Ako sa zbaliť do pôrodnice? (a ušetriť si nervy a čas)

Milé dámy, budúce mamičky, hlavne prvorodičky. Ak niektoré z vás rozmýšľate už nad zbalením sa do pôrodnice, mám pre vás malý tip. Ak aj vy riešite, rovnako ako ja, či na niečo nezabudnete a čo všetko vám vlastne treba a ako vyzerajú také popôrodné jednorazové sieťkované nohavičky a vôbec, kde kúpiť všetky veci, ktoré sa týkajú bezprostredne pôrodu, vašej osobnej hygieny a bábätka, venujte pozornosť nasledujúcim riadkom. Ja osobne som si podľa internetu spisovala, čo všetko mi bude treba a ku každej položke- kde čo kúpim, či v drogérií, či v špecializovanom obchode alebo v lekárni.

Troška, teda troška dosť som bola aj zmätená, lebo ako som spomínala, o niektorých veciach som počula prvýkrát a netušila som, že také niečo aj existuje kde to vôbec pôjdem kupovať. 😀 Moje obavy však boli zbytočné a tento problém za mňa vyriešila KOMPLETNÁ TAŠKA DO PORODNICE od spoločnosti SOM MATKA, v ktorej nájdete úplne všetko a nemusíte sa obávať, že by ste na niečo zabudli a ešte čo je vynikajúce, nemusíte rozmýšľať, do čoho sa zbaliť. Výhodou je tiež, že taška je priesvitná, a tak v nej nájdete ihneď všetko čo potrebujete.

Som Matka

Som Matka

Som Matka

Som Matka

Taška obsahuje všetko, čo súvisí s vašou osobnou hygienou– tekuté mydlo, šampón, kondicionér, sprchový gél, zubnú pastu, kefku, gumičku do vlasov, hygienické vreckovky, balzám na pery, intímny sprchovací gél a iné nevyhnutné kozmetické potreby, všetko kvalitných značiek ako Dove, Signal, Dettol, Neutrogena, Lactacyd.
V taške nájdete tiež papučky do pôrodnice pre vás, ponožky i minerálku.

Som Matka

Som Matka

Som Matka

Som Matka

Všetko, čo súvisí s pôrodom a dojčením– popôrodné vložky, jednorázové sieťované nohavičky, prsné vložky, krém na bradavky,… (v niektorej pôrodnici môžu vyžadovať aj popôrodné podložky, tie treba dokúpiť).

Som Matka

Som Matka


Všetko, čo bude potrebovať bábätko
– plienky, vlhčené utierky, prebaľovacie podložky, krémik proti zapareninám, navyše i detskú manikúru, kefu na vlasy, cumlík, detskú manikúru, papučky a detskú kvalitnú kozmetiku- prestížnej značky Waleda alebo Bubchen.

Som Matka

Som Matka

Som Matka

Som Matka

Som Matka

Som Matka

Som Matka

Som Matka

Zaujala vás takáto praktická vec? Mne ušetrila kopu nervov a behania a koho by zaujímali ceny, tak sú 2 typy tašiek:

PREMIUM za 119 € s kozmetikou prestížnej značky Waleda alebo za 99 € s kozmetikou značky Bubchen.

ŠTANDARD s kozmetikou Waleda za 79 € alebo s kozmetikou Bubchen za 59 €, čiže aj ceny sú veľmi prijateľné.

Ak by ste trvali na objednaní inej značky kozmetiky, spoločnosť SOM MATKA vie vyjsť v ústrety.

Stačí kontaktovať na Instagrame @som_matka alebo na FB stránke.
Whatsapp: +421908845785
Viber: +421902690589
Mail: sommatka.service@gmail.com
Mobil: +421908845785

Som Matka

Som Matka

Kompletná taška do pôrodnice vám naozaj ušetrí kopu času i starostí, jedine na čo netreba zabudnúť, pribaliť si do nej nočné košele, podprsenku na dojčenie, župan, osušku, uterák, tehotenský preukaz a potrebné doklady.

Som Matka

Som Matka