Chcete aby vaše vlasy rástli rýchlejšie?

Ženušky, povedzme si to na rovinu, raz keď nemáme dobrý vlasový genofond, po žiadnom prípravku či výživovom doplnku nám nenarastie hustá „levia“ hriva. Neexistuje taký prípravok, ktorý by každej z nás zaručil predovšetkým vysnívaný objem vlasov alebo o ňom ešte nevieme. Keby takéto niečo existovalo, bolo by to na tomto svete až príliš jednoduché. Našťastie však, čo sa týka vlasovej starostlivosti, existujú prípravky, ktoré pomôžu eliminovať či úplne zastaviť nadmerné vypadávanie vlasov, môžu urýchliť rast vláskov do dĺžky alebo „zobudiť vlasové cibuľky“ ak ešte úplne neodumreli, len z nich vlásky nevyrastajú lebo nie sú dostatočne vyživované. A tiež, aj vďaka kozmetickým prípravkom, aj vďaka výživovým doplnkom môžeme vlasom prinavrátiť zdravie, lesk, silu a vitalitu.

Často to tu píšem, že pri vlasovej starostlivosti MENEJ JE VIAC! A dôležitejšia je výživa zvnútra (formou pestrej stravy, dostatku tekutín i vitamínových doplnkov) než zvonku.

Mám po tridsiatke, vlasy nemám príliš husté, no všetky sú moje a stále mi pekne dorastajú do dĺžky. Nikdy som nemala na vlasoch farbu, za posledných 5 rokov len 3 x balayage, čo je najšetrnejšia metóda jemného tónovania vlasových prameňov.  Sľúbila som si, že farbu si dám, až keď budem mať prvé šediny. 😀

Vlasy nežehlím, nefénujem, nekulmujem, nijakým spôsobom nezaťažujem, používam len šampón, sem-tam kondicionér a lak na vlasy, ak si dávam natáčky.

Ale! Pravidelne užívam vitamínové doplnky na vlasovú starostlivosť! Už od mladosti. Za svoj život som vyskúšala viac než 20 značiek (väčšinou som si ich kupovala v lekárni ale aj DM drogérii, najdlhší čas som užívala kombináciu Vápnik, horčík a Zinok), cenovo dostupné za 2-3 eura i cenovo vyššie. Niektoré mali účinky lepšie, niektoré slabšie či žiadne, z niektorých som bola aj sklamaná. Tie ktoré fungujú, teda zaúčinkovali u mňa, rada odporúčim aj tu na blogu. Avšak všetky sme rozumné a všetky dobré vieme, že to čo zaúčinkuje u jednej, nemusí fungovať u druhej, potvrdilo sa mi to tisíckrát za život a ešteže existuje výber, aby sme si každá našla pre seba to vhodné.

Posledný rok som užívala vitamíny s ktorými som bola spokojná, avšak som typ, ktorý rád skúša nové. Ktorá ste v tom so mnou? Že hoci ste spokojná, stále hľadáte, že by mohlo existovať ešte niečo lepšie???

Vitamíny na vlasy anglickej výroby Bloom – kúpite na www.bloomhair.sk -ma zaujali recenziami , ktoré som našla na internete, nakoľko ževraj po nich vlasy hlavne rastú rýchlejšie do dĺžky. (A keďže ma muž v lete podstrihol namiesto 5 cm 15 cm, chcem dĺžku čím skôr späť 🙂 ) A tiež aj špecifickým zložením, zložkami, ktoré som nevidela (napríklad obsahujú výťažok z kokosovej vody) u žiadnych podobných prípravkov. A v neposlednom rade aj pekným ružovým balením a dvojakým prevedením. Na výber máte klasické kapsule či chutné gumené cukríky a tie som chcela hlavne vyskúšať – na nich si človek aj pochutí.

bloomhair.sk

bloomhair.sk

bloomhair.sk

bloomhair.sk

 

Bloom obsahujú 26 prémiových ingrediencií na rast vlasov (biotín, extrakt zo žihľavy a zeleného čaju,…), zmiernenie štiepenia (kolagén,..), zníženie vypadávania (kyselina hyalurónová, aminokyseliny,…), pre zdravie (selén, zinok,…), pre lesk vlasov (coco mineral, žihľava,..)

Samozrejme, že takáto kombinácia je účinná aj pre pekné nechty a pleť. Hoci je jeseň, obdobie padania vlasov, nepadajú mi, čo pripisujem pravidelnému užívaniu, každý deň ráno po raňajkách 2 kapsule alebo 2 gumíky. (objednajte si, čo vám je viac sympatickejšie, účinkujú rovnako, mne osobne sú sympatické tabletky, no nemohla som nevyskúšať aj gumíky, takáto forma vitamínov na vlasy mala u mňa premiéru.) Nezaťažujú žalúdok, ako niektoré vitamíny. Či vlasy podrástli sa dozviem koncom decembra, nakoľko som si povedala, že si ich dĺžku odmeriam až po trojmesačnej kúre, ale zdá sa mi, že už niečo podrástli. Možno je to aj psychikou, ale aj psychika je podľa mňa vo všetkom dôležitý aspekt. Ak sa z niečoho tešíme, pozitívne príjímame a sme presvedčené, že to bude fungovať, zafunguje to skutočne lepšie, než keď sme negatívni a skeptickí.

bloomhair.sk

bloomhair.sk

bloomhair.sk

bloomhair.sk

bloomhair.sk

bloomhair.sk

bloomhair.sk

bloomhair.sk

Ináč čítala som si na ne aj rôzne zahraničné recenzie a podľa nich účinkujú takmer 75% ľuďom čo vyskúšali. Tak sa teším že som zatiaľ aj ja medzi nimi. Ináč aj v pozitívnych recenziách ľudia píšu že tie vitamíny páchnu ale píšu to v pozitívnom zmysle. Mne osobne sa nezdá. A ako som spomenula, nezaťažujú mi ani žalúdok, možno i tým, že sa užívajú po jedle. A práve mne osobne mnoho obdobných doplnkov práve žalúdok zaťaží. Kto z vás ich pozná? Kto ich skúšal? Ja som napríklad donedávna o nich ani nepočula a som rada tejto skúsenosti.

Čo sa týka tehotných a dojčiacich žien, smú užívať po poradení so svojím lekárom. Jedná sa o doplnok stravy. Všetky informácie nájdte na bloomhair. sk .

bloomhair.sk

bloomhair.sk