Black&White

Zladenie nevinnej bielej farby s čiernou, ktorá v móde symbolizuje eleganciu, pôsobí štýlovo predovšetkým pri nosení elegantných outfitov. Hoci kombinácia týchto dvoch kontrastných farieb môže v niekom evokovať napríklad rovnošaty, nemusíme sa jej vôbec obávať. Hodí sa úplne každej žene, každému typu postavy i na každodenné nosenie. Mne osobne sa viac páči, keď je spodná časť tela odetá do čiernej a vrchná prevažne do bielej farby. To znamená, pri tejto dvojfarebnej kombinácií mám rada klasiku- čierne nohavice, kraťase alebo sukňu a k nim biely top, košeľu alebo blúzku.

Ale nevylučuje sa aj kombinácia bielych nohavíc alebo sukne (avšak len pri štíhlych nohách) s čiernym topom, no pre mňa osobne je to už menej prijateľné.
Čiernobiela kombinácia je typická pri tzv. „Office štýle“ alebo aj keď prenášame mužské prvky do ženských outfitov. Čiernobiely outfit, ktorý mám na sebe, som si vymyslela troška netradične- začala som topánkami. Objednala som si ich ešte minulý rok cez internet, sú dosť extravagantné a viem, že mnohé ženy tento štýl nemusia. No a k takémuto typu topánok je hlavne potrebné správne sa doladiť. Vzala som si čierne kraťase s vyšším pásom kombinované s koženkou z NY, bielu blúzku s jemnými zlatými kamienkami MOTIVI. Listová kabelka je značky GUESS (nemôžem si pomôcť, príde mi ako keby patrila do sady s tými topánkami 🙂 ) a elegantné slnečné okuliare D&G. Čiernobielu kombináciu je dobre oživiť nejakým doplnkom v inej farbe, no mne sa k nej hodia skôr doplnky v zlatej či striebornej. A pri tejto kombinácií mi príde obzvlášť vhodný môj obľúbený doplnok- červený rúž.

DSC_9418

DSC_9421

DSC_9424

DSC_9430

black&white, motivi, guess, red lips