Celočierny outfit a miu miu

Škoda, že čas tak rýchlo letí. Že nemáme možnosť si užiť niektoré momenty tak dlho, ako by sme si priali. Ešte nikdy v živote mi ten čas tak neutekal, ako teraz. Neviem, či je to tým, že čím som staršia, tým ten čas beží rýchlejšie alebo je to dobou, ktorá je v súčasnosti plná stresov, sociálnych sietí, mobilných telefónov, zaneprázdnenosti, pracovných starostí,…. Zdá sa mi, že ešte pred pár dňami tu bolo leto a teraz sa už pomaly blíži zima, Advent, Vianoce a koniec roka…

Poznať to i v mojej práci, objednávky z môjho e-shopu www.ciapkovo.sk nabrali na intenzite, čomu sa samozrejme veľmi teším. 🙂 No aj kvôli tomuto sa už nestíham venovať príliš sociálnym sieťam, spoluprácam, komunikácií s vami. Za posledný mesiac som navyše prežila najkrajšie dva dni v živote- moje dve svadby- civilný sobáš v Toskánsku, čo bolo moje najväčšie prekvapenie v živote, keďže som o ňom nemala ani najmenšie tušenia a cirkevný sobáš s rodinou a priateľmi. Boli to najšťastnejšie dni v mojom živote, neustále si ich prehrávam v mysli a chcela by som vrátiť a zastaviť ten čas. Po týchto udalostiach som sa ešte akosi stále nestihla vrátiť do reality. Napadlo ma, že by som napísala aj nejaký blogový príspevok o svadbách (moje vlastné pocity, čo sa odohrávalo v mojej mysli,…), keďže o nich písali aj médiá a mali celkom značnú čítanosť. A v tejto súvislosti som si uvedomila, že celkovo som sa prestala venovať blogovaniu i svojim sociálnym sieťam, tak aspoň v krátkosti pridávam pár slov a fotiek pre inšpiráciu.

Nemôžem si pomôcť, no počas týchto pochmúrnych dní sa mi najviac hodia čierne outfity, neviem si predstaviť, že by som vybehla von v niečom farebnom. Dlho som nemala na sebe nič elegantnejšie, a tiež som si chcela prvýkrát obuť nové kotníky z CCC obuvi, ktoré mi ležia v botníku už nejaký ten mesiac. Čierne jednoduché šaty a koženkovú bundu som doplnila hrubým extra veľkým ručne pleteným šálom z e-shopu www.ciapkovo.sk (momentálne sú skladom v čiernej a sivej farbe). A nebola by som to ja, keby som svoj outfit tiež nedoplnila mojím najobľúbenejším módnym doplnkom- slnečnými okuliarmi, tentokrát ozaj výnimočnými, značky miu miu, so zlatým rámom pripomínajúci tvar motýlích krídel. Keď som si svoje prvé miu miu kúpila v zahraničí, hneď som si zamilovala ich extravaganciu a výnimočnosť. O to som radšej, že sú konečne dostupné aj na Slovensku, a to v Optike Klaudia v Galante a onedlho aj v e-shope www.nudokki.sk, ak máte o ne záujem, stačí napísať na Instagram Nudokki, FB Nudokki.sk alebo na mail: info@nudokki.sk . Sú dostupné vo viacerých modelov, slnečné i dioptrické a sú naozaj výnimočné, vďaka nim budete neprehliadnuteľná. Nezabudnite, že zrak si treba chrániť aj v zimnom období, nielen v lete a môj názor je taký, že slnečné okuliare vyniknú pri zimných outfitoch oveľa lepšie, než pri letných. Onedlho sa môžete tešiť na ďalšie krásne novinky z www.nudokki.sk. Mimochodom, ak objednáte dnes z tohto e-shopu, máte zadarmo poštovné. 😉 a môžete sa zapojiť aj do súťaží prebiehajúcich na FB fanpage a Instagrame a vyhrať okuliare Ray-ban.

www.nudokki.sk

www.nudokki.sk

www.nudokki.sk

www.nudokki.sk

www.nudokki.sk

www.nudokki.sk

www.nudokki.sk

www.nudokki.sk

www.nudokki.sk

www.nudokki.sk

www.nudokki.sk

www.nudokki.sk

www.nudokki.sk

www.nudokki.sk

www.nudokki.sk

www.nudokki.sk