosielam kupón na 10% zľavu na nákup akýchkoľvek okuliarov z e-shopu www.nudokki.sk– nájdete tu luxusné okuliare za menej než 100 € ako Anna Hickman, Oakley, Carrera, Rayban, ale i niektoré naozaj výnimočné a luxusné kúsky ako Givenchy, Jimmy Choo, Cazal,… Ich výhodou je, že sú nielen kvalitné, ale i nadčasové a z tohto dôvodu vám vydržia niekoľko sezón. Ak chceš super zľavový poukaz na 10%, stačí, keď si objednáš hoci i látkovú šatočku do vlasov za 10 € z www.ciapkovo.sk .

www.nudokki.sk www.ciapkovo.sk

www.nudokki.sk www.ciapkovo.sk

www.nudokki.sk www.ciapkovo.sk

www.nudokki.sk www.ciapkovo.sk

www.nudokki.sk www.ciapkovo.sk

www.nudokki.sk www.ciapkovo.sk

www.nudokki.sk www.ciapkovo.sk

www.nudokki.sk www.ciapkovo.sk

www.nudokki.sk www.ciapkovo.sk

www.nudokki.sk www.ciapkovo.sk