Chcete byť krásne a štýlové ? Oblečte sa v butikoch COMODO v Žiline a v Trnave.

Každá žena, čo miluje módu, mi dá istotne za pravdu, že na Slovensku, vynímajúc Bratislavu, sú relatívne malé možnosti na zakúpenie originálnych jedinečných a výnimočných módnych kúskov, či outfitov. Je tu síce veľké množstvo celosvetovo známych reťazcov, v ktorých si kúpime častokrát pekné, no masovo predávané kúsky. Jednu rovnakú veci si môže zakúpiť stovky, či tisícky žien. Netvrdím, že ja nenakupujem v týchto známych reťazcoch, ale radšej uprednostním elektronické nakupovanie zo zahraničných eshopov alebo eshopov ponúkajúcich značky, ktoré u nás nie sú bežne k dispozícií.

Nedávno som si takto objednala šaty britskej značky Missguided a o to viac som s nimi spokojná, nakoľko viem, že ich nebude nosiť na Slovensku príliš veľa ľudí.
A čo ma najviac poteší je možnosť zakúpiť si výnimočné kúsky priamo v kamennej predajni. Takýchto predajní je však aktuálne v Žilinskom kraji žalostne málo (celkovo aj na celom Slovensku), ak teda vôbec.

O to viac ma potešilo otvorenie/obnovenie butiku COMODO v Žiline na Hálkovej 3 (kúsok od Auparku). Ďalšia, jeho sesterská prevádzka sa nachádza v Trnave. V týchto butikoch nájdete plno štýlových, kvalitných a samozrejme výnimočných kúskov značiek Relish, Fornarina, Miss sixty, Mangano, Melissa,…. Ale toto nie je všetko. Vďaka Nine (Instagram NINA_VIA_PO), ktorá ma na starosti všetky marketingové aktivity, COMODO nadväzuje spolupráce s mladými a talentovanými návrhármi, ako napríklad s Richardom Rozborom (www.rozbora.com) alebo Michalom Belásom (www.mikidmnd.sk), ktorý oblieka napríklad speváka Ega. (A s ktorým som nadviazala na slávnostnom otvorení spoluprácu i ja, teším sa, už onedlho vám predstavím jeden outfit. 🙂 )

Uplynulý týždeň sa uskutočnilo spomínané slávnostné otvorenie COMODO butiku v Žiline. Jeho tvárou sa stála známa Patrícia Vittek, no nechýbali tu i ďalšie osobnosti slovenského šoubiznisu i samotní návrhári. Naozaj vydarená akcia, fotky z nej si môžete pozrieť na Instagrame COMODO_FASHION. Som rada, že som sa mohla tohto otvorenia zúčastniť a taktiež, že môžem spolupracovať s týmto výnimočným butikom. Môžete tu zakúpiť i moju dizajnérsku tvorbu- čiapky, turbany, šatky a iné produkty by Sissque. Ak sa neviete rozhodnúť, ktorá farba čiapky vám pristane, alebo sa obávate, či by sa vám hodil turbaník, máte možnosť ísť si vyskúšať do butikoch COMODO a popritom pozrieť i ostatný tovar.

Ešte by som chcela dodať, že na slávnostnom otvorení som sa zoznámila s veľmi milými ľuďmi, s ktorými som mala možnosť spolupracovať v rámci môjho blogu, no nikdy som ich nemala možnosť vidieť. O to viac som rada, že sú to úžasné osobnosti, rovnako ako ich výnimočné produkty, ktoré som prezentovala v rámci blogovania.

Na záver by som vám chcela dať jeden tip k vianočnému darčeku. Niekedy jeden hodnotný a kvalitný kúsok odevu či doplnku dokáže viac potešiť, ako príliš veľa nezmyselných darčekov, či nepodarkov. Minimálne každú jednu ženu. 🙂 Či už vašu kamarátku, priateľku, sestru, mamu.

Určite sa vám oplatí pozrieť si ponuku v butikoch COMODO, predovšetkým teraz v predvianočnom čase, kde je kupovanie darčekov akýmsi symbolom, ba priam nevyhnutnosťou. 🙂 Motto ľudí COMODO znie: „Milujeme módu, to ako plynie a neustále sa mení. Veríme, že šaty robia človeka, a že dokonalou kombináciou dokážeme vyzdvihnúť osobnosť každej z našich zákazničiek, zakryť drobné nedostatky a vyzdvihnúť prednosti. V dôkladne nakombinovaných kolekciách vytvárame dostatok priestoru pre všetky ženy, bez ohľadu na vek, vkus a postavu.

G

IMG_5402

 

IMG_5403

IMG_5405

IMG_5411

IMG_5409

IMG_5418

IMG_5417

H

IMG_5416

IMG_5415

IMG_5413

IMG_6010

IMG_5422

IMG_6012