Cesta za vytúženými cieľmi a peknou postavou

Babule ruku na srdce, ktorá z vás si nedala do nového roka záväzok týkajúci sa zmeny životného štýlu? Či už schudnúť nejaké to kilečko, vyformovať postavu, spevniť, viac sa hýbať, začať chodiť do posilky, viesť zdravý život, piť viac vody a menej alkoholu, nefajčiť, nevyjedať chladničku po večeroch, zriecť sa čokolády, zmrzliny, koláčov,… a určite si nejedna z vás dáva alebo presúva tieto predsavzatia z roka na rok. 🙂
A ktorá z vás začala na svojich predsavzatiach aj reálne pracovať, intenzívne pracuje a má nejaké výsledky?

Zo skúseností viem, že my ženy častokrát len rozprávame, plánujeme, analyzujeme, riešime a málokedy sa odhodláme ku konkrétnym činom. A ak sa aj odhodláme, ľahko sa vzdávame a na to, že prečo sme to nedotiahli až do úplného konca, máme milión päťsto argumentov a výhovoriek.

Takto nejako som fungovala aj ja posledné mesiace uplynulého roka. Snažila som sa schudnúť aspoň, aspoň 2 kilá, aby som sa mohla navliecť do svojich obľúbených jeansov. Snažila som sa viesť zdravý životný štýl, denne som behávala 10 kilometrov, sem-tam si zašla do fitka, dávala si aspoň trocha pozor na stravu, no akonáhle prišiel napríklad víkend, dopriala som si dni bez športu, pohodlie, víno, zjedla som všetko, čo nezjedlo mňa, a to kilečko čo som schudla v týždni som mala ešte s niečím navyše v novom začínajúcom týždni. Začala som teda ešte viac behávať, no aj viac priberať, bola som akoby v jednom začarovanom kruhu a cítila som sa frustrovaná a nešťastná zo seba samej.

Nie som typ človeka, ktorý si dáva konkrétne predsavzatia, skôr len také orientačné. A sama tomu nedokážem uveriť, že ešte neprešiel ani jeden mesiac z nového roka a mne sa podarilo splniť hneď niekoľko mojich „orientačných predsavzatí“. Zvládla som trojdňovú hladovku, pri ktorej som len pila prevažne čerstvé zeleninové šťavy (niekedy i ovocné), vodu a bylinkové čaje. Dostala som sa pod hranicu hmotnosti, pod ktorú som sa chcela v novom roku dostať a podotýkam, zatiaľ doteraz bez jojo efektu. Takáto hladovka má dobrý vplyv aj na trávenie, pleť a z dlhodobého hľadiska vám stiahne žalúdok, čiže aj keby ste sa po nej chceli prejedať, nepôjde vám to tak ľahko.

Ďalej som sa zriekla neskorého večerného jedenia, môjho obľúbeného vína a začala som športovať tak, aby mi šport robil radosť. Buď si zacvičím alebo si idem von zabežkovať, či zabehať . No a vďaka tomuto sa posledný týždeň konečne cítim dobre, pokojne a spokojne, hlavne!!! som na seba hrdá, že som sa odhodlala, vydržala som a niečo som pre seba dokázala urobiť.

A prečo vám píšem práve tieto slová k outfitovému príspevku? Aby som vás povzbudila v tom, aby ste sa nevzdávali na ceste za svojimi cieľmi a snami hneď na začiatku, i keď nie vždy je to ľahké. Ale pamätajte, žiaden cieľ sa nedosahuje ľahko, ak áno, tak ten cieľ nie je pre nás podstatný. A tiež, každé dosahovanie cieľa prináša predsa aj trápenie či obetu, no keď vydržíme, budeme silnejšie a viac na seba hrdé, než kedykoľvek predtým. Je dôležité, aby ste našli v sebe tú častokrát stratenú silu, odhodlanie a bojovnosť. Jedine tak budete v živote šťastné, hrdé na seba, vyrovnané a spokojné. Neodkladajte veci na budúcnosť, začnite konať hneď, minimálne dnes alebo zajtra. 😉 Začnite si plniť svoje túžby a pracovať na svojich snoch, pokiaľ vám to možnosti dovoľujú a prestaňte hľadať problémy či obmedzenia, ktoré neexistujú a zabudnite na tú vetu, ktorú mi tak často v komunikácií mnohé z vás píšte- „… ja to nedokážem…“ Pamätajte, že všetko, aj mnohé prekážky, sú veľakrát len vo vašej hlave. Všetko je o nastavení vášho myslenia.

Dnes, pod fotografiu aktuálneho outfitu so známymi push-up nohavicami FREDDY, mi jedna z vás napísala, že si také plánuje kúpiť, len si potrebuje „namakať“ postavu. A toto je konkrétny príklad toho,o čom som vyššie písala, ako si my ženy často zvykneme klásť do cesty za svojím cieľom prekážku či mnoho prekážok a nesnažíme sa pracovať v tom danom momente na svojom sne. Ak po niečom túžite a o niečom snívate, prečo sa nepokusíte zabojovať hneď v tento moment?

Svoje prvé Freddy nohavice som si zaobstarala ešte v čase, keď som nemala do nich takú tú postavu akú by som si priala (tým netvrdím, že práve teraz ju mám 😀 ), ale dobre som urobila, i vďaka nim som si uvedomila, že vždy je čo vylepšiť. Btw. špeciálne push-up nohavice Freddy sú určené úplne všetkým ženám a prakticky s každým typom postavy dokážu urobiť aspoň minimálne zázraky. Zoštíhlia stehna opticky aj o niekoľko centimetrov, vďaka špeciálnej technológií. Tvarujúce prešitie vám nielen nadvihne, ale aj opticky zaguľatí zadok. Nekĺžu sa z bedier vďaka všitým silikónovým pásom. Sú zložené z delikátneho elastického materiálu a preto sa odporúča manipulovať s nimi opatrnejšie. Viem, že sa už z vás niektoré sťažovali, že sa vám roztrhali, preto spomínam tu opatrnú manipuláciu a kladiem na ňu veľký dôraz. Priznám sa, že i ja som jedny takmer roztrhala, keď som sa po cvičení snažila do nich rýchlo navliecť. Je nutné ich obliekať a celkovo pristupovať k nim opatrnejšie než k bežným fitness legínam či jeansom. A keď s nimi zaobchádzate nešetrne, samozrejme, že sa môže stať, že nevydržia. Veď predsa ani tie najdrahšie pančušky napríklad svetoznámej značky Wolford (cena týchto pančušiek je niekedy vyššia než Freddy nohavíc!) vám nevydržia ani jednu manipuláciu, ak s nimi nebudete narábať šetrne.

Ja som si Freddy nohavice zamilovala a nemôžem na ne povedať negatívne slovo. Nosím ich často, v každom ročnom období a prakticky sa mi hodia takmer na každú príležitosť. Predávajú sa v dvoch dĺžkach (ja pri svojej výške 160 cm dávam prednosť skrátenej 7/8) a rôznych farbách. Vo veľkom si ich obľúbili aj celebrity, nosia ich dokonca i na červených kobercoch.

Ak po nich túžite, no neviete, ako by vám sedeli, či akú dĺžku a farbu zvoliť, môžete si ich vyskúšať na vlastnej koži. Stačí zavítať do bratislavského Auparku, prvé poschodie vedľa Nay elektrodom alebo do OC Optima v Košiciach. Ktoré obľubujete online nakupovanie, je možné si ich objednať cez e-shop www.freddysk.sk .

Ja osobne som skôr inklinovala k tmavším farbám Freddy, no teraz ma dostali tieto béžové. Ako som už minule spomínala, béžová farba sa stala mojou tohtoročnou obľúbenou a keďže sa mi podarilo vďaka pevnej vôli aj nejaké to kilečko schudnúť, s radosťou som si ich obliekla aj dnes k zimnej zlatej bombere BR-collections. Béžový outfit som doplnila chutnou ružovou kvalitnou koženou cross kabelkou slovenskej značky Mia Papp. Nakuknite na ich e-shop www.miapapp.com , hoci majú zatiaľ menšiu ponuku, no ihneď si ju zamilujete. 😉

A ešte na záver, držím vám všetkým strašne moc palce pri plnení vašich snov. 😉

www.freddysk.sk

www.freddysk.sk

www.freddysk.sk

www.freddysk.sk

www.freddysk.sk

www.freddysk.sk

www.freddysk.sk

www.freddysk.sk

www.freddysk.sk

www.freddysk.sk

www.freddysk.sk

www.freddysk.sk

www.freddysk.sk

www.freddysk.sk

www.freddysk.sk

www.freddysk.sk

www.freddysk.sk

www.freddysk.sk

www.freddysk.sk

www.freddysk.sk