Chudnutie môže byť jednoduchšie alebo CHUDNITE ZDRAVO BEZ POCITU HLADU!

Snáď každá žena túži mať štíhlu postavu. Alebo aspoň o kilečko menej. Zvlášť teraz, pred blížiacou sa jarou a letom, kedy zhadzujeme vrstvy oblečenia a je čas ukázať krivky. Mnohé z nás začíname cvičiť, chudnúť, obmedzovať sa, behať, častokrát to vzdávame, porušíme, začíname odznova. Sme demotivované, sklamané, nahnevané na seba.  A ako som už raz písala, dosiahnuť vytúženú postavu je niekedy veľmi ťažké. Každá máme inú genetiku, inú vôľu, každá máme iný život, ináč jednoduchý, ináč zložitý, riešime maličkostí i životné ťažkosti, nevieme vždy vyhrať nad jedlom, chuťami, pôžitkom, lenivosťou, smútkom, depresiou, averziou, letargiou a neviem čím všetkým. Ale verím a viem, že v každej z nás sa aspoň raz v roku nájde tá správna motivácia, to pravé odhodlanie, kedy sa chopíme nášho cieľa naplno.Ak chceme dosiahnuť vytúženú postavu, musíme si v prvom rade prenastaviť našu myseľ. Ideálne je skombinovať  cvičenie s obmedzením sa v strave a celkovo so zmenou životného štýlu. Viem, že niekedy väčším problémom než cvičenie a šport je práve jedlo. To ktoré milujeme a zaháňame ním i emócie. Ja mám riešenie, ako jesť a nepribrať. Nie je to síce trvalým riešením na celý život ale bude pre vás ideálnym rozbehom na ceste za vaším štíhlejším ja. Priznám sa, že ja osobne som ešte o takejto možnosti chudnutia nepočula, neskúšala som ju, ale určite plánujem vyskúšať, keď dokojím Olivi 😀 Ale keď som sa o nej dozvedela, ostala som v nemom úžase a povedala som si, že o tomto vám musím napísať!

Reč je o chutných ružových jahodových gumených cukríkoch SKINNYGUMMY, ktoré konzumujete 3 x denne pred tromi hlavnými jedlami. Cukríky- gumíky sú prírodného zloženia, bez nežiaducich účinkov a nielenže vám budú napomáhať zdravým spôsobom strácať hmotnosť, ale navyše pomáhajú znižovať hladinu cholesterolu či hladinu cukru a majú prospešné účinky pre črevá.

skinnygummy.sk

skinnygummy.sk

A TERAZ SA OPLATÍ ZBYSTRIŤ POZORNOSŤ O ČO VLASTNE PRI SKINNYGUMMY IDE!!!

Podstatnou zložkou SKINNYGUMMY alebo teda gumíkov je GLUKOMANÁN, čo je vo vode rozpustná rastlinná konzumovateľná vláknina získavaná z rastliny konjac. Má nízkokalorický obsah, zaberá v žalúdku priestor, nakoľko v kombinácií s tekutinou sa roztiahne a napije vodou ako špongia, tým navodzuje v žalúdku pocit plnosti, sýtosti a zároveň potom zabraňuje nadmernému konzumovaniu jedla, lebo prasknúť predsa nechcem však? Ďalej spomaľuje vyprázdňovanie žalúdka a znižuje vstrebávanie tukov. A čo je tiež super, ako ostatné vlákniny vyživuje priateľskú baktériu v črevách. Znie to veľmi zaujímavo a lákavo, navyše som čítala rôzne výsledky výskumov, ktoré potvrdili prakticky 100% lepšie výsledky chudnúcich ľudí s užívaním Glukomanánu!

skinnygummy.sk

skinnygummy.sk

AKO SA SKINNYGUMMY užívajú?

4 chutné jahodové cukríky dôkladne rozžujete 30 minút pred každým jedlom 3 x denne  a zapijete jedným až dvomi pohármi čistej vody (250-500 ml), ktorú Glukomanán obsiahnutý v gumíkoch na seba naviaže, zväčší objem a zaplní priestor v žalúdku. A keď sa dostanete ku svojim raňajkám, obedu, či večeri, nezmestí sa vám do žalúdka také množstvo než obvykle! Inou vecou je ak máte z jedla závislosť a nechcete sa ho vzdať, v tomto prípade si to musíte nastaviť vy v hlave a myslieť na toto: Nežijeme pre to, aby sme jedli, ale jeme pre to, aby sme žili! A ja vám veľmi držím palce, všetkým žienkam mojím šikovným a silným, že to zvládnete presne tak, ako si vy samé budete želať.

skinnygummy.sk

skinnygummy.sk

A ČO ĎALŠIE TREBA ROBIŤ ABY BOLI VÝSLEDKY EŠTE LEPŠIE?

Nebudem vás klamať, nečakajte mega zázraky len s užívaním gumíkov, i keď zázračné v skutočnosti sú. Ja by som vám odporučila aspoň trošička upraviť stravu, vynechať sladké a pečivo, nejesť neskoro večer a aspoň trošku pohybu a keď dáte toho pohybu viac a zaradíte ho do svojho života, výsledky budú ohromujúce! Pri gumíkovej kúre je super tiež to, že naučia váš žalúdok na menšie porcie, len si to prosím vás nepokazte a vydržte.

SKINNYGUMMY nie je žiadnou chémiou, ale prírodou zložkou a zdravou cestou k chudnutiu, môžete si prečítať akékoľvek štúdie na internete a ich účinnosť je klinicky preukázaná. Neobsahujú laxatíva (preháňadlá), lepok, cukor, sú nízkokalorické, nie sú testované na zvieratách a sú vhodné pre osoby staršie než  15 rokov.

SKINNYGUMMY si môžete zakúpiť cez e-shop www.skinnygummy.sk , doručené vám budú kuriérom do 2 pracovných dní, je možné i platba na dobierku.

Objednať si môžete 7 dňovú dávku (2 balenia gumíkov) za 28,99 eur, čo nie je vysoká cena do vášho zdravia! A v prípade spokojnosti alebo tie odhodlanejšie si môžete objednať rovno dvoj či štvortýždňovú dávku za zvýhodnenú cenu namiesto 115,96 eur zaplatíte 86,99 eur  na www.skinnygummy.sk  .

Žienky moje drahé, držím vám palce na ceste za vašou vytúženou postavou a dajte mi pokojne vedieť o vašej skúsenosti s užívaním gumíkov a ktoré ste sa rozhodli do toho ísť.

skinnygummy.sk

skinnygummy.sk

skinnygummy.sk

skinnygummy.sk

skinnygummy.sk

skinnygummy.sk

skinnygummy.sk

skinnygummy.sk

skinnygummy.sk

skinnygummy.sk

skinnygummy.sk

skinnygummy.sk