Buď v lete neodolateľná a krásna, so žiarivou pokožkou vďaka kozmetike BODYBE SCRUB

Leto je v plnom prúde a tešme sa, ešte veľa krásnych teplých dní je pred nami. Mnohé z vás ešte len čakajú dovolenky, výlety, letné párty, kúpaliská, opaľovačky,…. Myslím si, teda viem, že my ženy chceme byť práve v lete najkrajšie, očarujúce, krásne, voňavé a chceme zažiariť. Pekné šaty síce urobia ženu krásnou, no bez zdravej, hladkej, voňavej a slnkom pobozkanej pokožky to nie je ono. Alebo ináč povedané, ak chceme dobre vyzerať, musíme začať starostlivosťou o seba. O vlasy a o pokožku. Stále sa opakujem, že investícia do zdravia a krásy je lepšou investíciou než do topánok a outfitov. Mám pre vás naozaj úžasný tip, ako si vyčarovať a udržať krásnu pokožku v tomto období a dokonca si nevyžaduje ani veľkú investíciu.

Ako na to?

Naša pokožka sa neustále obnovuje, veľká časť starej pokožky ostane práve na povrchu a preto absolútnym nevyhnutným základom pre hladkú , zdravo vyzerajúcu a rozjasnenú pokožku je používanie peelingov. Moje najobľúbenejšie sú vysoko abrazívne prírodné kávové peelingy a spomedzi všetkých značiek som si obľúbila najkvalitnejší BODYBE SCRUB COFFEE SCRUB. A nielen to, navyše má super balenie, najlepšie vonia a je za naj cenu. Nájdete ho v e-shope www.bodybescrub.com , kde máte navyše s kódom sissque15 15% zľavu a to sa už oplatí! A toto leto ma úplne dostal letný kávový peeling s chutnou vôňou Piňacolády, ktorý obsahue okrem kávy a ďalších účinných zložiek i zlatisté trblietavé čiastočky, vďaka ktorým bude vaša pokožka i vy vyzerať úžasne. Váš partner to určite ocení a ak mu ho dáte vyskúšať, minie vám ho skôr, než vy sama, mám skúsenosť. 😀 A čo ma úplne dostalo, je jeho letný obal s ružovým plameniekom. Tento kávový scrub by istotne nemal chýbať vo vašej letnej kozmetickej výbave.

www.bodybescrub.com

www.bodybescrub.com

www.bodybescrub.com

www.bodybescrub.com

Ďalšou skvelou novinkou, ktorú zoženiete v spomínanom e-shope je menej abrazívny, no rovnako vysoko účinný kávový peeling na tvár BODYBE SCRUB FACE COFFEE SCRUB. Ak ho budete používať pravidelne 2krát týždenne na navlhčenú tvár, pokožka sa vám odmení zdravým vzhľadom. Je v praktickom balení v dóze a vydrží vám veľmi veľmi dlho.Nanáša sa krúživými pohybmi a necháva sa pôsobiť 5 minút. Po oplachnutí nespoznáte svoju pleť vďaka jemnosti, ktorú vám vyčaruje.

www.bodybescrub.com

www.bodybescrub.com

www.bodybescrub.com

www.bodybescrub.com

Oba kávové peelingy na telo i pleť sú základom v starostlivosti o pokožku a poviem vám, ja si bez nich neviem predstaviť akékoľvek ďalšie kozmetické rituály, ani samotné opaľovanie.
Btw. Vo výhodných baleniach nájdete oba peelingy v spomínanom e-shope www.bodybescrub.com , ktorých súčasťou je napríklad takýto milý pohárik s ružovým plameniakom na uskladnenie scrubu. ZĽavový kód sissque15 platí aj na tieto výhodné balenia.

V spomínaných výhodných baleniach nájdete ďalšie skvelé produkty, pri ktorých som si povedala wow! Od balenia, cez vôňu až po ich účinok. Samozrejme si ich môžete zakúpiť aj samostatne.

BODYBE SCRUB SUN TANNING BODY BUTTER je opaľovacie maslo na telo s ochranným faktorom 15. Nádherne vonia, po jeho použití bude mať vaša pokožka zlatistý lesk. Obsahuje kokosový a argánový olej pre urýchlené a dlhotrvajúce opálenie. Oceňujem jeho balenie, nielen po vzhľadovej, ale hlavne po praktickej stránke pri aplikácii na telo. A tá vôňa, nedá sa opísať, musíte vyskúšať.

www.bodybescrub.com

www.bodybescrub.com

Rovnako som si obľúbila zvláčňujúce telové bambucké maslo BODYBE SCRUB SHEA BUTTER, ktoré má jemnejšiu konzistenciu, super vstrebateľnosť a opäť skvelú vôňu Piňakolády. Obsahuje kokosový a kávový olej, aloe vera a iné zložky pre pružnosť, mladistvý a krásny vzhľad vašej pokožky. Môžete používať nielen na telo, ale i na tvár. Garantujem vám, že si ho zamilujete. Jeho účinky, vôňu, ale aj jemné zlatisté trblietky.

www.bodybescrub.com

www.bodybescrub.com

www.bodybescrub.com

www.bodybescrub.com

Woow, woow a ešte raz woow som si povedala už po prvej aplikácií akcelerátoru na opaľovanie BODYBE SCRUB SUN AQUA ACCELERATOR. Vďaka tomuto voňavému žiarivému gélu vaša pokožka dostane zlatistý nádych okamžite a oveľa oveľa rýchlejšie sa po ňom opálite, už po 15 minutách pobytu na slnku som bola po nanesení ľahko opálená. Praktická aplikácia v spreji, skvelá vôňa, účinky ihneď viditeľné a 100%-né a prijateľná cena. MUSTHAVE produkt tohto leta.

www.bodybescrub.com

www.bodybescrub.com

www.bodybescrub.com

www.bodybescrub.com

www.bodybescrub.com

www.bodybescrub.com

Značka BODYBE scrub je skutočne TOP kozmetická značka tej najkvalitnejšej kozmetiky pre pokožku celého tela s liečivými i skrášľujúcimi účinkami. Obsahuje prírodné a najkvalitnejšie ingrediencie, je lákavá, voňavá, má nádherné obaly, kvalitná a štýlová. Keď vyskúšate, nad inou už rozmýšľať ani nebudete. Navštívte skvelý e-shop plný unikátnych produktov. Ak nie ste dôverčivý a obávate sa, vyskúšajte jeden (zľavový kód sissque15 je limitovaný) a garantujem vám, že budete chcieť skúsiť a používať všetko. Pre tých, ktorý túto značku poznajú a dôverujú jej, dávam do pozornosti výhodné darčekové balenia, ktoré sú navyše v akcii na www.bodybescrub.com a so zľavovým kódom sissque15 máte zľavu vo výške 15% na všetko. Btw. kto nerád nakupuje elektronicky a dáva prednosť nakupovaniu v kamenných predajnich, produkty tejto značky zakúpi v Parfumériach Fann.

www.bodybescrub.com

www.bodybescrub.com