Bratislava, Viedeň, LV, zábava, skvelé baby… nikdy nezabudnem :-*

Smiala som sa, usmievala, škerila, tešila, hanbila, … dokonca ešte niekoľko dní po návrate z Bratislavy. Milujem to tam, rada sa tam vraciam, ľutujem, že som tam neostala bývať,…- ale, kto číta môj blog, vie! Uplynulý predĺžený víkend strávený v Bratislave bude pre mňa nezabudnuteľný. Množstvo spoznaných nových úžasných ľudí- aj vďaka sociálnym sieťam!!! 🙂 , … nakupovanie, relax, jedlo, pitie, prekvapenia, zábava 😀 😀 😀 a všetko ostatné…
Outfitov som mala zbalených so sebou málo, teda veľa, ale skôr tých letných, ktoré som mala na ateliérové fotenie, nie na bežné nosenie. Tak som ladila a kombinovala kombinovateľné s nekombinovateľným, športové s elegantným, letné so zimným,… Takto atypicky som sa vyobliekala i do neďalekej Viedne na nákupy- pozor, priateľ ma so sebou foťák vždyyyy… 🙂 Obľúbená biela košeľa HILFIGER, jeansy s vysokým pásom MANGO, nízke, skôr letné conversky a k tomu elegantná!!! biela kožušinová vesta. Ako doplnky- okuliare TOM FORD, hodinky MICHAEL KORS, kabelka LOUIS VUITTON.

A pre ďalšiu „vuittonku“ som si práve šla do Viedne, no nie pre takú nóbl elegantnú, akú si predstaví takmer každý, kto počuje LOUIS VUITTON. Šla som si pre takú, ktorú chcem nosiť práve ku converskám, bielym tielkám, teplákom… Kabelku v tvare vaku Louis Vuitton NOÉ… a na vás som nechala výber na Instagrame, či kúpiť v azure, či v monograme a ďakujem vám, dobre ste mi poradili, dala som na váš názor. :-* Mnohé ste už videli a komentovali na Instagrame. 😉 A kto nie ste na Instagrame,v ďalších príspevkoch budú outfity s Noé aj na blogu, dokonca som ju už vyskúšala nielen k tým teplákom. 😀

No a čo sa týka kupovania kabeliek tohto typu, nie je to pre mňa každodenná a bežná záležitosť, šetrím si na ňu dlhšie, (navyše predám- posuniem nejakej kamarátke ešte nejakú staršiu kabelku- jednu alebo aj dve),… No a potom si kúpim alebo dostanem, len k špeciálnym príležitostiam!!! – obľúbenú, voňavú, ikonickú, koženú, luxusnú, grandióznu, famóznu,…. Louis Vuitton.

Lebo kto číta môj blog vie, že radšej budem mať jednu – dve značkové, nositeľné, super kombinovateľné a kvalitné, ako desiatky typu jednorazových- i keď viem, že s týmto by veľa ľudí, neblogerik a hlavne blogeriek nesúhlasilo- veľa žien ma rado veeeelikééé (a ešte väčšie) množstvo niekedy i jednorazových kabeliek, podobných, priam identických, takmer v každej farbe a v každom tvare- no toto je vecou každého človeka a jeho osobného vkusu, ktorý rešpektujem, ale keďže blogovanie by malo byť spojené možno i s istou dávkou osvety a prezentovaním názorov, tak tu ponúkam jeden i ja, alebo ani nie názor, skôr takú osobnú alebo všeobecnú radu… Nielen v móde, ale i v iných oblastiach sa stretávame aj s marketingovým pojmom- KVALITA vs. KVANTITA, čo je rozumnejšie uprednostniť?

Louis Vuitton

Louis Vuitton

Louis Vuitton

Louis Vuitton

Louis Vuitton

Louis Vuitton

Louis Vuitton