Aktuálne najobľúbenejšia farebná kombinácia- čierna s červenou

To, že obľubujem čiernu farbu, je mojim čitateľom určite dobre známe. No za posledné obdobie som nosila na sebe toľko farbičiek, ako už dávno nie, dokonca i také, ktoré nikdy nepatrili medzi moje obľúbené, no zaradili sa k nim v tomto roku. Príkladom je i červená farba, ktorú som naposledy rada nosila presne v začiatkoch svojho blogovania. Dokonca som jej venovala aj samostatný článok na svojom blogu, a teraz si opäť našla miesto v mojom šatníku. Keďže červená farba je veľmi dynamická, vyniká a upozorňuje na seba, v outfitoch ju najčastejšie a najradšej kombinujem s mojou najobľúbenejšou čiernou farbou, ktorá na rozdiel od červenej nemá vyžarovanie.

Ak ste si aj vy našli obľubu v červenej, istotne ste si všimli, že na našom trhu je celkovo málo červeného oblečenia. Respektíve pekného moderného červeného oblečenia. V tomto roku, v aktuálnej sezóne by mala byť červená na módnom výslní a zdá sa mi, že sa začala aj celkom objavovať v bežných módnych reťazcoch. Napríklad na výrazne červenú koženku som natrafila v novej kolekcii známej cenovo dostupnej značky Bershka a rada ňou dopĺňam svoje celočierne outfity. Rovnako rada oživujem svoje celočierne outfity aj červenou kabelkou Chloé známeho, už kultového modelu. Keďže červená farba je extrémne výrazná a príliš vyniká, aj v aktuálnom outfite sa mi zdá, že jej mám na sebe celkom príliš, ale na strane druhej oživila úplne jednoduché oblečenie pozostávajúce z čiernych legín Calzedonia, čierneho roláku Koton a čiernych a lá ponožkových topánok Kate Gray (nájdete v novej kolekcii v obuvi Humanic).

Spočiatku som rozmýšľala, že celý outfit doplním výraznými slnečnými okuliarmi v červenom ráme, no nakoniec som od tejto myšlienky upustila a vzala si jednoduché, no zaujímavé, jemne výrazné, krásne a decentné čiernozlaté Jimmy Choo z úplne najnovšej kolekcie, ktorá je dostupná už v e-shope www.nudokki.sk a v optike Nudokki v Bratislave na Bajkalskej ulici. Vôbec nie som prekvapená, že jesenné kolekcie slnečných okuliarov sú ešte krajšie a výnimočnejšie ako tie letné, nakoľko podľa mňa, slnečné okuliare krajšie vyniknú popri jesenných a zimných outfitov, než popri tých letných. Luxusnými slnečnými okuliarmi si dokonale oživíte každý outfit a chrániť zrak je dôležité aj pred zimným slnkom. Ak sa už zásobujete jesenným a zimným oblečením, netreba zabudnúť aj na okuliare, ktoré vás urobia výnimočnou. 😉 Najväčší výber značiek za najlepšie ceny a zaručene originály objednáte na www.nudokki.sk alebo zakúpite v Bratislave (Optika Nudokki) či v Galante (Optika Klaudia).

Na dnes len takto kratúčko 😉 , ak sa vám nepáči celkový outfit, verím, že ste si našli inšpiráciu aspoň v jeho jednotlivých kúskoch- či už v slnečných okuliaroch, topánkach alebo bundičky.

www.nudokki.sk

www.nudokki.sk

www.nudokki.sk

www.nudokki.sk

www.nudokki.sk

www.nudokki.sk

www.nudokki.sk

www.nudokki.sk

www.nudokki.sk

www.nudokki.sk

www.nudokki.sk

www.nudokki.sk

www.nudokki.sk

www.nudokki.sk

www.nudokki.sk

www.nudokki.sk

www.nudokki.sk

www.nudokki.sk

www.nudokki.sk

www.nudokki.sk