Ak chcete chudnúť rýchlejšie a efektívnejšie alebo sa pochváliť pevným a vyrysovaným telom

Určite mnohé či mnohí z vás vstúpili do nového roka s predsavzatím schudnúť, vyformovať, spevniť, či vyrysovať svoje telo. Ani ja nie som výnimka, hoci sa venujem fitness cvičeniu pravidelne už od roku 2014 a som šťastná, že som si z neho vytvorila návyk a prirodzenú súčasť môjho života, niekedy až závislosť. 🙂 Samozrejme že mám obdobia, kedy sa musím do cvičenia aj nútiť, našťastie však nie nadlho. 🙂 Zvykla som si, že mi píšete a chcete sa so mnou radiť niekedy častejšie v oblasti stravovania, cvičenia a formovania postavy, ako v oblasti módy.

I keď sa fitnessu nevenujem na profesionálnej úrovni, je mojou veľkou vášňou a záľubou, mnoho vecí mám nielen naštudovaných, ale hlavne za to obdobie čo cvičím, i odskúšaných na sebe. Cvičiť som začala s cieľom schudnúť na brucho a zväčšiť zadok, čo sa mi aj podarilo za relatívne krátky čas vďaka pravidelnosti, vytrvalosti, strave, ale aj výživovým doplnkom. Čím však dlhšie cvičím, tým je menej vidieť pokroky a mám pocit, že stagnujem. Nabrať či schudnúť každý jeden centimeter je už teraz veľkou drinou. Možno je to aj zapríčinené tým, že nedokážem dodržiavať stravu, akú by som mala mať. Hoci sa vyhýbam pečivu, vyprážaným a mastným jedlám, nemám rada sladké, no aj tak som si vedomá, že robím veľké chyby v stravovaní, preto neviem dosiahnuť také vyrysovanie postavy, po akom by som túžila.

Nie je teda dôležité len samotné cvičenie, ale aj dodržiavanie stravy a nemalú úlohu majú i výživové doplnky, na ktoré sa ma tiež často pýtate. Ktoré sú účinné a kde si ich môžete objednať za najlepšiu cenu vám napíšem v krátkosti v nasledujúcich riadkoch.

Maximálne účinný termogénny spaľovač tukov ThermoCore od Amix je úplná špička medzi spaľovačmi.

Ak chcete rýchlejšie a správne schudnúť, nemal by chýbať vo vašej výbave. Jeho účinok pocítite už po prvom užití. Ak užijete 1-2 kapsule (ženám odporúčam skôr jednu) približne 40 minút pred tréningom či fyzickou záťažou, budete sa potiť minimálne dvojnásobne, než ste zvyknutá. 🙂 Ja ho užívam v tréningové dni, no pokojne sa môže užívať i mimo nich.

ThermoCore je účinný termogénny komplex, ktorý obsahuje viac ako 7 aktívnych prísad (guaranu, extrakt z vŕbovej kôry, extrakt z čierneho korenia, či citrusov,…)Nielenže pomáha pri chudnutí, ale zvyšuje aj fyzickú a psychickú výkonnosť, znižuje únavu a zlepšuje odolnosť, urýchľuje metabolizmus a navyše potláča chuť do jedla.

A ako funguje tento extrémne energetický stimulant a termogénny spaľovač založený na maximálne efektívnom komplexe účinných látok?

Vďaka termogénnemu procesu, pri ktorom telo vytvára väčšie množstvo tepla, dochádza k zrýchleniu metabolizmu a spaľovaniu viacerých kalórií. Pri termogenéze dochádza čiastočne aj k spaľovaniu kalórií z prebytočné tukového tkaniva. V kombinácii s kvalitne zostaveným jedálničkom a dostatočnou fyzickou aktivitou môžete mať v rukách veľmi silný nástroj pre získanie dokonalej postavy.

Teraz ho môžete kúpiť v akcii za najlepšiu cenu na našom trhu v e-shope www.biceps.sk alebo www.spalovace.sk. V týchto e-shopoch dostanete i iné zaujímavé produkty, pre mňa nevyhnutné pri cvičení.

Dôležité pri formovaní postavy a raste svalov sú proteíny. Častokrát sa ma tiež pýtate, ako som sa mi podaril vyformovať a zväčšiť zadok, ja vám vždy píšem, že nemalú úlohu tu zohrali i výživové doplnky vo forme proteínových nápojov, keďže nie vždy sa dá v strave prijať dostatočné množstvo bielkovín potrebných pre rast svalstva. Proteínové nápoje pijem vždy po každom tréningu a pár krát do týždňa na večeru zmiešané s nízkotučným tvarohom.

Na rast a regeneráciu svalstva užívam pred a po tréningu aminokyseliny BCAA. Široký výber kvalitných proteínov a aminokyselín za najepšie ceny nájdeš v e-shope www.biceps.sk . Okrem iného tu nájdeš skvelé fitness pomôcky- fitness rukavice a opasky, fitness pomôcky, šejkre na prípravu proteínových nápojov, zoštíhľovací opasok či skvelé fitness oblečenie, napríklad krásny maskáčový komplet  na cvičenie NEBBIA, ako môžete vidieť na mne na fotografii pod textom. A to za najlepšie ceny na našom trhu.

www.biceps.sk

www.biceps.sk

www.biceps.sk

www.biceps.sk

www.biceps.sk

www.biceps.sk

IMG_5759

IMG_0728

IMG_0628

IMG_4050

IMG_0356

IMG_4099