Americká kozmetika od Dr. Colberta, vďaka ktorej vyhrá vaša pleť boj s časom

Častokrát sa vo svojich blogových kozmetických príspevkoch opakujem, že o našu pleť sa musíme starať rovnako ako zvnútra, tak i povrchovo. Čo sa týka starostlivosti zvnútra, ide o dbanie na pitný režim, dostatočný spánok, vyhýbanie sa stresu, zafajčenému a suchému prostrediu, nadmernému opaľovaniu, dbať na pohyb na čerstvom vzduch, zdravú stravu a užívanie vitamínov, minerálov a najnovšie aj prírodného kolagénu, o tom vám napíšem neskôr. Čo sa týka povrchovej starostlivosti, nemali by sme zabúdať na každodenné odlíčenie pleti, pravidelné čistenie, jej hydratáciu, ošetrenie a používanie kvalitnej pleťovej kozmetiky.

Nezabúdajme, že pleť máme len jednu a čím skôr so správnou starostlivosťou začneme, o to neskôr sa nám táto starostlivosť prejaví na našej pleti, jej vzhľade i zdraví. A ďalšia vec, investícia do zdravia a krásy je tou najlepšou investíciou, tisícnásobne lepšou, než do topánok a kabeliek, ktoré sa po pár mesiacoch obnosia a zovšednejú nám.

Ja som ten typ, ktorý s obľubou skúša na svoju pleť kadečo a rada sa o svoje skúsenosti podelím. Priznám sa, že je to len pár mesiacov, čo som zaznamenala americkú kozmetickú značku Colbert MD na našom trhu. Hovorí vám to niečo? Ak nie, v krátkosti, značka je pomenovaná podľa lekára Davida A. Colberta, ktorý je jeden z najvyhľadavanejších amerických dermatlógov. Vzhľadom na jeho skúsenosti v dermatológii, ako aj v internom lekárstve vie, že mladá, zdravá a nádherná pleť nie je len výsledkom kozmetických procedúr. Skôr naopak, je to výsledok dôležitej dennej výživy. Čiže ako som v úvode aj ja napísala, nesmierne dôležitá je aj podľa Dr. Colberta každodenná zdravá strava, každodenná výživa pleti prostredníctvom tejto stravy zvnútra, ale aj prostredníctvom VÝŽIVY v kozmetických produktoch, ktorá je schopná poskytnúť zdravú, žiarivú a ohromujúcu pleť.

Kozmetika Dr. Colberta- www.wisesolutions.sk je na prvý pohľad, ale predovšetkým na prvý pocit úplne iná, než kozmetické produkty bežne dostupné v sieťach drogérií a parfumérií.

Prvým produktom, ktorý som testovala je Illumino Face Oil. Je balený v praktickom balení s pumpičkou, nanáša sa na vlhkú pleť, ja si ho nanášam predovšetkým večer a ráno sa budím s hladkou a skutočne rozjasnenou pleťou. Viditeľne zlepšuje elasticitu, hydratáciu a pružnosť pokožky. Ak túžite po zamatovej rozjasnenej pleti bez vrások, určite ho vyskúšajte, 30 ml balenie vydrží veľmi dlho, keďže na pleť postačuje malinké množstvo. Používajú ho aj Adriana Lima, Naomi Watts či Angelina Jolie. Čo sa týka jeho vône, priznám sa, že príliš mi nevonia, ale čo sa týka účinkov, funguje 100%-ne. Okrem vitamínov obsahuje rôzne zaujímavé oleje- z yangu, maruly a maracuje.

www.wisesolutions.sk

www.wisesolutions.sk

www.wisesolutions.sk

www.wisesolutions.sk

www.wisesolutions.sk

www.wisesolutions.sk

Ďalšie, doslova musthave kozmetické vychytávky, sú jednotlivo balené, napustené špeciálnymi látkami, jedinečné vatové tampóny so zdrsneným povrchom, vďaka ktorým aj v domácom prostredí zažijete profesionálnu kozmetickú starostlivosť. Ide o dva druhy pleťových discov- Intensify a Tone Control.

www.wisesolutions.sk

www.wisesolutions.sk

Infensify – Facial Discs je inovatívna novinka v každodennej starostlivosti o pleť, tzv. mikrodermabrázia v 30 sekundách. Okamžite rozjasňuje pokožku kombináciou chemického a mechanického odstraňovania nečistôt. Pleť je čistá, hladká, rozjasnená, po použití aj mierne začervenaná, ale časom toto začervenanie ustúpi a vy budete mať dokonalý vzhľad a pocit.

www.wisesolutions.sk

www.wisesolutions.sk

Tone Control – Facial Discs pomáhajú pri redukcii pieh, pigmentových škvŕn a sú určené na zlepšenie tónu pokožky, pre jasnejšiu a hladšiu tvár. Ideálne sú aj pre slnkom poškodenú pokožku. Oba druhy sa nanášajú na vyčistenú a navlhčenú pokožku. Viac o zložení sa dočítate aj na www.wisesolutions.sk.

www.wisesolutions.sk

www.wisesolutions.sk

V starostlivosti o pleť je najdôležitejšia jej regenerácia, ktorá prebieha najúčinnejšie v noci. Soothe night– extra hustý, žltkastý krém s príjemnou, troška zvláštnou vôňou je doslova liek pre vašu pleť. Ak trpíte alergiami, začervenaním, kožnými defektmi zapríčinenými stresom, siahnite po tomto zázraku. Mám ho odskúšaný osobne aj ja v období, kedy sa mi na tvári prejavil stres vo forme červených drobných drsných bodiek. Naniesla som si ho večer a do rána bola pleť zmenená na nepoznanie, hoci sa priznám, že som sa obávala, či sa mi stav pleti ešte nezhorší, ako po hocijakom inom kréme. Tento krém dodáva pleti zvláštny rozžiarený perleťový nádych a pokojne ho môžete používať aj ako denný. Krém funguje pomocou QuSome technológie, ktorá dodáva živiny v ich aktívnom stave do jednotlivých vrstiev pokožky, pôsobí počas noci a vylepšuje jemnosť a sfarbenie pokožky. Výsledkom je pružnejšia, hydratovanejšia a mladšie vyzerajúca pokožka.

www.wisesolutions.sk

www.wisesolutions.sk

www.wisesolutions.sk

www.wisesolutions.sk

www.wisesolutions.sk

www.wisesolutions.sk

www.wisesolutions.sk

www.wisesolutions.sk

Ja som si kozmetiku od Doktora Colberta zamilovala a som rada, že je niečo takéto kvalitné na našom trhu, dostupné v e-shope www.wisesolutions.sk ale aj na predajných miestach- Dermapoint Žilina, Interklinik Bratislava. A teraz, ak sa rozhodnete objednať si cez e-shop, máte navyše zľavu až 15% s použitím zľavového kódu SISSQUE. Viem, že ide o cenovo náročnejšiu kozmetiku, avšak ako spomínam už na začiatku, vždy si budem stáť za tým, že investícia do sebe, nikdy nie je zbytočnou investíciou!

Ďalšie novinky, ktoré ma oslovili, nie sú síce kozmetika, ale vďaka ním môžeme vyzerať mladšie už za pár sekúnd. Ide o WONDERSTRIPES, silikónové lepiace prúžky pre upadnuté očné viečka, ktoré sa lepia do jeho záhybu a tým ho reálne nadvihnú aj o pár milimetrov. Veľmi dôležitá je však správna aplikácia. I keď ste sa niektoré z vás sťažovali, že neplnia účel, aký majú, je to skôr v nesprávnom aplikovaní, ja som pre vás aj odfotila fotku, kde na jednom viečku mám prúžok a na druhom nie a rozdiel je značne viditeľný. Správna aplikácia je najdôležitejšia, a to pri všetkých kozmetických produktoch, ako príklad by som uviedla, že ani tie najkvalitnejšie a najdrahšie očné tiene na svete nesplnia vaše očakávanie, ak si ich neviete správne naniesť. Wonderstripes dostanete kúpiť v troch veľkostiach, ja som skúšala malé a stredné, no viac mi vyhovujú malé.

WONDERSTRIPES

WONDERSTRIPES

WONDERSTRIPES

WONDERSTRIPES

WONDERSTRIPES

WONDERSTRIPES

Ľavá strana- oko bez WONDERSTRIPES, pravá s WONDERSTRIPES

Ľavá strana- oko bez WONDERSTRIPES, pravá s WONDERSTRIPES

Druhou novinkou, ktorú rovnako zakúpite v DM drogérií je FASHION TAPES, čo sú obojstranne lepiace silikónové neviditeľné pásky na odev. Napríklad ak máte prekladaný výstrih na košeli alebo šatách, môžete si ho teraz jednoducho poistiť, aby nedošlo k nehode. 🙂 rovnako aj nechcené vytŕčajúce ramienka z podprsenky, ale aj výstrih na sukni. Blíži sa obdobie plesov a večierkov, určite sa mnohým z vás tieto novinky zídu.

FASHIONTAPES

FASHIONTAPES

A o tom, ako vyživovať pleť zvnútra, napíšem niečo v ďalšom príspevku.