Čerešnička na torte, bodka za vaším outfitom, podčiarknutie vášho vzhľadu

Ani značková kabelka, ani perfektné topánky, ani luxusný šál nepodčiarknu a nevyzdvihnú váš outfit, nezvýraznia váš skvelý look a neurobia z vás bohyňu. A predsa existuje doplnok, ktorý dokáže s naším vzhľadom i so vzhľadom vášho outfitu urobiť doslova zázraky. Doplnok, ktorý dokáže urobiť aj z nenápadnej ženy štýlovú krásku. Doplnok, pri ktorom častokrát nepotrebujeme ani štipku make-upu a predsa budeme vďaka nemu vyzerať neprehliadnuteľná.
Tým doplnkom sú moderné či nadčasové , luxusné, značkové a perfektne padnúce slnečné okuliare.
Pre mňa sú slnečné okuliare najdôležitejším doplnkom i vášňou. Znamenajú bodku za celým outfitom. Sú akousi čerešničkou na torte.

Nevychádzam bez nich von nielenže v lete, ale aj v zime. V zime sú vďaka nim zimné outfity ešte krajšími, zaujímavejšími než v lete, kedy plnia viac menej ochrannú funkciu zraku a sú považované za samozrejmosť. Dokonca aj jesenno-zimné kolekcie slnečných okuliarov sa mi páčia častokrát viac, než tie letné. Milujem klasiku v čiernych hrubých rámoch, milujem okrúhle, rada nosím extravagantné ale nepohrdnem ani tými cennými- s drahými kameňmi či s drahými kovmi alebo pozlátené. Ako napríklad Cartier či Boucheron, ktoré si môžete už zakúpiť v Optike Klaudia V Galante alebo prostredníctvom e-shopu www.nudokki.sk.
Boucheron sú troška extravagantnejšie, doplnené drahokamami, Cartier sú nadčasové, jemné, pozlátené, navždy moderné. Aj na sebe, v aktuálnom outfite mám jedinečné pilotkové klasiky v podaní luxusného Cartier. Spočiatku som zvažovala, že si outfit s hnedým kabátom z tribecacollection.eu/sk/ , čiernymi koženkovými nohavicami a šiltovkou Dsquared doplním nejakým športovejším kúskom okuliarov, napríklad úžasnými Fendi z novej kolekcie v hrubom plastovom ráme a neľutujem, že som ich nakonniec nahradila Cartier. Tento luxusný, jemnulinký no pritom neprehliadnuteľný modelsa hodí k akémukoľvek outfitu a je to typ okuliarov, ktorý pristane väčšine.
A je to aj skvelý tip na vianočný darček pre vašu polovičku. Ja už niekoľko rokov zvyknem dávať manželovi k Vianociam nejaký kvalitný okuliarový kúsok a má vždy z neho radosť. Aj ja som sa vždy tešila aj teším novým slnečným okuliarom, lebo mám rada módu, superské outfity a okuliare sú pre mňa, ako už v úvode píšem, najštýlovejším a vlastne aj jediným módnym doplnkom, ktorý zmení váš look a urobia z vás dokonalú neprehliadnuteľnú divu či luxusnú krásku (samozrejme pokiaľ sa nejedná o lacné napodobneniny, ktoré sú nekvalitné, zle sedia a sú i zdravotne závadné). Nádherný výber slnečných okuliarov teraz i v super akciách nájdete na www.nudokki.sk či v Optike Nudokki na Bajkalskej 10 v Bratislave alebo v Optike Klaudia v Galante, ktorá je veľkolepá, štýlová, merajú v nej zrak a poradia vám pri výbere skvelí odborníci a ochotný personál. Nájdete tam tieto Cartier, čo mám na sebe ale i iné modely. Taktiež obrovský výber dioptrických okuliarov. Potešme sa štýlovým a jedinečným doplnkom v podobe luxusných okuliarov aspoň jedenkrát v roku.

Krásne, pokojné a požehnané sviatky a úžasný nový rok.

nudokki.sk

nudokki.sk

nudokki.sk

nudokki.sk

nudokki.sk

nudokki.sk

nudokki.sk

nudokki.sk

nudokki.sk

nudokki.sk

nudokki.sk

nudokki.sk

nudokki.sk

nudokki.sk

nudokki.sk

nudokki.sk

nudokki.sk

nudokki.sk

nudokki.sk

nudokki.sk

nudokki.sk

nudokki.sk

nudokki.sk

nudokki.sk

nudokki.sk

nudokki.sk

nudokki.sk

nudokki.sk