Biela košeľa- univerzálny módny kúsok

V poslednom outfitovom článku na blogu som písala o mojich obľúbených musthave módnych kúskov, ktoré by sa mali podľa môjho názoru nachádzať v každom dámskom šatníku. Medzi nimi sa nachádza aj navždy módna, univerzálna, so širokým využitím, decentná i sexy- biela košeľa. Nikdy nebola dostupná v toľkých variáciách, ako je tomu v súčasnosti. Dlhé, krátke, široké, úzke, asymetrické, volánové, šatové… . Ja osobne som kedysi obľubovala tie klasické a predovšetkým užšie strihy, častokrát som ich nosila pod svetrík alebo mikinu. Momentálne už nejaký ten mesiac obľubujem skôr oversized strihy, napríklad ležérny štýl, ktorý mám na sebe.

Bielu košeľu najradšej nosím v oversized podobe, v klasických i asymetrických strihoch, ale obľubujem tiež biele košeľové šaty- outfit s nimi môžete vidieť v mojom blogovom príspevku uverejneného približne pred rokom.

A ako bielu košeľu nosiť?
Napríklad ku klasickým modrým skinny jeansom, lodičkám či sandálkam. U mňa mali tohtoročnú premiéru kožené sandále Lasocki z novej kolekcie z CCC obuvi a sú to prvé a zatiaľ jediné sandále tohto druhu v mojom botníku, nakoľko som nikdy neinklinovala k hrubým opätkom. No v móde netreba nikdy hovoriť nikdy a jedny takéto „hruboopätkové“ som si predsa len zadovážila. Nájdete ich v každej pobočke CCC obuvi a tiež celú ponuku si môžete pozrieť na www.ccc.eu/sk .

Nič však nepokazíte ak si k bielej košeli obujete hoci aj tenisky, práve naopak, dosiahnete zaujímavý ležérny cool look. Odporučila by som conversky alebo napríklad Adidas superstar.
A prečo má biela košeľa tak nesmierne široké využitie a ako sa dá ešte ďalej nosiť?
Skvele ukáže v elegantnom štýle pod sakom alebo kabátom. Môžete ju nosiť okrem jeansov aj k sukni, šortkám, elegantným nohaviciam či dokonca legínam.

Je teda nositeľná na všetky možné spôsoby- zapnutá ku krku, zapnutá na jeden gombík, rozopnutá, zaviazanú na uzol,… a vždy dosiahnete odlišný look. U mňa má nenahraditeľné miesto aj v plážovej móde. Milujem nosenie bielej košele na plavkách, je to nielen sexy, ale hlavne praktické. Biela košeľa vám uberie na veku, krásne pri nej vynikne letné opálenie a budete sa v nej páčiť každému.

Tak čo, máte v šatníku aj vy tento kúsok vo viacerých variáciách alebo vám chýba? Motivoval vás príspevok ku kúpe nejakej? Už viete k čomu a ako ju budete nosiť?

www.ccc.eu

www.ccc.eu

www.ccc.eu

www.ccc.eu

www.ccc.eu

www.ccc.eu

www.ccc.eu

www.ccc.eu

www.ccc.eu

www.ccc.eu

www.ccc.eu

www.ccc.eu

www.ccc.eu

www.ccc.eu