ALOve –rozprávkovo krásne šperky z drahých kovov, briliantov a drahokamov za dostupnejšie ceny

Už sa vám stalo, že ste prekročili prah nejakej predajne a ocitli ste sa akoby v rozprávke? Mne sa to bežne nestáva, mnoho až veľká väčšina predajní v obchodných centrách mi príde uniformných a takmer identických. O exkluzívnom butiku ALOve sa toto tvrdiť nedá, už na prvý pohľad evokuje rozprávkový svet, do ktorého neodmysliteľne patria vzácne kovy , diamanty , drahokamy či perly . Interiér je zariadený vkusne, od tapiet, cez množstvo visiacich svietidiel až po samotné sklenené vitríny plné tých najkrajších a najvýnimočnejších šperkov, ktoré sú snom či túžbou azda každej ženy.

Šperk darujeme zvyčajne pri špeciálnych príležitostiach a zvyčajne ním vyjadríme vzťah a postoj k osobe, či k špeciálnemu okamihu, ako sú sviatky, jubileá, narodenie dieťatka či zásnuby. Preto by sme si na jeho výbere mali nechať obzvlášť záležať, lebo obdarovanej osobe bude pripomínať po zvyšok života jedinečný a neopakovateľný okamžik. Šperk nikdy nestratí na hodnote ani na svojej kráse (ako napríklad oblečenie či topánky) , práve naopak, preto by sme pri jeho výbere nemali šetriť, veď vo väčšine prípadov by sa dalo povedať že ide o celoživotnú investíciu.

Som presvedčená, že tak ako ja, i vy sa zamilujete do jemných a precízne ručne vyrábaných a predovšetkým vkusných jemných šperkov. Čo sa týka cenovej hladiny, nemusíte sa obávať. Ak si značku ALOve spájate s ALO diamonds, nemýlite sa. Značka ALOve je na trhu relatívne stále ešte nováčikom, jej hlavnou stratégiou bola predovšetkým lepšia, respektíve primeraná cenová hladina, aby by bola prístupnejšia širšiemu okruhu potenciálnych zákazníkov. Zakladateľom a majiteľom spomínaných značiek je Alojz Ryšavý, ktorý sa ako prvý Slovák stal členom šperkárskej burzy v Antverpách. Sídlo spoločnosti je v Prahe, kde sa nachádza aj kreatívny ateliér ALO diamonds s dvadsaťročnou tradíciou,v ktorom sa šperky vyrábajú, ako som už spomínala, ručne. Preto nečakajte žiadnu masovosť, čo je ďalšie veľké plus.

V butiku ALOve nájdete viaceré kolekcie, mňa zaujali fashion šperky- náramky, prstene, náušnice a som pevne presvedčená, že niektoré ženy neodolajú a kúpia si ich sami sebe, len tak pre potešenie ale i doplnenie či zvýraznenie štýlu.

Moje pravidelné čitateľky blogu určite zaregistrovali a nespočetne veľakrát to aj spomínam na blogu, že bižutériu prakticky nenosím alebo nosím len výnimočne a preferujem šperky z drahých kovov, ktorých môžem mať len pár kusov. Nemusia byť prvoplánovo viditeľné, no sú hodnotné a vďaka nim žena pôsobí štýlovejšia a luxusnejšie. Majte na pamäti, že množstvo bižutérie ešte z nikoho neurobilo módnu divu, ale jemný zlatý hodnotný náramok ALOve , hoci nie je ani zďaleka tak nápadný ako to množstvo bižutérie, urobí z vás štýlovú, elegantnú, ozajstnú a vkusnú ženu. A na rozdiel od bižutérie ho budete mať po zvyšok svojho života.

V ALOve som sa zamilovala do viacerých kolekcií, nejaké šperky som vám už predstavila na svojom Instagrame a ďalšie ešte predstavím. Oceňujem pekné balenie a samozrejme, ku každému šperku dostanete certifikát.
Klekciám ALOve nemám čo vytknúť, snáď len jedinú maličkosť, respektíve tip, uvítala by som tu módne retiazky na nohu a pevne verím, že sa v ďalšej, napríklad letnej kolekcie objavia.

Ak máte v dohľade výnimočnú a špeciálnu príležitosť alebo jednoducho obľubujete luxusné veci, navštívte jeden z butikov ALOve a budete očarená z nádherných šperkov, vkusného interiéru a veľmi príjemnej a milej obsluhy.

Ja som si šperky vyberala a nafotila v Auparku Bratislava a samozrejme k pekným šperkom patria i pekné šaty- na sebe mám čierne zamatové Mexton a kvalitné elegantné kožené lodičky na vysokom opätku zo známej CCC obuvi.

www.alove.cz

www.alove.cz

www.alove.cz

www.alove.cz

www.alove.cz

www.alove.cz

www.alove.cz

www.alove.cz

www.alove.cz

www.alove.cz

www.alove.cz

www.alove.cz

www.alove.cz

www.alove.cz

www.alove.cz

www.alove.cz

www.alove.cz

www.alove.cz

www.alove.cz

www.alove.cz

www.alove.cz

www.alove.cz

www.alove.cz

www.alove.cz

www.alove.cz

www.alove.cz

www.alove.cz

www.alove.cz

www.alove.cz

www.alove.cz

www.alove.cz

www.alove.cz

www.alove.cz

www.alove.cz