Ako účinkuje Qilib- prípravok proti vypadávaniu vlasov

Presne začiatkom mesiaca apríl som zahájila pravidelné používanie prostriedku proti vypadávaniu vlasov pod názvom Qilib. Ide o novinku na našom trhu od medzinárodne známej dermatologickej spoločnosti Galderma. Quilib je roztok v spreji s objemom 80 ml, nanáša sa niekoľkými streknutiami na pokožku hlavy, ktorá má na svedomí rast a vypadávanie vlasov, teda konkrétne vlasové korienky nachádzajúce sa v tejto pokožke. Čiže je výborne nielen zabrániť problému s vypadávaním vlasov prostredníctvom vnútorného užívania prípravkov vo forme tabliet, ale bojovať proti vypadávaniu môžeme i prostredníctvom priameho aplikovania prípravku Qilib do pokožky.

Qilib môžu používať ženy i muži, vyrába sa zvlášť s vôňou pre obe pohlavia, tu pánsku vôňu som neskúšala, no dámska vonia typicky dámsky- po sladkastých kvetinách. Je to kozmetický výrobok obsahujúci rastlinné výťažky a CG-210 , čo je aktívna látka, ktorá pôsobí priamo na vlasový folikul, stlmuje zápalové procesy a zvyšuje produkciu kolagénu. Obsahuje unikátnu kombináciu čistých rastlinných zložiek, skladajúcu sa z extraktu cibule (Allium cepa), citrónu (Citrus lemon), guarany (Paullinia cupana a kakaa (Theobroma cacao).

Qilib je určený pre tých, ktorí si všimli nadmerné vypadávanie vlasov. Ako som spomínala, ja osobne som si nadmerné vypadávanie vlasov príliš nevšimla, ale trápi ma celkovo pocit redších vlasov oproti minulému roku a predošlých rokov nehovoriac. Účinok prípravku Qilib by sa mal dostaviť po 6 týždňoch, ja som účinok zaregistrovala presne po mesiaci pravidelného používania ráno i večer. I keď som spomínala, že ma nikdy netrápilo nadmerné vypadávanie vlasov (teda aspoň som si to myslela, ale kto vie určiť mieru, do akej je vypadávanie vlasov prijateľné?), po 4 týždňoch pravidelného používania som si všimla, že nenachádzam svoje vlasy na oblečení, kobercoch, v prádle, kefách, vo vani  alebo i mojej mačke v papuľke v takej miere ako kedysi 🙂 a dokonca si to všimol aj priateľ. Qilib používam ešte doteraz, už som na konci druhého balenia a stále nepociťujem vypadávanie vlasov, respektíve vidím a cítim, že mi vypadávajú menej. Ak mám byť na druhej strane úprimná, neviem zaručiť, ako sa budú moje vlasy správať po jeho vysadení. Každému ho však môžem odporučiť, aspoň jedno balenie pravidelného používania. Lebo ako vždy píšem do vlasov, zdravia a krásy je tá najlepšie investícia, lepšia než do topánok a oblečenia.

Ak mám byť ďalej úprimná, nečakajte, že Qilib vám v priebehu pár mesiacov vyčaruje husté háro, to v žiadnom prípade nie, na to žiaľ na svete ešte prípravok s najväčšou pravdepodobnosťou neexistuje. Ak vás zaujíma rast vláskov, určite pôsobí aj na to, môžete vidieť fotografiu mojich vlasov na začiatku používania Qilib a po 8 týždňoch používania. A nekritizujte ma prosím za tie končeky, zámerne som si ich nepodstrihovala, aby som sama videla zmenu, ale už idem na to. J Síce ich nemám zničené, vlasy sa mi neštiepia ale bude to pravdepodobne lámaním a trením pri česaní a podobne. Na to že už nie som najmladšia, mi však ešte celkom rýchlo rastú vlasy, to bude snáď tým, ako som viackrát spomínala, že som nikdy nemala nafarbené, párkrát v živote som mala melír (naposledy však v roku 2014), nikdy vlasy nežehlím, vyhýbam sa i kulmovaniu. Qilib dostanete v ktorejkoľvek lekárni za cenu približne 28€.

www.qilib.sk

www.qilib.sk

www.qilib.sk

www.qilib.sk

www.qilib.sk

www.qilib.sk

www.qilib.sk

www.qilib.sk

www.qilib.sk

www.qilib.sk

www.qilib.sk

www.qilib.sk

www.qilib.sk

www.qilib.sk

Zmena dĺžky (necelých 8 týždňov používania)

Zmena dĺžky (necelých 8 týždňov používania)