Ak sa chcete obliecť pekne, kvalitne, značkovo a za super ceny

Keby som mala vyjadriť svoj vzťah a postoj k značkovému oblečeniu, napísala by som asi toto. Značkové veci mám rada, no nezakladám si na nich tak, ako v minulosti, respektíve na začiatku svojho blogovania. Na čom si zakladám, je skôr kvalita a aby vec pekne vyzerala. Nerobí mi problém mixovať vecí lacných značiek s vecami z drahších značiek. Na značke si však zakladám pri kabelke, hodinkách, slnečných okuliaroch a väčšinou aj topánkach, pri týchto veciach by každá správna žena mala dávať prednosť kvalite pred kvantitou.

A tiež by ženy mali alebo mohli dávať prednosť kvalite a značke pri spodnom prádle a plavkách. Čo je podľa mňa fopa je nosiť čipkovanú podprsenku s vyťahanými najlepšie kvietočkovanými bombarďákmi, so zdôvodnením, no a čo, veď spodné prádlo mi nikto nevidí pod oblečením. 🙂 Alebo pod legínami nosiť klasické nohavičky, ktoré miesto dvoch poliek vyformujú rovno 4 polky zadku. Ale nie o tom som chcela písať. 🙂

Vrátim sa k značkovým veciam, konkrétne k značkovému oblečeniu. Hoci ho už menej nakupujem než v minulosti (aspoň sa mi tak zdá), mám ho stále veľmi rada. Ale nielenže menej nakupujem značkové oblečenie, menej nakupujem v globale, kvázi nepotrebujem nakupovať, a to aj vďaka e-shopom, ktoré ma ako blogerku obdarúvavajú, za čo im ďakujem. A menej nakupujem aj kvôli tomu, že ma prestalo baviť chodiť po obchodoch, vyberať veci, skúšať a tiež, zdá sa mi že za posledné obdobie je máločo pekné v tých obchodoch, v ktorých som kedysi nakupovala veľmi rada.
Čomu však stále nepohrdnem, nakupovanie cez internet. Kedysi to bola doslova moja závislosť a priznám sa, aj zabíjanie nudy v práci. 😀 Čo je pravda, nie je hriech, nie som prvá ani posledná a ani jediná na tomto svete, však ženy? 😉 😀

Keď mám večer chvíľku čas alebo pri telke si vezmem notebook a pozerám eshopy. Minule som si hľadala nejaké rifľové kraťase s vysokým pásom a ktorým trčia vrecká a natrafila som ešte na krajšie ako tie, čo som mala v predstave. Našla som tieto čo mám na sebe, kvalitné, imidžové, zaujímavé, no pritom jednoduché, značkové- HOLLISTER a navyše za super cenu v eshope: www.americanoutlet.sk Ide o veľký poľský e-shop, ktorý funguje aj na Slovensku, Česku, Maďarsku a Nemecku. Majú tu skvelé známe americké značky za super ceny- Guess, Ralph Lauren, Tommy Hilfiger, Armani, Hollister, Lacoste, DKNY a mnoho ďalších. Ku kraťaskom som tam našla aj úžasnú mäkkučkú jemnučkú a kvalitnú mikinku v rovnakej značke Hollister , ktorú som si zladila ku kraťaskom. A vytvorila tak pekný, pohodlný a značkový outfit na voľný čas. Hoci v e-shope www.americanoutlet.sk majú outletový tovar, nájdete tam ozaj pekné a univerzálne kúsky, ktoré vám vydržia roky, už len z toho dôvodu, že sú veľmi kvalitné. A do kvality sa predsa investovať oplatí. Btw., z tohto e-shopu mám aj plavky MICHAEL KORS, neskôr vám ich odfotím, sú úúžasnéé, ak si načítate e-shop, odporúčam pozrieť aj sekciu plavky.
K týmto dvom pekným značkovým veciam som doladila biele obyčajné tielko asi za 4 eurá, také nosím najradšej. 🙂 Na podprsenku ste sa pýtali mnohé z vás, je z Calzedonie, no zimná kolekcia, v aktuálnej kolekcii sa nenachádza. Tenisky mám Adidas superstar, už takmer 2 roky a milujem ich a kabelku Louis Vuitton, ktorá je asi najviac nosená kabelka v mojom živote.

Kočky, určite odporúčam, ak mate rady značky, kuknite www.americanoutlet.sk.

A ešte ku rozkošnému psíčkovi na fotkách, nie je môj, no prišiel sa so mnou odfotiť. 🙂 Asi niekomu pravdepodobne ušiel z domu v blízkosti. Bol však dosť špinavý a hladný. V aute nosíme s priateľom kapsičky a konzervy pre mačky a psy, ktoré častokrát použijeme pre túlavé zvieratká, niekedy ich nosím aj v kabelke. A psíčko dostal pochúťku, tak ochotne a dobrovoľne pri mne pózoval. No nie je fotogenický?
I keď je ževraj zakázané kŕmiť túlavé zvieratá, ja tento zákaz ochotne a rada poruším a nerozumiem, ako môžu byť niektorí ľudia takí bezcharakterní. Napríklad minulé leto, keď boli neskutočné horúčavy som našla u nás na hlavnej ulici v meste v kvetináči vysilenú mačičku, kúpila som jej mlieko a šunku a pani predavačka z fastfoodu mi mala problém darovať jednorázovú plastovú misku za 0,000001 € . Že mám radšej ľuďom pomáhať. Veď to je samozrejmé. Avšak ľudia si pomoc vedia vypýtať, niektorí až moc ochotne, no žiaľ zvieratká rozprávať nevedia. Ale škoda reči nad niektorými indivíduami.

www.americanoutlet.pl

www.americanoutlet.pl

www.americanoutlet.pl

www.americanoutlet.pl

www.americanoutlet.pl

www.americanoutlet.pl

www.americanoutlet.pl

www.americanoutlet.pl

www.americanoutlet.pl

www.americanoutlet.pl

www.americanoutlet.pl

www.americanoutlet.pl

www.americanoutlet.pl

www.americanoutlet.pl

www.americanoutlet.pl

www.americanoutlet.pl