Aqalogy- niečo pre krásu vášho tela

O naše telo sa musíme starať nielen zvnútra, ale aj zvonku. Predchádzať zanedbanému vzhľadu by malo byť pre každého človeka samozrejmosťou. Čo sa týka oblečenia, či jednotlivých kúskov outfitu, nemali by sme sa zamerať len na to, čo je viditeľné pre naše okolie. Práve naopak, dôraz by sme mali dávať aj na tie najspodnejšie časti odevu, akým je spodné prádlo. Aké spodné prádlo nosíte, svedčí o tom, ako si vážite svoje telo.
Nie je nič horšie, nielen u ženách, ale i u mužov, ako nosiť nepekné vyťahané sprané spodné prádlo.

Zvyčajne to samozrejme ľudia nevidia a nedá sa táto vec všimnúť, no sú aj situácie, kedy áno. Napríklad v športových zariadeniach alebo fitnescentrách, kde je spoločné prezliekanie bežné a vaše spodné prádlo je viditeľné i pre cudzie oči.

Ak ste sa zamysleli nad mojím tvrdením, je čas zadovážiť si kvalitné, pohodlné, ale i krásne spodné prádlo, určené nielen na šport či fitness, ktoré distribuuje na náš trh značka AQALOGY. Nájdeš na www.aqalogy.com .

Aqualogy je spoločnosť, ktorá už 5 rokov pracuje na tom, aby nám ponúkla tie najlepšie služby, vymakané nohavičky či boxerky, krásne a nápadité tielka, ktoré môžete využívať určite nielen ako spodný kus oblečenia. Ja ich nosím i do fitka alebo behanie. Produkty sú vyrábané s vášňou a odhodlaním na Slovensku a v Českej republike. Sú zo skvelých a kvalitných bavlnených materiálov, pre váš komfort pri nosení a navyše sú aj zaujímavo farebne riešené alebo potlačené.

Táto značka prišla len nedávno na náš trh s novou kolekciou nohavičiek so scrunch strihom, ktorý obopne, zaguľatí a opticky nadvihne váš zadok, vďaka špeciálnemu riaseniu vzadu. Ich z príjemný bavlnený materiál je doplnený sexi čipkou. Naozaj odporúčam, budete z nich očarené, rovnako ako i ja.

Ženy, muži, nech sa páči, ak aj pre vás nastal čas zadovážiť si naozaj kvalitné a super vyzerajúce spodné prádlo, nakuknite na www.aqalogy.com a zaručene budete všetci spokojní. Ja som až nad mieru. 😉 Btw. prvú kampaň značky Aqalogy fotila Sabína Pleváková, majsterka vo fitnesse. 🙂

Krásny, posledný augustový víkend prajem všetkým.

Aqalogy

Aqalogy

Aqalogy

Aqalogy

Aqalogy

Aqalogy

Aqalogy

Aqalogy

Nová kolekcia scrunch nohavičiek, krásne obobnú telo a zvýraznia vaše krivky. 🙂

Aqalogy

Aqalogy

Aqalogy

Aqalogy

Spomínané riasenie v zadnej časti opticky zaguľatí váš zadok. 😉

Aqalogy

Aqalogy

Takto krásne vám dojde vaša zásielka zabalená. 🙂

Aqalogy

Tielka Aqalogy môžete pokojne nosiť aj na šport, sú z úžasného hrubšieho elastického bavlneného materiálu, skvelé sú aj do fitka. 🙂

DSC_8981

Aqalogy

Aqalogy

Aqalogy

Aqalogy